نگاهي به داشته هاي سپاهان براي بازيهاي آسيايي/ كرانچار ميتواند به محرم تكيه كند؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نگاهي به داشته هاي سپاهان براي بازيهاي آسيايي/ كرانچار ميتواند به محرم تكيه كند؟

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,303 بار در 2,102 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

نگاهي به داشته هاي سپاهان براي بازيهاي آسيايي/ كرانچار ميتواند به محرم تكيه كند؟

اگر بازیکنانی چون محرم و سوکای نتوانند کمکی به سپاهان کنند آیا کرانچار میتواند روی مهرههای جوان تیمش حساب کند؟

بانك ورزش - بعد از اینکه قرار شد، لیگ برتر 20 فروردین تمام شود و از آن به بعد تیمهای لیگ برتری ملیپوشان خود را در اختیار تیم کروش قرار دهند، تیمهایی چون استقلال که در آن برهه از زمان بازیهای آسیایی را در پیش داشتند، به فکر جذب بازیکن کمکی افتادند. به دنبال همین تصمیم هم بود که به طور مثال استقلالیها به سراغ بازیکنی چون ایمان مبعلی رفتند و قاسم حدادیفر را هم در لیست گزینههای احتمالیشان قرار دادند.
    در شرایطی که استقلال با شور و هیجان خاصی کار خود را برای جذب یار کمکی برای بازیهای آسیایی پیگیری میکند اما سکوت و گوشهنشینی سپاهانیها، در ذهن خیلی از فوتبالیها علامت سوال بزرگی ایجاد کرده است که آیا واقعاً سپاهان تصمیمی برای جذب یار کمکی برای حضور در بازیهای آسیایی ندارد؟ اگر کرانچار با تکیه بر بازیکنانی چون محرم و سوکای تصمیم گرفته از یار کمکی استفاده نکند، آیا تکیه او صرفاً به تجربه این بازیکنان کافی است؟ و بالاخره اینکه اگر بازیکنانی چون محرم و سوکای نتوانند کمکی به سپاهان کنند آیا کرانچار میتواند روی مهرههای جوان تیمش حساب کند؟
    با اینکه براساس صحبتهای باشگاه هنوز تصمیمی در این رابطه اتخاذ نشده اما با توجه به سیاستهایی که کرانچار این فصل در پیش گرفته، بعید است بخواهد مهرهای را برای بازیهای آسیایی به تیمش اضافه کند. او از همان زمان که محرم نویدکیا برای حضور در رقابتهای لیگ آماده شد، آنقدر با احتیاط با این بازیکن برخورد میکرد که به وضوح مشخص بود او را برای بازیهای آسیایی تیمش حفظ کرده و نمیخواهد با بازی دادن محرم در بازیهای لیگ، او را تحت فشار قرار دهد. به همین خاطر است که کرانچار اغلب در بازیها نویدکیا را به صورت بازیکن تعویضی به زمین میآورد و در تمرینات درباره او سختگیری نمیکند تا بتواند او را بهعنوان یک مهره آماده و تازهنفس برای بازیهای آسیایی در نظر داشته باشد و مهمترین نقطه ضعف تیمش را با استفاده از او جبران کند. ضمن اینکه حتی اگر یک درصد محرم نویدکیا در طول این بازیها دچار مشکلی شود، علی کریمی در پست او آنقدر خوب ظاهر شده که بتواند به طور کامل جای محرم را پر کند. علاوه بر این سپاهان در حال حاضر با وجود امید ابراهیمی و احسان حاجصفی در کنارهها ضعفی ندارد. خط دفاعی و دروازهبان سپاهان هم که از کیفیت لازم برخوردارند و کمتر پیش آمده که ضعف عمدهای در میان آنها دیده شود. با درخشش بازیکنان جوانی چون مهدی شریفی و بازگشت سوکای و حضور سرجیو هم که مشکل دست تنها بودن محمد غلامی در خط حمله برطرف شده است و این تیم در خط حمله هم مشکلی نخواهد داشت. با این حساب اگر باشگاه تصمیم بگیرد که برای بازیهای آسیایی به سراغ یار کمکی نرود، چندان هم غیرمنطقی عمل نکرده است. این تصمیم علاوه بر اینکه با یک حساب سرانگشتی با داراییهای سپاهان در پستهای مختلف جور در میآید، کاملاً در راستای همان سیاستی است که کرانچار در این فصل در جهت جوانگرایی پیش گرفت و نتیجهاش را هم دید.
    در راستای این سیاست جوانگرایی کرانچار، چه چیزی بهتر از اینکه او استعدادهایی که در مکتب سپاهان کشف کرده را همراه خود به بازیهای آسیایی ببرد و به این واسطه زمینهای برای افزایش تجربه آنها هم فراهم کند؟ با توجه به خبرهایی که از اصفهان شنیده میشود و از ماندن کرانچار در این تیم برای فصل آینده خبر میدهند، کاملاً منطقی است که کرانچار با به همراه بردن جوانان، آنها را برای فصل آینده به مهرههای آماده و باتجربهای برای سپاهان تبدیل کند.

همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

2. 2 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fatemeh 81 (7th March 2014), s A r A (16th February 2014)