||+:: اخبار ، حواشی و مصاحبه بازی پرسپولیس- صبا ::+||
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53

موضوع: ||+:: اخبار ، حواشی و مصاحبه بازی پرسپولیس- صبا ::+||

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

||+:: اخبار ، حواشی و مصاحبه بازی پرسپولیس- صبا ::+||

.::به نام خالق یکتا::.

هفته 27ام لیگ برتر

پرسپولیس _ صبا

ورزشگاه : آزادی

داور مسابقه : علیرضا فغانی

زمان:جمعه, 2 اسفند 1392 / ساعت : 16:00

لطفا اخبار،مصاحبه ها،حواشی،تمام اطلاعات مربوط به مسابقه پرسپولیس _ صبا

رو در این تاپیک قرار بدهید!

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

تذکر:
    دوستانی که خبر ها رو در تاپیکی غیر از این تاپیک بگذارند یا تاپیک جداگانه ایجاد کنند مطمئنا پست شان حذف خواهد شد .

با تـــــــــــــــــــشکر از همراهی شما ...

2. 6 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (15th February 2014), Liverpoolpersian (15th February 2014), M@HS@_Antikise6 (16th February 2014), s A r A (15th February 2014), San Iker (19th February 2014), ShAh!N (20th February 2014)

نام واقعی
    Meysam
    استاتوس
    thewaysfans.ir
    شغل و حرفه
    گرافیست و طراح
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | England
    تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

آنالیز بازی صبای قم و راهکارهایی برای پرسپولیس

پ

تیم فوتبال صبای قم با 34 گل خورده، بعد از داماش (35 گل خورده) ضعیفترین دفاع لیگ را دارا است. این روزها همانند پرسپولیس، وضعیت مالی وحشتناک صبا، آنها را رنج میدهد.

ویژگی ها و مختصات دفاعی صبا

1. عدم آفسایدگیری
    آنها نه تنها توان آفسایدگیری ندارند، بلکه آنقدر ناهماهنگ هستند که حتی فکر آفسایدگیری نیز در سر نداشته و نخواهندداشت. تیم پرسپولیس با استقرار سه مهاجم در قلب دفاع آنها و ارسال پاسهای در عمق، (با توجه به ضعفهای دفاع صبا) بارها میتوانند موقعیتهای تک به تک خلق کنند.

2. فضاهای آزاد کناره ی محوطه ی جریمه
    آنها هیچ یک از چهار اصول پایه دفاع که عبارتند از تأخیر، عمق، تعادل، و تمرکز را رعایت نمی کنند. مدافعان صبا بسیار سردرگم هستند. آنها با حمله ی حریف، نظم و فکر دفاعی ندارند و به یکباره به طرف منطقه ای که توپ وجود دارد، یورش می برند. بازیکنان پرسپولیس می توانند با نقشه ی «تغییرات ناگهانی» بازی را به طرف دیگر دفاع صبا برده و ایجاد گل کنند.

3. عدم رعایت دفاع منطقه ای
    یکی از دلائلی که آنها بعد از داماش، ضعیفترین دفاع لیگ را دارند، همین نکته است. توجه بیشتر آنها به یارگیری است و بنابراین دفاع منطقه ای را رعایت نمیکنند و فضای خوبی بخصوص در دو طرف خط دفاعی ایجاد می شود. در حملات تدریجی، مثلث یا لوزی تهاجمی پرسپولیس می تواند با حرکات فریبنده و مورب، مناطقی را برای نفوذ ایجاد کند.

4. آسیب پذیری در عمق دفاع
    دو مدافع وسط و مدافع چپ تیم صبا بسیار کم سرعت و پراشتباه هستند. همین باعث شده آنها با کوچکترین غفلت، دیگر نتوانند اشتباه خود را جبران کنند. همین عامل، آسیبپذیری بیشتری در عمق دفاعشان به وجود می آورد. نمایش صحنه هایی از عملکرد مدافعان صبا به مهاجمان پرسپولیس، مثمرثمر خواهدبود. در تصویر زیر، سه مدافع سرگردان صبا و آسیبپذیری عمق دفاع آنها را مشاهده میکنید.

