پیروانی: آقای گلمحمدی من تو را سرمربی پرسپولیس کردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پیروانی: آقای گلمحمدی من تو را سرمربی پرسپولیس کردم

 1. #1


  محل سکونت
  شهرستان دلیجان
  نام واقعی
  Meysam
  استاتوس
  thewaysfans.ir
  شغل و حرفه
  گرافیست و طراح
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | England
  نوشته ها
  2,897
  تشکر
  3,314
  تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک

  پیروانی: آقای گلمحمدی من تو را سرمربی پرسپولیس کردم

  پیروانی: آقای گلمحمدی من تو را سرمربی پرسپولیس کردم/ مهدویکیا را آزردهخاطر کردی و فینال را باختی که از پرسپولیس رفتی

  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: آقای گلمحمدی فراموش نکن من تو را سرمربی پرسپولیس کردم. افشین پیروانی با اشاره به شرایطی که این روزها در پرسپولیس حاکم است در گفتوگویی بیپرده مخصوصا در خصوص اظهارنظرهای یحیی گلمحمدی مبنی بر اینکه پیشکسوتان پرسپولیس او را در این تیم اذیت کردند، گفت: پرسپولیس با توجه به روزهای پایانی فصل شرایط بسیار حساسی را پیش رو دارد و باید در این مقطع حساس همه به دایی و شاگردانش کمک کنیم تا در پایان فصل به نتیجه دلخواه هواداران دست پیدا کنند.

  وی درباره جلسه روز دوشنبه پیشکسوتان در باشگاه نیز گفت: شخص علی پروین که مدیریت باشگاه این روزها بر روی دوش ایشان است با بنده تماس گرفت که من هم در آن جلسه حضور داشته باشم ولی به دلیل مشکلات کاری فرصت حضور نداشتم و آرزو میکنم نتیجه خروجی این جلسه به نفع تیم باشد نه اینکه در روزهای حساس ناخواسته دایی و شاگردانش را به حاشیه ببرند.

  وی درباره شایعهای که به خاطر علی دایی در این جلسه شرکت نکرده، گفت: شما بنویسید من کار داشتم و نتوانستم در این جلسه شرکت کنم.

  سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به اظهارات چند روز پیش گلمحمدی که گفته بود پیش از فصل جدید افراد حاضر در کمیته فنی باشگاه دور هم جمع شدند تا او را زیر سؤال ببرند و جایی برای خود در کادر فنی پیدا کنند و در قامت مدیر فنی، سرمربی و مربی این فصل پرسپولیس را در اختیار داشته باشند، گفت: من اصلا نمیدانم این آقا چطور این حرفها را بر زبان آورده است. گلمحمدی باید بداند من افشین پیروانی به هیچ عنوان چنین تفکری نداشتم چون اگر میخواستم عضو کادر فنی پرسپولیس شوم پیش از آنکه گلمحمدی به پرسپولیس بیاید خودم میآمدم چون رویانیان بارها از من خواست که به عنوان همکار کنار دست مانوئل ژوزه باشم اما این کار را نکردم تا جا برای گلمحمدی باز شود. بهتر است هواداران بدانند من نیامدم تا او بیاید حالا چطور میگوید من قصد تخریب او را داشتم. اگر گلمحمدی در لیگ سیزدهم سرمربی پرسپولیس شد من در لیگ هشتم سرمربی پرسپولیس بودم و در 12 بازی 8 برد و 2 تساوی کسب کردم.

  وی افزود: آن هم در شرایطی که هیأت مدیره و مدیرعامل 3 ماه با من قهر بودند و هیچ حمایتی از تیمم نمیکردند و در بعضی مقاطع خرج هتل را من و باقری میدادیم در حالی که شما حمایت تمام قد سردار را پشت خود داشتید و نتوانستید توفیقی حاصل کنید.

  پیروانی تاکید کرد: آقای گلمحمدی همین حالا در تیمی مربیگری میکنی که پیش از فصل جاری قرار بود خود من سرمربی نفت تهران باشم و جزو گزینههای نهایی بودم. این را میتوانید از مدیران تیم نفت هم بپرسید. من قصد داشتم پاسخ شما را قبل از بازی با فولاد بدهم اما به خاطر احترامی که برای مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره نفت تهران قائل هستم و به خاطر بازی مقابل فولاد چند روز صبر کردم تا الان پاسخت را بدهم، پس فکر نکن خیلی بزرگ شدی که علیه بزرگتر خودت حرف بزنی. ای کاش قدری قدرشناستر بودی و قدر کسانی که به تو لطف کردند را میدانستی. گذشتهات را به یاد بیاور که بودی و از کجا به اینجا رسیدی. فصل گذشته در جلسه کمیته فنی باشگاه که نیم فصل برگزار شد خود من یکی از کسانی بودم که رأی دادم جنابعالی سرمربی شوی.

  کاپیتان سابق پرسپولیس تاکید کرد: رویانیان نیم فصل دوم کاملا از شما حمایت کرد تا این روزها در نفت نان نیم فصل حضور در پرسپولیس را بخوری، ولی هر جا مینشینی پشت سر ایشان صحبت میکنی و بد او را به ناحق میگویی. میخواهم کمی گذشتهات را به خاطر بیاوری. در زمان بازیگری در پرسپولیس تب مالت داشتی. مدیرعامل وقت اخراجت کرد و به فولاد رفتی، وقتی من وساطت کردم تا زمان بگوویچ به پرسپولیس برگردی، این را که فراموش نکردی؟ زمان مربیگری بلازوویچ در تیم ملی در اردوی اتریش ایشان سر میز ناهار به خاطر موضوعی قصد اخراجت را داشت ولی باز من بودم که وساطت کردم تا همچنان در تیم ملی بمانی، این را که نمیتوانی کتمان کنی. آقای گلمحمدی گذشتهات را هرگز فراموش نکن. کمی معرفت داشته باش و دور خودت دوست جمع کن نه دشمن.

  پیشکسوت پرسپولیس یادآور شد: مهدویکیا را با آن وضع که همگان دیدند آزردهخاطر کردی، مردم قم را به بهانه قلب درد رها کردی تا پرسپولیسی شوی، همه این اتفاقات در اذهان عمومی باقی میماند و هرگز از خاطرات پاک نمیشود. شما اگر در پرسپولیس نیستی تا این فصل هم مربی باشی خودت مقصر هستی که کفایت نداشتی چرا که اگر در فینال مقابل سپاهان برنده از زمین خارج میشدی هیچ مقامی نمیتوانست شما را برکنار کند ولی از موقعیتی که داشتی خوب استفاده نکردی.

  پیروانی در پایان تأکید کرد: وقتی به بازیکن اجازه میدهید صبح روز فینال در هتل به تو ناسزا بگوید و توهین کند بعد همان بازیکن در فینال بازی کند و نمیتوان او را مدیریت کنی داستان همین میشود که م یبینی. هر وقت خواست مصاحبه کنی خیلی مسائل را رعایت کن تا اینچنین پاسخت را ندهند، البته خیلی از حرفهای دیگر باقی ماند که اگر بخواهی باز هم آنها را میگویم. ضمنا این را هم فراموش نکن که اگر تو امروز مربی تیم پرسپولیس نیستی مردم و هواداران تو را نخواستند که مقابل باشگاه تجمع کردند تا باشگاه و مدیرانش تصمیم به کنار گذاشتنت بگیرند و مطمئن باش من که 13 فصل در پرسپولیس بازی کردم و سالها کاپیتان آن بودم بیشتر از تو دلم برای پرسپولیس و هوادارانش میسوزد که 5 سال بیشتر در آن نبودی.

  کاپیتان پیشین پرسپولیس در پایان درباره فعالیت این روزهای خود نیز گفت: در حال حاضر به دنبال فراهم کردن سفر به آمریکا هستم تا 15 اسفند ماه از پایان نامه خودم در مقطع دکتری دفاع کنم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پیش از سال مدرک دکتری خودم را در رشته مدیریت کلان سازمانی دریافت خواهم کرد.
  من از سرزمین آه... آمده ام،

  سرزمین اندوه های بسیار

  اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

  خانه ای که همیشه یک خان دارد.

  خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

  اینجا خانه مردانه است.

  جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

  هیچ گاه هیچ...

  من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

  همین ترسگاه ِ بی لبخند،

  که هیچگاه نخندیدم

  برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.
  اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

  "کاوه آفاق "

  ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

 2. 4 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ADEL.GH.K (18th February 2014), AliReza (18th February 2014), FaRsHaD_8 (18th February 2014), ShAh!N (18th February 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  همینجا تو اف سی!!
  نام واقعی
  bahareh
  استاتوس
  این نیز بگذرد!!!!
  شغل و حرفه
  دانش آموز
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  3,280
  تشکر
  8,440
  تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 10 تاپیک
  ای خدا تا کی همه میخوان با هم بجنگن!؟!!؟

  دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
  تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
  مثل حس یه عشق تازه بودی
  مثل افسانه بی اندازه بودی


 4. کاربر مقابل از bahareh88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ADEL.GH.K (18th February 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا