بنگر: شرايط عادلانه بود در فينال جام حذفي بوديم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بنگر: شرايط عادلانه بود در فينال جام حذفي بوديم

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

مدافع مياني تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر همه چيز عادلانه بود فينال جام حذفي با حضور پرسپوليس انجام ميشد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محسن بنگر در مورد شرايط تيم پرسپوليس اظهار داشت: ديگر براي ما جاي هيچ بحثي باقي نمانده است که بايد در هر چهار بازي بعدي خود به پيروزي برسيم تا براي قهرماني شانس داشته باشيم. ما تيم خوبي داريم که از نظر فني شرايط خوبي دارد و اميدوارم بدشانسي دست از سر ما بردارد.

وي درباره اينکه شانس قهرماني چند درصد است، ادامه داد: نميتوان درصدي را مشخص کرد. بستگي به اين دارد که تمام بازيهاي بعدي را ببريم و منتظر امتياز از دست دادن حريفان بنشينيم. براي آنکه پيروز بازيها باشيم شرايط بدي نداريم. تمرينات پرفشاري داشتيم و از نظر بدني و فني در شرايط خوبي هستيم. اينکه تيمهاي بالاي جدول با هم بازي دارند ميتواند امتياز خوبي باشد اما آنچه ما بايد انجام بدهيم، تعقيب بازيهاي آنها نيست، بلکه بايد هر چهار بازي باقي مانده را ببريم.

مدافع پرسپوليس خاطرنشان کرد: الان بحث سهميه آسيايي هم مطرح است اما چشم ما به قهرماني است و اميدواريم به آن دست پيدا کنيم. الان شرايط روحي تيم خوب است. بچهها مشکلات را کنار گذاشتهاند چون نميشود کاري کرد. بايد با آن کنار بياييم تا شانسي که داريم را حفط کنيم و با اين فکر در تمرينات حاضر شويم و به بازيها ميرويم.

بنگر درباره سه اخطاره شدن سيد جلال حسيني و احتمال استفاده از زوج او و نورمحمدي تصريح کرد: متاسفانه جلال سه اخطاره شد. به طور قطع او جزو برترينها است اما تلاش خواهيم کرد تا جاي خالي او را پر کرده و بتوانيم در اين بازي پيروز باشيم.

وي درباره آسيبديدگي خود افزود: مشکل جدي نبود، کمي عضلات پشت گردنم گرفته بود. چند روزي جداگانه تمرين کردم و حالا مساله برطرف شده است. از اول هم مشکل خاصي نبود و از امروز در تمرينات حاضر خواهم بود.

مدافع مياني سرخپوشان درباره از دست رفتن فرصت قهرماني جام حذفي و قهرماني تيم تراکتورسازي گفت: دوستان خوبي در تيم تراکتورسازي دارم و به خاطر آنها هم که شده از قهرماني اين تيم خوشحال شدم. اميدوارم تراکتورسازي در آسيا نتايج خوبي بگيرد و نماينده خوبي در آسيا باشد. البته فينال ميتوانست با حضور پرسپوليس انجام شود. ما برابر فولاد 120 دقيقه جنگيديم ولي بخت يار ما نبود. البته همه ديدند و شنيدند که کارشناسان داوري هم گفتند که فولاد بايد در دقايق 60 تا 70، 10 نفره و بعد 9 نفره ميشد. اين مساله ميتوانست شرايط را عوض کند. اگر همه چيز عادلانه بود ما در فينال حضور داشتيم.

بنگر در پايان درباره شرايط ادامه همکاري خود در فصل آينده افزود: قرارداد من در پايان اين فصل تمام ميشود. البته دوست دارم در پرسپوليس بمانم و گزينه اول، دوم و سوم من پرسپوليس است.

2. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*sir amirhossein* (15th February 2014)