مظلومي: اين بازي در سطح آسيا بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مظلومي: اين بازي در سطح آسيا بود

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک

مظلومي: اين بازي در سطح آسيا بود

پرویز مظلومی پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر ذوبآهن در مرحله پلیآف قهرمانان آسیا گفت: این بازی در سطح آسیا برگزار شد. به ذوبآهن تبریک میگویم، آنها خوب و مردانه بازی کردند. به تماشاگران هم تبریک میگویم که شاهد یک فوتبال تاکتیکی بودند. از هواداران تشکر میکنم زیرا آنها یار دوازدهم ما بودند.

وی ادامه داد: ۴ روز پیش بازی کردیم و ریکاوری خوبی داشتیم. هواداران ما را شرمنده کردند و تیم با تشویقهای آنها رو به جلو حرکت میکرد. از امروز به بازی با الاتفاق فکر میکنم. هواداران باید در آن بازی هم ما را حمایت کنند. میخواهیم به مرحله بعد صعود کنیم. الاتفاق فوتبال ایران را خیلی خوب میشناسد.

مظلومی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید گفته میشد اگر امروز شکست میخوردید هنکه سرمربی استقلال میشد و مهدی پاشازاده هم به جمع کادر فنی استقلال میآمد، عنوان کرد: در مورد شایعات حرف نمیزنم. در فوتبال شایعه زیاد است. پاشازاده فرد بزرگی است اما من تقاضا نکردم کسی به جمع کادر فنی اضافه شود. هنکه هم اکنون در کادر فنی استقلال حضور دارند و کارش را انجام میدهد. جالب است که قبل از بازی برای من جانشین تعیین کردهاند.

وی با اشاره به شرایط تیمش گفت: پزشکان سعی میکنند فریدون زندی را به بازی با الاتفاق برسانند. دو روز هم به بازیکنان استراحت و ریکاوری دادیم. تیم ما خیلی هماهنگ است و برابر ذوب آهن خوب و حرفهای کار کرد. ساموئل هم اگر در روزهای اول با ما هماهنگ نبود به خاطر این بود که تازه به جمع استقلالیها اضافه شد. او بازیکن حرفهای و باهوشی است و وظیفهاش را در زمین میداند.

مظلومی تأکید کرد: ساموئل در نیمه اول خوب بود و ما وظایف دفاعی به او دادیم. او در حملات هم خوب ظاهر میشد و به تیم کمک کرد. از او راضی هستم و قطعاً در روزهای آینده با ما هماهنگتر خواهد شد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه هواداران استقلال شما را با لقب سوبله چوبله تشویق کردند و ازاین کار خوشحال شدید، خندید و گفت: من دنبال لقب نیستم. این هواداران هستند که لقب میسازند و من از آنها تشکر میکنم اما اگر آنها استقلال را تشویق کنند من بیشتر به دلم مینشیند و این مسئله برایم مهم است.

سرمربی استقلال در مورد حرفهای ابراهیمزاده قبل از بازی مبنی براینکه برنده این مسابقه میتواند تا فینال آسیا برود گفت: از لطف ابراهیمزاده تشکر میکنم. استقلال اکنون تیم کاملی نیست و چند بازیکن مصدوم دارد. با این حال ما ابتدا به بازی با الاتفاق فکر و بعد به مراحل بعدی فکر خواهیم کرد. برای ما مایه امیدواری است که مجتبی جباری تمریناتش را شروع کرده و این میتواند برای استقلال خیلی خوب باشد.

مظلومی در مورد روش بازی این تیم مقابل ذوبآهن گفت: ابتدا با روش ۴-۴-۲ به میدان آمدیم اما وقتی ذوبآهن فشار آورد شریفات را به میدان فرستادیم و سیستم بازی ما عوض شد. ۲ گل زدیم و شریفات هم فرصتهای گلزنی داشت که از آنها استفاده نکرد. خوشبختانه هیچ مشکل روحی و روانی نداریم و شریفات امروز بازیکن تأثیرگذاری بود.
    نه...!نه...!نه...!

2. کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sara93 (10th February 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    این بازی که من دیدم در سطح آسیا آباد مظلومستان هم نبود.....
    نه...!نه...!نه...!

نام واقعی
    sara
    شغل و حرفه
    دانشجو (برق)
    تشکر شده 607 بار در 327 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    خود شیفته.....
    ای آزادی ، اگر به سرزمین ما آمدی ، با آگاهی بیا .
    تا بر دروازه های این شهر تو را با شمشیر گردن نزنیم
    تا در حافظه کند تاریخ نگذاریم تو را از ما بدزدند.
    آخر می دانی...
    بهای قدم های تو بر این خاک خون های خوب ترین فرزندان این سرزمین بوده است.
    بهای تو سنگین ترین بهای دنیاست.
    پس این بار با آگاهی بیا. با آگاهی...

5. کاربر مقابل از sara93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IMAN (10th February 2012)