چند نکته ی مهم از تیم صبا

1. آنها بسیار جسورانه و بدون خجالت، نقشه ی پرسینگ را از یک سوم حمله آغاز میکنند. چرا؟ زیرا به دلیل دفاع ضعیفشان، سعی میکنند با آغاز پرس در یکسوم حمله و میانی، توپ به منطقه یکسوم دفاعی خود نرسد. در چنین زمانی طبق نقشه ی قبلی، هافبک های پرسپولیس باید پشت خط پرس حریف جاگیری کرده و مدافعان، تفهیم شوند که در چنین مواقعی، توپ را به آن مکان ها ارسال کنند؛ نه اینکه برای رهایی از پرس حریف، به زیر توپ بزنند.

2. بیشتر حملات صبا از کانال حسین بادامکی طراحی میشود. بادامکی به طور مکرر با حرکات تمرین شده سعی در راه انداختن مهدی مؤمنی با پاس زمینی دارد یا با ارسال هوایی به غلامرضا عنایتی و ایجاد پاس گل با سر از سوی عنایتی، به خلق موقعیت گل فکر میکنند. در پرسپولیس محمد نوری به خوبی می تواند بازی حسین بادامکی و در واقع، نقشه های آنها را تخریب و خنثی کند.

3. دو بازیکن خطرناک صبا یعنی فرید کریمی و مهدی مؤمنی هر تیمی را آزار می دهند. عنایتی بعنوان تکیه گاه، به وفور سعی در ایجاد موقعیت برای آنها می کند. مدافعان پرسپولیس باید توجه لازم به اضافه شدن ناگهانی این دو بازیکن و حرکات اورلپ آنها داشته باشند.
    من از سرزمین آه... آمده ام،

سرزمین اندوه های بسیار

اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

خانه ای که همیشه یک خان دارد.

خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

اینجا خانه مردانه است.

جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

هیچ گاه هیچ...

من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

همین ترسگاه ِ بی لبخند،

که هیچگاه نخندیدم

برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.

اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

"کاوه آفاق "

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

4. 6 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (15th February 2014), Amir_Ali (15th February 2014), M@HS@_Antikise6 (16th February 2014), s A r A (15th February 2014), ShAh!N (20th February 2014), UniQue (16th February 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

دیدار پرسپولیس و پیکان

با تصمیم علی دایی تیم فوتبال پرسپولیس فردا از ساعت 15 در راستای آماده سازی خود برای دیدار مقابل صبا به مصاف پیکان خواهد رفت.

این دیدار برای آمادگی بیشتر قرمز پوشان برای ادامه لیگ برتر در نظر گرفته شده است.

هنوز مکان برگزاری این دیدار قطعی نشده و این بازی یا در درفشی فر یا پیکان شهر برگزار خواهد شد.

6. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ShAh!N (20th February 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

چند خبر از پرسپولیس / برنامه تمرینات هفته آینده اعلام شد

تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه تعیین شده از سوی سرمربی تا بازی با صبای قم، هفت جلسه تمرین خواهد داشت.
    به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و بنابر برنامه اعلام شده به تیم، سرخپوشان تا پایان این هفته، هفت جلسه تمرین خواهند داشت.

قرمزپوشان امروز (شنبه) و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 15 تمرین خواهند کرد و فردا هم دو جلسه تمرین میکنند. تمرین نوبت صبح فردا از ساعت یازده آغاز میشود که به تمرینات قدرتی و کار با وزنه اختصاص دارد و تمرین نوبت بعدازظهر از ساعت 15:30 انجام خواهد شد.

سرخپوشان طی روزهای دوشنبه و سهشنبه نیز از ساعت 12 تمرین خواهند داشت.
    برتری نونهالان پرسپولیس با هشت گل تیم نونهالان پرسپولیس برابر تیم پارس ایرانیان با هشت گل به برتری رسید. سرخپوشان نونهال دیروز با 5 گل مجید خدایی و 3 گل سعید کنشلو برابر حریف خود به برتری قاطع دست پیدا کردند.

سرمربی تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس در این باره گفت: در تیم ما، سه، چهار بازیکن هستند که به جرأت میگویم میتوانند در آینده جزو بهترینهای تیم بزرگسالان باشگاه باشند. در حال حاضر در مکان پنجم جدول هستیم اما میتوانیم با توجه به سه بازی باقیمانده، به مکانهای بالاتری برسیم.

ضیاء عربشاهی خاطرنشان کرد: این تیم را من نبستم و سعی کردم با جابجایی بچهها مشکلات را بر طرف کنم. اگر تیم را خودم بسته بودم، قول میدهم که چهار، پنج هفته مانده به پایان فصل قهرمان میشدیم. پیروزیهای تیم ما هم همیشه پر گل بوده است. چون به فوتبال بچهها اهمیت میدهم. در همین بازی، گلهایی زدیم که تمرین شده بود. در این تیم کارهایی میشود که در تیمهای لیگ برتری هم نمیبینید.

گفتنی است؛ نونهالان پرسپولیس جمعه این هفته میهمان تیم راه آهن خواهند بود.

نشست علی پروین و حسین شمس درباره تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی
    مشاور ورزشی ریاست سازمان بهزیستی کشور و مدیر تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی با علی پروین دیدار و گفتگو کرد.
    حسین شمس سرمربی اسبق تیم ملی که در حال حاضر به عنوان مشاور عالی ریاست سازمان بهزیستی در امور ورزش و مدیر تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی فعالیت می کند با حضور در باشگاه پرسپولیس با علی پروین مدیرعامل باشگاه دیدار و گفتگو کرد.

شمس در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی را به علی پروین ارائه کرده و درباره تعاملات باشگاه پرسپولیس و سازمان بهزیستی درباره اداره امور تیم پرسپولیس بهزیستی و همچنین امور خیریه موضوعاتی را با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در میان گذاشت.

در این نشست علی پروین بر حمایت کامل باشگاه پرسپولیس از تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد این تیم که توانسته در لیگ دسته اول باشگاه های کشور در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرد بتواند در هفته آخر رقابت های لیگ نتیجه مطلوبی کسب کرده و برای صعود به لیگ برتر به مرحله پلی آف راه یابد.

همچنین علی پروین با توجه به تاسیس موسسه خیریه پرسپولیس و حضور شمس در امور ورزشی سازمان بهزیستی و مشارکت باشگاه پرسپولیس در امور خیریه و برنامه های ورزشی خیریه تاکید شد.

8. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

پرسپوليس - صباي قم؛ نبرد سرخپوشان پرحاشيه پيروز ميشوند؟

نتيجه ديدار رفت: صباي قم يک پرسپوليس يک

پرسپوليس در حساسترين زمان فصل دچار حواشي فراواني شده و کمتر روي آرامش را در اين روزها ميبيند. از جر و بحث دايي و پروين در وازرت ورزش گرفته تا جلسه پيشکسوتان با پروين و افشاگري مايليکهن در مورد دستمزد علي دايي، با اين حال بازيکنان ميگويند مشکلات مالي را فراموش کردهاند و فقط به دنبال موفقيت در چهار ديدار باقيمانده ليگ هستند. سرخپوشان اگر ميخواهند به قهرماني يا کسب سهميه آسيا اميدوار باشند بايد در اين بازي پيروز شوند وگرنه ديگر شانسشان براي قهرماني به حداقل ميرسد. صباي قم هم که با 28 امتياز خيالش تقريبا از سقوط نکردن راحت است، در اين بازي براي اعاده حيثيت بازي ميکند و شاگردان مرفاوي ميخواهند در آخرين بازي سال 92 در ليگ برتر مقابل پرسپوليس درخشش داشته باشند. البته تيم صبا هم مثل پرسپوليس گرفتار حواشي و مشکلات مالي شده است. با اين حال رضا عنايتي گلزن کهنهکار ليگ برتر انگيزه زيادي براي درخشش در اين بازي دارد. عنايتي اگر بتواند در اين بازي گل بزند يک گام جلوتر از ديگر بازيکنان گلزن ليگ خواهد ايستاد به شرطي که کريم انصاري فرد در بازي تراکتورسازي با راه آهن گلزني نکند. او مستحکمترين خط دفاع ليگ را مقابل خود دارد و مثل انصاريفرد کار راحتي ندارد. پرسپوليس پرحاشيه فقط در صورت برد در اين بازي شرايطش کمي مثبت خواهد شد اما باخت يا مساوي خانگي ممکن است سرخپوشان را دچار تنش و حاشيه بيشتر کند. پرسپوليس در صورت برد و توقف سپاهان مقابل مس ميتواند به رده سوم جدول برسد.

10. 3 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (19th February 2014), s A r A (19th February 2014), ShAh!N (20th February 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

پیش از بازی پرسپولیس بازیکنان صبا به احترام مدیرعامل باشگاه در تمرینات حاضر شدند

سرپرست تیم فوتبال صبای قم تاکید کرد بازیکنان این تیم به احترام مدیرعامل باشگاه در تمرینات حاضر شدند. حسین نجاتی در گفتوگو با تسنیم، در خصوص وضعیت تیم فوتبال صبای قم پیش از دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: شرایط بسیار خوب و مطلوب است و بازیکنان به دنبال بخشی از مطالبات خود هستند و توقعاتی از باشگاه دارند که مدیرعامل باشگاه آقای کشوری فرد در تلاش است تا مشکلات را برطرف کند.

وی افزود: آقای کشوری فرد شبانه روز در تلاش است تا مشکلات رفع شود و بازیکنان تیم هم وقتی تلاش او را دیدند با قضیه کنار آمدند. بازیکنان صبا به احترام مدیرعامل باشگاه در تمرینات حاضر شدند و اکنون تمریناتشان را انجام میدهند. مشکلات مالی هم در چند روز آینده حل خواهد شد و بازیکنان بخشی از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم با اشاره به اینکه قرار بود بعد از انتخاب استاندار قم شرایط تیم صبا بهتر شود، اظهار داشت: مدیرعامل باشگاه صبا مورد حمایت استاندار است و آنها نیز قول داده اند به زودی مشکل مالی باشگاه صبا برطرف شود.

نجاتی در خصوص دیدار روز جمعه پرسپولیس و صبای قم نیز گفت: در این بازی با آمادگی بالایی حاضر خواهیم شد و مصمم هستیم در این دیدار به پیروزی برسیم. صبا همیشه پرسپولیس را اذیت کرده و این تیم را شکست داده ایم و در این بازی هم انشاءالله برابر پرسپولیس به پیروزی میرسیم.

12. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (19th February 2014), ShAh!N (20th February 2014), UniQue (20th February 2014)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

صادقيان: اميدوارم گل بزنم يا گل بسازم

هافبک گل ساز تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم در بازي برابر صبا بتوانم گل بزنم يا گل بسازم اما بعد از آن براي من حاشيه نسازند. الان به نقطه اي رسيده ايم که اصلا نمي شود به چيزي غير از پيروزي فکر کنيم.

پيام صادقيان درباره بازي جمعه برابر صبا گفت: به نقطه اي رسيده ايم که نمي توانيم به غير از پيروزي در اين بازي فکر کنيم. نه اينکه قبل از اين طور ديگري بود اما در بازي آخرمان کمي از نظر بدني دچار مشکل شديم ولي با تمريناتي که در روزهاي اخير داشتيم از اين جهت در فرم خيلي خوبي هستيم.

به گزارش ايسنا، وي ادامه داد: شرايط طوري است که حتي فکر نمي کنم اگر پيروز نشويم چه خواهد شد. الان بچه ها با وجود مشکلاتي که داشته اند به اين فکر مي کنند که چگونه با بهترين شرايط خودشان به اين بازي و سه بازي بعد از آن وارد شوند.

هافبک تکنيکي پرسپوليس درباره غيبت محروماني چون سيد جلال حسيني و محسن مسلمان خاطرنشان کرد: بازيکنان ارزشمندي را در اختيار نداريم ولي آنطور نخواهد بود که کم بياوريم چون آنقدر نفر خوب داريم که جانشين شوند. در حال حاضر آنچه اهميت دارد، اين است که بچه ها با تساوي فولاد و نفت هم انگيزه بيشتري پيدا کرده اند و به طور قطع ديگر رقبا هم امتياز از دست خواهند داد و ما بايد از اين فرصت استفاده کنيم.

صادقيان در پايان درباره مثلثي که بين او، خلعتبري و عاليشاه تشکيل شده بود و درباره آن زياد صحبت ميشد، اضافه کرد: عاليشاه کمي بد آورد. مدتي هم براي خود من مشکلاتي بوجود آمد که ديگر تمام شد، اما مهم نيست که کدام يک از ما کار را تمام ميکند. مساله اصلي موفقيت تيم است و ما در تيم خودمان مثلث هاي زيادي داريم. شخصا اميدوارم در اين بازي بتوانم گل بزنم و پاس گل بدهم و البته آرزو مي کنم بعد از آن دوباره براي من حاشيه نسازند.

GooDBYe CapTaiN

14. 2 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (20th February 2014), UniQue (20th February 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

دایی: آقای مایلی کهن! دوره انجام حرکات عوام فریبانه تمام شده است

سرمربی تیم پرسپولیس علیه مصاحبه ها و رفتارهای اخیر محمد مایلی کهن موضع گیری کرد.
    علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: مطمئنا بازی فردا حساس ترین و مهمترین بازی فصل ما خواهد بود. ما روی این بازی حساب باز کرده ایم و 3 امتیازش می تواند ما را به بالای جدول برساند. پیروزی در این بازی ما را برای 3 بازی آینده امیدوارتر می کند. باز هم تکرار می کنم دیدار با صبا مهمترین بازی فصل ما است.

وی ادامه داد: بعد از دیدار با فجر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان با جان و دل تمرین کردند. صبا هم تیم خوبی است و ما دیدار دشواری با آنها خواهیم داشت. با توجه به اطلاعاتی که دارم به صبایی ها برای بردن ما قول هایی داده اند و قطعا آنها همه تلاش شان را می کنند تا 3 امتیاز بازی را بگیرند البته ما اگر بازی خودمان را انجام دهیم و اسیر بدشانسی نشویم می توانیم 3 امتیاز را بگیریم و دوباره به بالای جدول برگردیم.
    سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: نتایج صورت گرفته در این هفته از لیگ ما را به آینده امیدوار کرد و در حال حاضر سرنوشت مان دست خودمان است به همین خاطر می خواهیم در بازی های آتی نتیجه لازم را بگیریم.

دایی در واکنش به حرکت روز گذشته محمد مایلی کهن که با لباس رفتگری بازی ملوان و استقلال را از نزدیک تماشا کرد، گفت: اصلا دوست نداشتم راجع به این مسائل صحبت کنم اما برای اینکه ذهن مردم روشن شود، حرف هایم را می زنم. مردم ما شعورشان بسیار بالا است و به راحتی خیلی از حرکات را تشخیص می دهند. نمی خواهم راجع به کسی که گرفتن سهمیه آسیایی پرسپولیس برایش اهمیت ندارد و این مسائل را در مصاحبه خود هم اعلام می کند، حرفی بزنم. کسی که فقط به فکر منافع خودش است و اصلا به مردم و پرسپولیس کاری ندارد و اتفاقا این موضوع را هم علنا اعلام می کند. این آقا افکارش با افکار مردم فاصله دارد.

وی ادامه داد: آقایان راجع به صحبت های من حرکات عوام فریبانه انجام دادند اما خوشبختانه مردم ما باهوش تر از این صحبت ها هستند. شما اگر صحبت های مرا یک بار دیگر بازنگری کنید، متوجه می شوید که من به کسی توهین نکردم. اتفاقا من همیشه عنوان کردم که گذشته خود را فراموش نمی کنم و هیچ وقت یادم نمی رود که چطور وارد دانشگاه شدم و درس خواندم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه از صحبت های من سوءاستفاده شد. من می خواستم فاصله طبقاتی را در جامعه خودم مطرح کنم که عین واقعیت است. در جامعه ما فردی وجود دارد که ماهی 500 هزار تومان حقوق می گیرد و کسی هم هست که بالای 100 میلیون تومان و بیشتر پول می گیرد که این فاصله طبقاتی را می رساند. مسلما جامعه ما تمام قشرها را نیاز دارند چه کارگر شهرداری و چه پزشک.

دایی با بیان این مسئله که اگر در جامعه پزشک و یا کارگر شهرداری وجود نداشته باشد آن جامعه دچار مشکل می شود، تاکید کرد: در برنامه ای به من 7، 8 دقیقه فرصت می دهند و تازه در میان حرف های من هم وارد می شوند. چه کار باید می کردم؟ من نه تنها هیچ توهینی نکردم بلکه دست همه خدمتگزاران را هم بوسیده ام. من معتقدم هر چیزی که دارم اول از خداوند است و بعد دعای خیر مردم اما آقایان باید بدانند که دوره انجام حرکات عوام فریبانه تمام شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه کسی این صحبت ها را مطرح می کند که به خاطر منافع خودش هر روز رنگ عوض می کند و دیگر مورد قبول جامعه نیست شما فکر می کنید چرا مردم کسی مثل مرحوم ناصر حجازی را دوست داشتند؟ چون او یک رنگ بود و تیپ و قیافه قبل و بعد از انقلابش فرقی نمی کرد اما شما قبل از انقلاب یک مدل بودی و بعد از انقلاب یک مدل دیگر که متاسفانه من نباید خیلی از مسائل را عنوان کنم اما خوب است که من هم فردا یک تی شرت کالیفرنیا و آمریکا بپوشم. این قدر به شعور مردم توهین نکنید و به خاطر اینکه مقاصد سوء خود را پیش ببرید از لباس کارگران زحمتکش شهرداری سوءاستفاده نکنید.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: دست شما برای همه مردم رو شده و همه شما را می شناسند. خوشبختانه دیگر این گونه حرکات مورد مقبولیت نیست و جامعه آن را قبول نمی کند.
    دایی ضمن تشکر از تمام پیشکسوتانی که از پرسپولیس حمایت کردند گفت: از تمام آنهایی که از ما حمایت کردند تشکر می کنم. و دست شان درد نکند. حمایت آنها و مردم بوده که همیشه پشت ما بوده و من دست به آن کسانی که از پرسپولیس حمایت کردند را می بوسم که نگذاشتند این تیم اسیر حاشیه شود.

وی در مورد اینکه تیمش در مقابل صبا محروم و یا مصدومی دارد، اظهار داشتک متاسفانه سیدجلال حسینی، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه و محسن مسلمان را در اختیار ندرایم اما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم با دست پر از زمین خارج شویم.
    سرمربی پرسپولیس در خصوص صحبت های علی فتح الله زاده و اینکه آیا خودش و رویانیان نمی توانستند مانع از اعتصاب بازیکنان پرسپولیش شوند گفت این مسائل برای گذشته است و نمی خواهم وارد آن شوم. تیم ما احتیاج به آرامش دارد اما حداقل از کسی از ما حمایت نمی کند دیگر از پشت به خنجر نزند چون ظرفیت از پشت خنجر خوردنمان تکمیل شده و لااقل آقایان از جلو خنجر بزنند و یا مسائل را رودرو مطرح کنند. متاسفانه آنقدر در این مدت صحبت هایی ضد و نقیض مطرح شد و من و بازیکنانم را پولکی قلمداد کردند که نمی دانم چه بگویم.

دایی در ادامه انتقاداتش اظهار داشت: شما می توانید از آقای صالحی مدیرعامل نفت آبادان بپرسید که چه کسی در ماهشهر برای نیم فصل از این باشگاه درخواست 800 میلیون می کند کسی که باعث سقوط 5 تیم به لیگ یک شده و باید به او تندیس پنجه طلایی را دارد که تیم های پیکان، شهرداری تبریز، سایپا، گهر و فولاد را به لیگ یک فرستاد. شما می دانید این تیم ها پس از سقوط به لیگ یک چقدر ضرر کردند.

وی ادامه داد: قیمت یک تیم لیگ برتری 16، 17 میلیارد تومان است اما قیمت یک تیم لیگ یکی نهایتا 4 میلیارد تومان است حالا ببینید این آقا 5 تیم 12 میلیارد تومان ضرر می کند و بعد برای نیم فصل 800 میلیون تومان می خواهد او اگر جای مربیان دیگر بود چقدر پول می گرفت.

16. کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    Meysam
    استاتوس
    thewaysfans.ir
    شغل و حرفه
    گرافیست و طراح
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | England
    تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

اتفاق عجیب یک روز مانده به بازی با صبا؛ هافبک پرسپولیس باز هم محروم شد

اتفاقات عجیب و غریب این روزها در باشگاه پرسپولیس کم نمی افتد تا حدی که بارها اعلام کردند که این مشکلات برطرف شده اما باز هم هیچ تغییری نکرده است. جالب اینکه این بار برای چندمین بار پیاپی در فاصله 24 ساعت مانده به بازی صبای قم سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که به دلیل مشکلات قاسم دهنوی با تراکتورسازی تبریز این بازیکن حق حضور در بازی با صبا را ندارد.

البته این نامه چند روز پیش به دست سرخپوشان رسیده اما امروز در اختیار علی پروین و برخی مسئولان باشگاه قرار گرفته است. این در شرایطی است که محسن مسلمان و مهرداد کفشگری نیز که بازیکنان میانی پرسپولیس هستند به دلیل محرومیت و مصدومیت نمی توانند فردا به میدان بروند. پرسپولیسی ها به شدت به دنبال حل این مشکل هستند اما به نظر می رسد کاری از پیش نخواهند برد.
    من از سرزمین آه... آمده ام،

سرزمین اندوه های بسیار

اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

خانه ای که همیشه یک خان دارد.

خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

اینجا خانه مردانه است.

جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

هیچ گاه هیچ...

من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

همین ترسگاه ِ بی لبخند،

که هیچگاه نخندیدم

برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.

اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

"کاوه آفاق "

¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

18. 2 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ShAh!N (20th February 2014), UniQue (21st February 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که جشن تولد ويژهاي براي کريم باقري گرفته شد.

آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از ديدار مقابل صبا از ساعت 15 و 20 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشيفر دنبال شد.

به گزارش فارس، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس آخرين مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کار خود داشتند و محسن مسلمان، عاليشاه و کفشگري اختصاصي تمرينات خود را دنبال کردند.

*اما سوژه اصلي تمرين امروز تولد 40 سالگي آقاکريم بود. به همين دليل دو کيک جداگانه مسئولين باشگاه و بازيکنان تهيه کرده بودند. روي کيک مسئولان باشگاه عکس بزرگ کريم باقري پس از گل به استقلال و خوشحاليهاي عجيب و فرياد بلندش زده شده بود و پرسپوليسيها نيز کيکي گرفته بودند که روي آن نوشته بودند آقا کريم هميشه دوستت داريم.

کريم باقري نيز که از اين بابت بسيار خوشحال بود با تمام بازيکنان شوخي و خنده ميکرد البته علي دايي نيز به باقري تبريک ويژهاي گفت و با روبوسي براي وي آرزوي موفقيت کرد.

خيليهاي سعي کردند که به صورت زيرکانه کيک را به صورت باقري بزنند اما جرأت اين کار را پيدا نکردند و مشخص نشد در پايان چرا کيک به صورت برخي بازيکنان ديگر زده شد. البته تکه خيلي کوچک کيک تولد باقري به گوشهاي از صورتش زده شد.

*اما پس از اظهارات امروز علي دايي در نشست مطبوعاتي مبني بر اينکه برخي افراد با لباسي که روي آن پرچم ايالات متحده حک شده بود، در فوتبال حضور داشتند، هواداران مقابل درفشيفر با تلفنهاي همراه خود به دنبال عکس اين فرد با لباس ياد شده بودند، البته برخيها به دنبال عکسهاي مايليکهن رفته بودند چون معتقد بودند که منظور دايي مايليکهن بوده است.

*سيد جلال حسيني امروز بدون مشکل در تمرينات گروهي حضور پيدا کرد.

*اما پس از جلسه هماهنگي نيز پرسپوليسيها با لباس هميشگي قرمز و دروازهبان با پيراهن سبز و صبا نيز با پيراهنهاي راهراه و دروازهبان سفيد به ميدان خواهد رفت. پرسپوليسيها پس از تمرين امروز راهي هتل آزادي براي تشکيل اردو شدند.

*با توجه به نتايج روز گذشته استقلال و بالاي جدوليها، دايي به بازيکنان تأکيد کرد که بايد بازي خودشان را انجام دهند و به نتايج تيمهاي ديگر عليرغم اينکه بسيار خوب بوده توجهي نکنند.

20. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fatemeh 81 (21st February 2014), ShAh!N (20th February 2014)

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین