پرسپولیس نیوز : بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من را به جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس دعوت کردند، اما مسافرت بودم و نتوانستم در این جلسه حاضر شود.

رضا شاهرودی اظهار داشت: از باشگاه پرسپولیس تماس گرفتند و من را به جلسه پیشکسوتان باشگاه دعوت کردند اما مسافرت بودم و نتوانستم در این نشست شرکت کنم.

وی در مورد اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم قبل از اینکه پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کنند، کدورت های بین پیشکسوتان پرسپولیس را حل کنند تا با هم رفیق باشند و رابطه خوبی با یکدیگر داشته باشند. اینها شناسنامه پرسپولیس هستند و کدورت ها را رفع میکنند و بعد دنبال خصوصی سازی باشند.

کاپیتان سابق پرسپولیس اظهار داشت: الان می گویند قرار است سهام باشگاه را به پیشکسوتان پرسپولیس بدهند اما بعید میدانم چنین اتفاقی بیفتد چون خیلی ها چشم دوخته اند تا سهام پرسپولیس را بگیرند. الان همه را جمع میکنند اما بعداً فقط 5-6 نفر سهام دار پرسپولیس می شوند. به نظرم باید یک اصلی را رعایت کنند و بعد سهام باشگاه را واگذار کنند. کسی که یک یا دو سال در پرسپولیس بوده، چه سهمی میخواهد بگیرد؟ کسی که یک سال در پرسپولیس بوده که نباید سهام بگیرد و در این باشگاه سهیم باشد.

وی افزود: الان همه نگران آینده پرسپولیس هستند. در حال حاضر همه چیز دست امیر خادم است و با وزیر ورزش تصمیم می گیرند برای پرسپولیس چکار کنند. خدا کند بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس شیطنت نکنند، چون عده ای دوست دارند فقط خودشان در پرسپولیس باشند. اول جلسه می گذارند که بیایید با هم رفیق باشیم و کدورت ها را کنار بگذارید اما بعدش پشت سر هم دیگر حرف می زنند و سهم بیشتری می خواهند.

شاهرودی در پایان گفت: بحث بازی با میلان که شد جلسه گذاشتند و علی پروین گفت کدورت ها را کنار بگذاریم و با هم رفیق باشید، اما بعد از اینکه من مصدوم شدم، همان آدم ها یعنی علی پروین یک بار هم با من تماس نگرفت که ببیند مرده ام یا زنده. چند بار خودم با پروین تماس گرفتم که بگویم حالم خوب است و نگران نباشید اما علی پروین جواب تلفن من را نداد در صورتی که خیلی ها حتی افرادی از تیم های دیگر با من تماس گرفتند و حالم را پرسیدند، اما پروین به من زنگ نزد. باز دست رویانیان درد نکند که 3 بار با من تماس گرفت و حالم را پرسید اما پروین هیچ تماسی با من نگرفت.