مسلمان: دار و ندارمان را باید در ۴ بازی بعدی خرج پرسپولیس کنیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مسلمان: دار و ندارمان را باید در ۴ بازی بعدی خرج پرسپولیس کنیم

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

مسلمان: دار و ندارمان را باید در ۴ بازی بعدی خرج پرسپولیس کنیم

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل فجرسپاسی متوقف شدیم، اما امیدوارم در بازی بعدی مقابل صبا جبران کنیم. محسن مسلمان ابتدا درباره بازی با فجرسپاسی اظهار داشت: علیرغم حساسیت بازی با فجرسپاسی ما اصلا نسبت به بازی با سپاهان خوب بازی نکردیم و باید اعتراف کنم که نتیجه مساوی واقعا عادلانه بود.

وی افزود: اما اگر کمی تلاش میکردیم، میتوانستیم برنده باشیم ولی نتوانستیم به خوبی از گلمان محافظت کنیم و امیدوارم که در بازی حساس مقابل صبا جبران کنیم.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به سؤالی که با این تساوی با قهرمانی هم خداحافظی کردید، گفت: کار برای ما خیلی خیلی سخت است ولی باید دار و ندارمان را در 4 بازی بعدی خرج پرسپولیس کنیم تا انشاءالله بتوانیم قهرمان یا سهمیه آسیا بگیریم. دیگر به چیز دیگری نمیشود فکر کرد.

مسلمان در پاسخ به سؤال دیگری که آیا 3 روز اعتصاب بر عملکرد شما تأثیر داشت یا خیر؟ گفت: فکر نمی کنم تأثیری داشته باشد چون اصلا این چیزها مهم نیست، بدن بچهها به شرایط عادت داشت و مشکل خاصی نبود اما ما خوب بازی نکردیم.

وی در پایان درباره ناراحتیاش پس از تعویض نیز گفت: ناراحتی در کار نبود. من به نظر کادر فنی و علی دایی همیشه احترام میگذارم. مشکل خاصی نبود و نمیدانم منظورتان چیست.

وی درباره وضعیت قرمزپوشان نیز گفت: به نظرم همه از وضعیت ما باخبرند و نیازی نیست من بخواهم درباره آن توضیح بدهم فقط امیدوارم به فکر این تیم مردمی باشند تا بعدا این تیم دچار ضربههای جبرانناپذیری نشود.

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

2. 2 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RUDMEHR K (11th February 2014), UniQue (11th February 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    شما بهتر به فکر شماره ای که قرار سال دیگه تو استقلال بپوشی باشی نه مسائل پرسپولیس و هواداراش جناب بی تعصب!!!!

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaRa-MoHsEn نمایش پست ها
    مسلمان در پاسخ به سؤال دیگری که آیا 3 روز اعتصاب بر عملکرد شما تأثیر داشت یا خیر؟ گفت: فکر نمی کنم تأثیری داشته باشد چون اصلا این چیزها مهم نیست، بدن بچهها به شرایط عادت داشت و مشکل خاصی نبود اما ما خوب بازی نکردیم.

دروازهبان برزیلی پرسپولیس در پاسخ به سؤالی که آیا اعتصابها در این بازی تأثیر داشت، گفت: اگر راستش را بخواهید باید بگویم بله. 3 روز با یک روز فرق دارد. به نظرم اکثر کارشناسان میدانند ارتفاع شیراز از تهران بالاتر است و از لحاظ هوازی و قدرتی ما را دچار مشکل کرد.100درصد 3 روز اعتصاب روی روند کاری ما تأثیر داشت.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا تمرین نکردن بازیکنان در روند کاری این تیم اثرگذار بوده، گفت: قطعاً تاثیرگذار بوده، من و دیگر بازیکنان تمرینات انفرادی را انجام دادیم اما این تمرینات جای تمرین گروهی را نمیگیرد.

محسن بنگر یکی از بازیکنانی بود که به شدت با اعتصاب در روز سوم مخالف بود و همین موضوع موجب موضع تند اعتصابگران علیه او شد. حالا مدافع قرمزپوشان در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد ضعیفتان مقابل فجر به اعتصابتان ربط داشت یا خیر، صادقانه گفت: به همه چیز ربط داشت. یک تیم وقتی نتیجه نگیرد، به مسئولین، به اعتصاب، به همه چیز ربط دارد و همانطور که گفتم خودمان قهرمانی را از خودمان گرفتیم که اصلا برایمان خوب نیست.
    ویرایش توسط UniQue : 11th February 2014 در ساعت 14:32

5. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (11th February 2014), RUDMEHR K (11th February 2014), SaRa-MoHsEn (11th February 2014)