زايد : يك موقعيت گل هم نداشتم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: زايد : يك موقعيت گل هم نداشتم

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

زايد : يك موقعيت گل هم نداشتم

ايمون زايد مطمئن است كه مى تواند در بازى هاى آينده براى پرسپوليسگلزنى كند و انتظارات هواداران اين تيم را برآورده سازد. مهاجم ليبيايى پرسپوليس درباره شكست سرخپوشان مقابل فجرسپاسى ، عملكرد خود در اين بازى و به حراج گذاشتن لباس و كفش هاى او در داربى هفتاد و چهار از سوى باشگاه پرسپوليس صحبت كرد. با ما همراه باشيد:
    • بعد از يك پيروزى خوب در داربى به يكى از تيم هاى پايين جدولى در خانه باختيد.
    - ما بازى سختى داشتيم. البته نيمه دوم را سه بر يك به حريف واگذار كرديم و اين اصلا خوب نيست. آن ها سه شوت زدند كه هر سه وارد دروازه شد. نمى خواهم بگويم كسى مقصر است. وقتى تيم مى بازد، همه بازيكنان تقصير دارند اما فكر مى كنم كه ما هنوز از برد مقابل استقلال هيجان زده بوديم. واقعا از اين باخت ناراحتم.
    • از عملكرد خودت راضى بودى؟
    - عملكردم بد نبود. هنوز زمان زيادى لازم دارم تا با
    بازيكنان و نحوه بازى ها آشنا شوم. من شانس زيادى براى گلزنى نداشتم و مى توانم بگويم كه اصلا شانسى نداشتم. ما دو گل زديم و فكر مى كنم دو گل براى بردن يك بازى كافى است اما سه گل بد خورديم، سه گل وحشتناك.
    • بعد از گلزنى در داربى آن هم زدن سه گل در ۱۰ دقيقه انتظارها از تو خيلى بالا رفته. اگر نتوانى در ادامه گل بزنى، شايد گل هاى تو مقابل استقلال يك معجزه تلقى شود.
    - نمى دانم منظورتان از معجزه چيست. مطمئنا در بازى هاى بعد اگر فرصتى داشته باشم، مى توانم گلزنى كنم اما در بازى روز گذشته اصلا فرصتى نداشتم. قبول دارم كه زدن سه گل در ۱۰ دقيقه اتفاق عجيبى است اما معجزه نبود. در داربى در ۱۰ دقيقه سه موقعيت گل داشتم و هر سه را گل كردم اما ديروز در ۹۰ دقيقه حتى يك موقعيت هم نداشتم. مى دانم كه در بازى هاى آينده مى توانم دوباره گلزنى كنم. اين نخستين ديدارى بود كه من ۹۰ دقيقه كامل بازى كردم اما در كل تيم مهم است. اگر من گل نزنم محمد نورى مى زند. ممكن است من هم بازى بعد گل بزنم اما گلزنى تيم اهميت دارد.
    • شنيده اى كه يكى از سايت هاى بين المللى تو را به عنوان بازيكن جهان در هفته گذشته انتخاب كرده بود.
    - بله، اين افتخار بزرگى براى من است. خيلى خوشحالم كه اين سايت اين عنوان را به من داده. تا به حال
    بازيكنان بزرگى به اين عنوان دست يافته اند. وقتى كار بزرگى مى كنيد، هميشه خوشحاليد. من بعد از بازى با استقلال واقعا خوشحال بودم اما هنوز نمى دانم كه ديشب چرا باختيم. خيلى ناراحتم.
    • شنيده اى كه باشگاه پرسپوليس قصد دارد لباس و كفش هاى تو در داربى ۷۴ را در فروشگاه پايگاه اينترنتى خود براى هواداران به فروش بگذارد؟
    - نه. كسى به من چيزى نگفته. فكر مى كنم لباس هاى من الان در هتل است. (مى خندد) شايد كسى به هتل رفته و در حال بردن آن ها است. بايد سريع به هتل بروم و نگذارم كسى به لباسهايم دست بزند!
    ویرایش توسط Aliparsa : 10th February 2012 در ساعت 12:54

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

نام واقعی
    saba alizadeh
    شغل و حرفه
    allaf
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal