درگیری شدید دایی و پروین در جلسه با خادم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: درگیری شدید دایی و پروین در جلسه با خادم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

درگیری شدید دایی و پروین در جلسه با خادم

ماجراهای حاشیهای پرسپولیس همچنان مثل یک سریال پرتنش، ادامه دارد و به قول معروف، هر دم از باغ پرسپولیس، بَری میرسد.آخرین ماجرا نیز برمیگردد به جلسه یکشنبه شب در وزارت ورزش علی دایی و علی پروین با امیررضا خادم؛ نماینده وزیر برای بررسی خصوصیسازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس.

موضوعی که خبرگزاریها بهخصوص ایرنا؛ خبرگزاری جمهوری اسلامی به صورت خلاصه به آن اشاره کرده، به طور کامل این طور بوده است: دایی، پروین، گرشاسبی، منتقمی، هدایتی و خادم وارد جلسه میشوند. خادم در جلسه میگوید: دایی نباید تا این حد تحت فشار قرار بگیرد که در یک برنامه زنده تلویزیونی بگوید کارکنان شهرداری اینقدر پول میگیرند و بازیکن بزرگ فوتبال جهان آنقدر و...

دایی میان حرفهای خادم رفته و میگوید: صبر کنید! من حرفی نزدم که بخواهم کسی را تحقیر یا تخریب کنم. منظور من فقط نشان دادن فاصله طبقاتی بوده و اما هستند کسانی که پشتسر من زیاد حرف میزنند و هرجا میروند، چیزهایی میگویند که واقعیت ندارد.

در این لحظه، علی پروین که کنارش نشسته بود، فوراً وارد بحث شده و میگوید: شفاف صحبت کن، منظور شما من هستم؟ دایی هم جواب میدهد: بله، شخص شما!

پروین که آب پاکی توسط علی دایی روی دستش ریخته شده بود، رو به خادم گفت: حالا که اینطور شد و بحث به اینجا رسید، بگذارید بگویم این آقا برای یک فصل مربیگری یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفته است. دایی هم بلافاصله در جواب گفت: اگر پول گرفتم، حقم بوده چون سرمربی تیم هستم اما تو چه کارهای که 500 میلیون تومان از باشگاه گرفتهای؟

پروین که حالا دیگر داغ کرده و عصبانیتر از گذشته است، صدای خود را بالاتر میبرد و میگوید: شما این همه پول از پرسپولیس گرفتی، در حالی که درخشان و مایلیکهن همین الان هم مجانی برای پرسپولیس مربیگری میکنند، این حرفها را هم ندارند.

از اینجا به بعد بحث طرفین، با داد و بیداد همراه بود و بهشدت داغ شد به طوری که حاضران در جلسه احساس میکردند هر آن ممکن است کار به زد و خورد فیزیکی بکشد. دایی که دیگر آب از سرش گذشته بود با فریادهایی که حتی بیرون از اتاق هم به گوش میرسید، حرفهای دیگری هم زد و از اتاق بیرون رفت. البته پروین هم ساکت نبود و در جواب دایی، جوابهای سرمربی تیم را داد. البته وساطت حاضرین در جلسه باعث شد طرفین دعوا بپذیرند که اتفاقات داخل جلسه رسانهای نشود اما خودتان قضاوت کنید در داخل باشگاه چه خبر است...

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 6 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (18th February 2014), AliReza (18th February 2014), ¤ zed baz ¤ (18th February 2014), H!dden (18th February 2014), oscar (18th February 2014), ShAh!N (18th February 2014)

نام واقعی
    استاد امیرحسینــ
    استاتوس
    هویج
    شغل و حرفه
    ...
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,566 بار در 1,270 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    (اقا من یه پست میدم خواهشا دوستان عشق دایی یا منطقی جواب بدن یا اصلا رو پست من جواب ندن دیگه بحث زیاد شده ...)

..اقای دایی که امدی نصف پولت رو گرفتی بابا حق هم خوب چیزیه خو..پول زیاد گرفتی بگو به منم اندازه بازیکنا فعلا بدین...هرچند مشخص شده بازیکن هم 50 درصد گرفته..پس اعتصاب این وسط چی بود؟؟؟دلیلش رو من میگم...همش زیر سر همین علی دایی بوده..حرفی که عادل هم زد..خدا خیرت بده این همه پول گرفتی کمی هم تعصب داشته باش دیگه

در مورد دعوای این 2تا هم دیگه چی بگم؟؟
    2تا ادم خودخواه امدن تیم رو گرفتن ....
    علی دایی عین 3 سال رو میخاد بمونه که چی ؟؟

این وسط چی ثابت شد؟؟؟حرف من..گفتم علی دایی ی بار امد دعواش شد با دوست فابریکش کاشانی..این وسط دایی پولش رو گرفت کاشانی هم رفت پرسپولیس 2 سال رفت تو حاشیه..

4. 3 کاربر مقابل از ¤ zed baz ¤ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (18th February 2014), FaRsHaD_8 (18th February 2014), Nice (19th February 2014)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    دادا از من یکی توقع نداشته باش جوابتو بدم.....

من فعلا کارت زرد گرفتم....

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

6. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (18th February 2014), ¤ zed baz ¤ (18th February 2014)

نام واقعی
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    دعــــــــــــــــوااااا

نام واقعی
    استاد امیرحسینــ
    استاتوس
    هویج
    شغل و حرفه
    ...
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ...PeRs PoLiS FC... نمایش پست ها
    دادا از من یکی توقع نداشته باش جوابتو بدم.....

من فعلا کارت زرد گرفتم....
    نه دیگه!
    بچه ها هستن قضاوت کنن در مورد پستها...من در مورد علی دایی واقعیت رو میگم..چیزی که همه فهمیدن

علی دایی بهترین مهاجم تاریخ ایران هست اما اصلا مربی خوبی نیست...این میشه دشمنی من با علی دایی؟؟؟من تیم ملی رو دیدم...پرسپولیس رو دیدم...کلا نحوه بازی تیم رو دیدم...این نظر رو دادم...فک نکنم فهمیدنش سخت باشه که علی دایی مربی خوبی نیست...
    .................................................. .................................................. ................................................
    با کرانچار تیم 3 وم جدول بود با تازه با اون بازیکنا...یهو کاشانی دوستش علی دایی رو اورد و تیم 3 جدول رو اخر فصل 6ام تحویل داد.. همه هوادارا دوس داشتن کرانچار بمونه اما نشد..همین الانش هم همه پشیمون هستن که کرانچار رفت...

همیشه فقط نتایج ملاک نیست..دنیزلی چرا محبوب شده؟؟چرا همه باز می خوان اون بیاد؟؟مگه جام برامون اورد ؟؟نه خیلی چیزا برا محبوب شدن مهم هست..متاسفانه علی دایی نداره اون چیزا رو تو بحث مربی گری..
    .................................................. .................................................. .................................................. ........

تیم خوب بسته شد..منم خوشحال بودم..امدم گفتم راحت دربی باید 3تا بزنیم اماخراب کردیم...

و در لیگ هم گند زدیم..

حالا بعضی ها این وسط میگن پرسپولیس قهرمانه باشه واس خاطر شوما 4 بازی دیگه هم تحمل میکنیم:دی
    ویرایش توسط ¤ zed baz ¤ : 18th February 2014 در ساعت 21:00

9. 2 کاربر مقابل از ¤ zed baz ¤ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (18th February 2014), Nice (19th February 2014)

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    خوشا به حال دوستانی که باور میکنن این مزخرفاتو..

انقدر یه سری از حرف ها بی ارزش هستن که ارزش جواب دادن ندارن !
    ویرایش توسط Mohammadreza : 18th February 2014 در ساعت 21:31

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

11. 4 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (18th February 2014), IMAN (18th February 2014), San Iker (18th February 2014), UniQue (20th February 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    خداییش تواین1موردحق رابه دایی میدم!
    اگه تیم رابدیم به پروین رسمابدبخت میشیم!
    مایلبی کلنگ میشه سرمربی...............!

خداحافظ 24 ابدی

13. کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ali Sorkh (19th February 2014)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    در شرایط فعلی بهتره هوادارا صبوری کنن به جای حاشیه سازی...ل
    لطفا!!!!!!!!!!!!!!!
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

15. 3 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (18th February 2014), s A r A (18th February 2014), ShAh!N (19th February 2014)

نام واقعی
    استاد امیرحسینــ
    استاتوس
    هویج
    شغل و حرفه
    ...
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    واس منه ارزش نداره کی باور می کنه یا نمی کنه........حقیقت تلخه همیشه مثه ته خیــــار :دی
    اصن حرفی واس گفتن نی که جواب بدین...
    خلاصه من دیگه حرفام رو زدم..واقعیت ها رو هم گفتیم..
    شما هم که فکر کنم تنها فردی بودین احتمالا بعد بازی ایران و عربستان که دوس داشتین علی دایی باز سرمربی باشه..
    من
    تنها نکته مثبت دایی رو این میدونم که همه حساب میبرن ازش...این رو همه قبول داریم..عادل هم گفت..
    امیدوارم بتونیم این 4بازیرو به نتیجه ی خوب به پایان برسونیم

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ¤ zed baz ¤ نمایش پست ها
    نه دیگه!
    بچه ها هستن قضاوت کنن در مورد پستها...من در مورد علی دایی واقعیت رو میگم..چیزی که همه فهمیدن

علی دایی بهترین مهاجم تاریخ ایران هست اما اصلا مربی خوبی نیست...این میشه دشمنی من با علی دایی؟؟؟من تیم ملی رو دیدم...پرسپولیس رو دیدم...کلا نحوه بازی تیم رو دیدم...این نظر رو دادم...فک نکنم فهمیدنش سخت باشه که علی دایی مربی خوبی نیست...
    .................................................. .................................................. ................................................
    با کرانچار تیم 3 وم جدول بود با تازه با اون بازیکنا...یهو کاشانی دوستش علی دایی رو اورد و تیم 3 جدول رو اخر فصل 6ام تحویل داد.. همه هوادارا دوس داشتن کرانچار بمونه اما نشد..همین الانش هم همه پشیمون هستن که کرانچار رفت...

همیشه فقط نتایج ملاک نیست..دنیزلی چرا محبوب شده؟؟چرا همه باز می خوان اون بیاد؟؟مگه جام برامون اورد ؟؟نه خیلی چیزا برا محبوب شدن مهم هست..متاسفانه علی دایی نداره اون چیزا رو تو بحث مربی گری..
    .................................................. .................................................. .................................................. ........

تیم خوب بسته شد..منم خوشحال بودم..امدم گفتم راحت دربی باید 3تا بزنیم اماخراب کردیم...

و در لیگ هم گند زدیم..

حالا بعضی ها این وسط میگن پرسپولیس قهرمانه باشه واس خاطر شوما 4 بازی دیگه هم تحمل میکنیم:دی
    استاد نمیخواستم جوابتو بدم ولی خیلی داری حرفای بی معنی و بی سر و تهی میزنی...
    الان تیم توی 3 4 تیم اوله و شانس قهرمانیش هم وجود داره...و دلیل این حرفا رو هم نمیفهمم...دفه قبل که تیم توی 3 4 تیم اول بود سرمربی کی بود؟؟؟ها؟کی بود؟؟
    2 3 فصل پیش که علی دایی تو تیم بود...
    در ضمن بهتره شما که تازه هوادار(!!!)پرسپولیس شدی..تاریخچه لیگ و بهتر حفظ میکردی..فصلی که دایی بعد کرانچار اومد...تیم سوم تحویل گرفت..چهارم تحویل داد...نه شیشم..در ضمن جام حذفی رو هم گرفت...
    امسال هم کسی قول قهرمانی نداد..از اول فصل گفتن این فصل آسیا...برنامه 3ساله داریم واسه جام..قبول دارم که متاسفانه هوادارایی مثه شما صبر ندارن و نتیجه میخوان...اما اگه بخوان هر سال هر مربی که قهرمان نکنه تیمو عوض کنن و یکی دیگه بیارن...تا صد سال دیگه هم جام نمیاریم..حداکثر الا بختکی یه سهمیه بگیریم...
    سرالکس هم توی 4 سال اولش هیچ جامی نگرفت...
    بعد از قطبی...پرسپولیس شاهکار کرده فقط سهمیه آسیا گرفته...2تا قهرمانی حذفی داشتیم...اونم با دایی بود..توی 4 فصل اخیر...فقط با علی دایی رفتیم آسیا
    تازه فک کردی علی دایی بره کی و میارن؟؟گواردیولا؟نه عززیز من...دایی بره باز باید استرس بگیریم که مایلی کهن و درخشان سرمربی نشن که با وجود علی آقای پروین اصلا هم بعید نیست...
    قبلنم گفتم...من طرفدار دایی نیستم....من طرفدار سرمربی پرسپولیسم
    تیم هم بزارین کارشو بکنه اینقد حاشیه درست نکنید..به اندازه کافی تیم حاشیه داره
    جوابتم برای کل کل ندادم...چون نه حالشو دارم...نه فایده ای داره...فقط اینا رو گفتم که یادت بیاد
    نه...!نه...!نه...!

18. 4 کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammadreza (18th February 2014), s A r A (18th February 2014), San Iker (18th February 2014), UniQue (20th February 2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین