گزارش متفاوت دیلی میل در مورد رضا قوچان نژاد / دانشجوی حقوق و نوازنده گیتار، ویولون
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: گزارش متفاوت دیلی میل در مورد رضا قوچان نژاد / دانشجوی حقوق و نوازنده گیتار، ویولون

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

گزارش متفاوت دیلی میل در مورد رضا قوچان نژاد / دانشجوی حقوق و نوازنده گیتار، ویولون

سایت گل- رضا قوچان نژاد صاحب بلند ترین نام خانوادگی در بین بازیکنان شاغل در فوتبال انگلیس است. گزارش سایت دیلی میل انگلیس در مورد مهاجم ایرانی جدید باشگاه چارلتون اینگونه شروع می شود. او در جام جهانی با بازیکنانی مثل لیونل مسی و ادین ژکو روبه رو می شود و بنا بر این هواداران فوتبال باید نام خانوادگی او را یاد بگیرند. رضا فردا در جام اتحادیه باید به مصاف شفیلد ونزدی برود. او که در نقل و انتقالات ژانویه از استاندارد لیژ راهی چارلتون شد یکی از مهمترین خریدهای باشگاه چارلتون محسوب می شود. قوچان نژاد نام رضا را پشت پیراهنش حک کرده. در ایران به قوچان نژاد گوچی می گویند که مقایسه این لقب با برند معروف دنیای فشن کمی عجیب و غیر منطقی به نظر می رسد. رضا در مورد نام خانوادگی اش که برای هواداران چارلتون و انگلیسی ها نام بسیار سختی است می گوید:" نام خانوادگی من بسیار طولانی است. در ایران به من گوچی می گویند و فکر کنم اینجا هم همین لقب را به من دهند اما باور کنید که این لقب را خودم درست نکرده ام و هیچ ربطی به آن برند معروف ندارد. بلکه گوچی خلاصه شده نام فامیلی من است. نام خانوادگی من برای خیلی ها سوژه خنده شده و آنقدر طولانی است که نمی توان آن را پشت پیراهن حک کرد. دیگو پویت هافبک چارلتون به من می گوید که تو صاحب طولانی ترین نام خانوادگی در تاریخ فوتبال انگلیس هستی"

گوچی ادامه می دهد:" مشکلی با این قضیه ندارم اما مردم می توانند مرا رضا صدا کنند و این بستگی به هواداران دارد که بتوانند با نام من شعار درست کنند البته فکر می کنم که کار آنها راحت تر شود" نویسنده دیلی میل در ادامه گزارشش به این نکته اشاره کرده که قوچان نژاد آدم شوخ طبعی است و انگلیسی را بسیار خوب صحبت می کند. انگلیسی یکی از چهار زبانی است که رضا تسلط کامل رو آنها دارد. او سه سال قبل وقتی از تیم کامبور هلند راهی سنت ترویدن بلژیک شد، تحصیل در رشته حقوق را کنار گذاشت و قصد دارد بعد از فوتبال، تحصیلاتش را ادامه دهد. او به جز ویولون، توانایی نواختن پیانو و گیتار را هم دارد:" البته زیاد حرفه ای نیستم. می توانم بگویم که مردم مرا موتزارت بعدی می دانند اما این قضیه صحت ندارد" رضا متولد ایران است اما دوران فوتبالی او در هلند شروع شده. وقتی او 8 ساله بود به همراه خانواده اش و برادرش مهدی – که آن زمان 13 ساله بود و الان فیزیوتراپ است – به هلند رفتند. او در تیمهای پایه هلند بازی کرده اما وقتی کارلوس کی روش مربی سابق منچستر یونایتد و سرمربی فعلی ایران از او برای بازی در تیم ملی کشورش دعوت کرد، رضا به راحتی این دعوت را قبول کرد:" من هم با فرهنگ ایرانی آشنا هستم هم هلندی اما اصلیتم ایرانی است و به این موضوع افتخار می کنم. وقتی با کی روش صحبت کردم او به من گفت که فکر می کنم می توانی به من کمک کنی و اگر دوست داری که لباس تیم ملی را بپوشی و به این موضوع افتخار می کنی به من زنگ بزن. من هم گفتم که نیازی به زنگ زدن نیست چون همین الان می توانم به شما جواب مثبت دهم" قوچان نژاد در هر سه بازی آخر تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی گل زد تا تاثیر زیادی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته باشد. تیم ایران در برزیل با آرژانتین، نیجریه و بوسنی همگروه شده. درست است که لیونل مسی یکی از الگوهای گوچی محسوب می شود اما او در حال حاضر بیشتر از آنکه به تیم ملی به فکر می کند به فکر نگه داشتن چارلتون در دسته اول انگلیس است. بازی در انگلیس رویای کودکی رضا بوده. او می گوید:" در چارلتون من فرصت کافی برای بازی پیدا می کنم که این موضوع بسیار مهمی است. اینجا هیچ فشاری احساس نمی کنم. زمان می برد که با بازیکنان دیگر به هماهنگی کامل برسم. امیدوارم مقابل شفیلد ونزدی نتیجه خوبی بگیریم چون پیروزی در این دیدار، از نظر روحی کمک زیادی به ما می کند و منتظر این بازی هستم" رضا ادامه می دهد:" در حال حاضر فقط به چارلتون فکر می کنم و وقتی زمان جام جهانی برسد، طبیعتا روی آن تورنمنت تمرکز می کنم. اولین کاری که باید بکنم، نگه داشتن چارلتون در حاشیه امنیت است و بعد از آن می توانم از جام جهانی لذت ببرم چون این موقعیت در اختیار هر کسی قرار نمی گیرد

خداحافظ 24 ابدی

2. 5 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (14th February 2014), 888 (14th February 2014), H!dden (14th February 2014), RaMiN (14th February 2014), Raso8L (14th February 2014)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    خیلی بازیکن خوبیه امیدوارم کمکمون کنه!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    اسمش از سید محمد مهدی سید صالحی بلند تره؟

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    YAR
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده