حامد لک: هر وقت لباس کریمی را می پوشم گل نمی خورم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حامد لک: هر وقت لباس کریمی را می پوشم گل نمی خورم

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

حامد لک: هر وقت لباس کریمی را می پوشم گل نمی خورم

سايت گل - حامد لک جام جهانی را نشانه گرفته. این دروازه بان جوان در تمام اردوهای تیم ملی ، پس از صعود به جام جهانی شرکت کرده و حالا هم امیدوار است یکی از دروازه بان های تیم ملی در برزیل باشد. لک که نقشی اساسی در قهرمانی تراکتورسازی داشت درباره فینال جام حذفی می گوید:« بازی خیلی سختی بود. مس آمده بود که نتایجش در لیگ را جبران کند و به همین دلیل بازی را انتحاری آغاز کرد. آنها چند موقعیت هم داشتند که دروازه ما را باز کنند اما خدا را شکر که موفق نشدند. ادینیو در خط حمله مس یک بازیکن فوق العاده است که در نیمه اول یک شوت خطرناک زد اما با نوک انگشتم توپ را دفع کردم. باور کنید اگر نوک انگشتم نبود توپ می چسبید به ته تور ما و به این ترتیب کار برای تراکتورسازی سخت می شد اما خدا را شکر که این اتفاق نیفتاد و در ادامه و با زحمت بچه ها توانستیم گل برتری را وارد دروازه مس کنیم. »
    لک درباره هواداران تراکتورسازی می گوید:« واقعا باید از آنها تشکر کنم. مگر می شود یک تیم در کرمان بازی داشته باشد اما هوادارانش این همه مسافت را طی کنند و برای تشویق و حمایت راهی ورزشگاه شوند. دست تک تک هواداران تراکتورسازی را می بوسم. ما که کاری نکردیم. آنها بودند که با حمایت های خود راه قهرمانی تراکتورسازی را هموار کردند. به نظرم تی تی ها که هواداران تراکتورسازی هستند بهترین هواداران فوتبال جهانند که مثل آنها هیچ جا نمی توان پیدا کرد»
    عکس علی کریمی روی پیراهن حامد لک بود. روی پیراهنی که لک از زیر پوشیده بود و بعد از بازی از آن رونمایی کرد. حامد لک در این باره می گوید:« علی آقا الگوی من است. یک زمان برای تماشای بازی های او لحظه شماری می کردم و حالا این سعادت را دارم که کنارش بازی کنم. علی آقا را واقعا دوست دارم و به همین دلیل عکس او را روی لباسم طراحی کرده ام. باور کنید هر وقت این لباش را می پوشم گل نمی خورم. روبروی پرسپولیس پوشیدم که یک- صفر بردیم و این بازی هم همینطور. »
    تراکتورسازی در 4 بازی جام حذفی گلی دریافت نکرد که این می تواند یک رکورد برای لک و این تیم پرطرفدار باشد. لک 23 ساله در این باره می گوید:« رکورد؟ فقط می دانم که در جام حذفی گل نخوردیم. 4 بازی انجام دادیم ، بدون گل خورده. این اتفاق، اتفاق خوبی برای ما بود و خوشحالم که با قهرمانی تراکتورسازی به پایان رسید»

خداحافظ 24 ابدی

2. 3 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (15th February 2014), poria (15th February 2014), Raso8L (15th February 2014)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    YAR
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده