کونته: صحبت هاي کاپلو نامحترمانه بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کونته: صحبت هاي کاپلو نامحترمانه بود

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

کونته: صحبت هاي کاپلو نامحترمانه بود

آنتونيو کونته، سرمربي يوونتوس،صحبت هاي اخير فابيو کاپلو در مورد تيمش را نامحترمانه توصيف کرد.

کاپلو به تازگي گفته بود که يوونتوس ديگر رقيب سرسختي در سري آ ندارد و به همين قهرماني در اين رقابت ها چندان دشوار نيست. او دليل عدم نتيجه گيري يووه در چمپيونزليگ را نيز عدم وجود يک رقيب قدرتمند در رقابت هاي داخلي دانسته بود.

اما کونته معتقد است کاپلو با اين صحبت ها، ارزش دستاوردهاي تيم او را پايين آورده است.

به گزارش گل، او که بعد از پيروزي 3-1 مقابل کيه وو با خبرنگاران صحبت مي کرد، گفت:" کسي که چنين نظري دارد، من را آزار ميدهد و او نسبت به رکوردشکني هاي تيمم نامحترمانه برخورد کرده است.

يوونتوس کاپلو دو اسکودتو فتح کرد که از يوونتوس پس گرفتند. من هيچ سبک فوتبالي از دوران او به ياد نميآورم، يوونتوس ليپي و تراپاتوني را به خوبي به ياد دارم، آن دو دوران فوق العاده بود، اما دوران حضور کاپلو در يووه تنها به خاطر کالچوپولي در اذهان باقي مانده است.

يوونتوس کنوني من در تمامي سطوح برتر از يوونتوس نخستين فصل من است. ما اولين تيمي شديم که ميلان را با زلاتان ابراهيموويچ از فتح اسکودتو باز داشتيم. اين سومين فصل حضور من در اينجاست و فکر ميکنم، در تمامي جوانب تاکتيکي، فيزيکي و رواني ما از احترام همگان برخوردايم. فکر نميکنم لازم باشد که پاسخ کاپلو را بدهم. به هر حال ما نبايد مقابل ورونا به تساوي ميرسيديم و اجازه ميداديم کسي در مورد ما چنين اظهار نظري کند."

کنته در مورد اعتراض هواداران نسبت به جووينکو نيز گفت: "به نظرم اين مسئله که نسبت به جووينکو اتخاذ شد، ناعادلانه باشد. به هرحال نميخواهم در اين خصوص صحبت کنم و هرکسي ظرفيت خاص خود را دارد."

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

The Lone Red (17th February 2014)