حقیقی:باید ساعت8میلیونی دستم کنم!نمیتوانم پراید سوار شوم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: حقیقی:باید ساعت8میلیونی دستم کنم!نمیتوانم پراید سوار شوم

 1. #1


  محل سکونت
  ArAk
  نام واقعی
  ***Moh@mm@d***
  استاتوس
  just Mr.Hattrik
  شغل و حرفه
  IWF
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Brazil
  نوشته ها
  3,281
  تشکر
  9,767
  تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک

  حقیقی:باید ساعت8میلیونی دستم کنم!نمیتوانم پراید سوار شوم

  در فصلي که پرسپوليس به شدت دچار بحران شده. رضا حقيقي بدون هيچ حاشيه اي و بي سروصدا کارش را در اين تيم دنبال مي کند. هافبک مشهدي اين فصل پرسپوليسي ها که در 90 درصد بازي هاي ليگ به ميدان رفته توانسته تبديل به يکي از مهره هاي کليدي علي دايي شود. اين بازيکن روز پيش دچار مصدوميت شد اما اعلام کرد مصدوميتش چندان جدي نيست و مي تواند روز جمعه مقابل صبا به ميدان برود. حقيقي درخصوص اتفاقات اخير پرسپوليس صحبت هاي جالبي کرد که خواندنش خالي از لطف نيست. مصاحبه اش را بخوانيد:

  شنيديم مصدوم شدي؟

  خدا را شکر مصدوميتم جدي نيست. اتفاقا امروز هم تمرين کردم و مشکلي پيش نيامده. در زانويم کمي چسبندگي به وجود آمده بود که مجبور شدم يک روز استراحت کنم. در حال حاضر هم تا حد زيادي به بهبودي رسيده ام و مشکل خاصي نيست.

  پس به بازي با صبا مي رسي؟

  بله، صددرصد به اين بازي مي رسم.

  از آخرين شرايط پرسپوليس صحبت کن؟

  شما خودتان از شرايط تيم بهتر از من باخبريد. متأسفانه در بهترين موقعيت که تيم داشت نتيجه مي گرفت و ما شانس نخست قهرماني بوديم حواشي در داخل تيم ايجاد شد که ما را از مسير قهرماني دور کرد. واقعا امسال بهترين موقعيت بود که با اين بازيکنان بزرگ بتوانيم قهرمان ليگ شويم. البته هنوز چيزي دور از دسترس نيست. ما اگر 4 بازي بعدي را ببريم مي توانيم قهرمان شويم. هرچند که شرايط خيلي سخت است. اگر در بازي با صبا امتياز از دست بدهيم آن وقت بايد دور قهرماني را خط بکشيم.

  الان هم که شرايط مالي بدجوري به بازيکنان فشار آورده؟

  متأسفانه فعلا اين اتفاقات براي پرسپوليس افتاده تا زمانيکه رويانيان در تيم حضور داشت دلمان خوش بود که او حرکتي مي کند و حداقل پاداش مي دهد. حتي وقتي بحث اعتصاب بازيکنان شد رويانيان خانه اش را فروخت تا بتواند پول بازيکنان را بدهد هرچند بچه ها واقعا راضي به اين کار نبودند. ايشان براي اينکه مشکل بازيکنان حل شود خيلي تلاش کرد. در حال حاضر هم که علي پروين مديرعامل شده بايد بگويم او اصلا مقصر نيست بلکه تقصير از وزارت ورزش است که باشگاه نمي تواند طلب بازيکنان را بدهد. حداقل آقاي پروين آب پاکي را روي دستمان ريخت و گفت من با شما هستم اگر پول به باشگاه رسيد طلبتان را پرداخت مي کنيم اگر هم نرسيد حداقل به عشق مردم بازي کنيد تا ليگ تمام شود.

  پس خيلي زود به حرف پروين گوش کرديد؟

  ببينيد حساب دو دوتا چهارتاست. وقتي تيمي به خوبي تمرين کند مي تواند مزد زحماتش را بگيرد. قبل از بازي با فجرسپاسي ما سه روز اعتصاب کرديم و يک روز تعطيل بوديم. يعني 5 روز تمرين نداشتيم. هرچند اکثر بچه ها تمرين انفرادي داشتند. اما انفرادي تأثير تمرين گروهي را ندارد به همين دليل تيم به مشکل خورد و مساوي شديم. واقعا اين اتفاقات تقصير علي پروين نيست. ابتدا گفتند پروين را به عنوان سرپرست به پرسپوليس آوردند و بعد گفتند مديرعامل شده. پروين وقتي ديد پول نيست ترجيح داد با بازيکنان حرف بزند و آنها را قانع کند. اين حواشي براي پرسپوليس خيلي بد است، ما بايد خودمان را با تيم هايي مانند فولاد خوزستان و سپاهان مقايسه کنيم. اين دو تيم 80 درصد طلب بازيکنانش را دادند و هيچ وقت نشنيديم پول شان به تأخير بيفتد اما تيم بزرگي مانند پرسپوليس تاکنون فقط 30 درصد پول بازيکنانش را پرداخته. شما حساب کنيد مبلغ قرارداد اکثر بچه ها رقمي نزديک به يک ميليارد تومان است اما بچه ها فقط 300 ميليون گرفتند. آن وقت هنگام پرداخت ماليات ها بايد کلي بدهيم. وقتي رقم قراردادها ثبت شده اداره ماليات که نمي فهمند ما پول نگرفتيم بايد حداقل 220 ميليون تومان پول به ماليات بدهيم که واقعا نمي شود اين کار را کرد. اکثر بچه ها از حالا ترس پرداخت ماليات را دارند.

  محسن بنگر که گفته 50 ميليون وام گرفتم؟

  خداوکيلي محسن درست گفته. نه تنها او بلکه اکثر بازيکنان مجبور شدند وام بگيرند. اگر من هم زود باخبر مي شدم مانند بقيه وام مي گرفتم.

  اما بازيکنان اينقدر هم بي پول نيستند؟

  خدايي هم ما الان بي پول نيستيم. اما هر کسي روي پولش سرمايه گذاري مي کند و ما روي پول باشگاه حساب کرديم. مردم همه چيز را نمي دانند و فکر مي کنند بازيکنان خيلي پولدارند. مثلا من رضا حقيقي وقتي با بنز سر تمرين حاضر مي شوم اکثرا در موردم بد فکر مي کنند. البته من هيچ عددي نيستم اما به عنوان بازيکن تيم بزرگي مانند پرسپوليس نمي توانم پرايد سوار شوم و به تمرين بروم. حتي لباس هايي که مي پوشيم يا ساعتي که به دستمان مي بنديم حداقل بايد 7، 8 ميليون براي خريدنش هزينه کنيم. آن وقت طرفداران در اين موقعيت فکر مي کنند چون ما بهترين اتومبيل را سوار مي شويم يا اينطوري لباس مي پوشيم پس حتما خيلي پولداريم و ادا در مي آوريم در صورتي که چنين نيست. متأسفانه اين موضوع در کشور ما بد جا افتاده. عمر مفيد بازي يک فوتباليست 10 سال است اگر قرار باشد هر سال اين اتفاق برايمان بيفتد که نمي شود. آن وقت بايد هر سال به خاطر مردم تحمل کرده و اعتصاب نکنيم. اگر در اين مدت برايم اتفاقي بيفتد نمي توانم کاري کنم. سرمايه ما همين فوتبال است. اگر براي من اتفاقي بيفتد حتي بنايي هم بلد نيستم بکنم و پيشه ام فقط همين فوتبال است. پس حق داريم نگران شويم.

  با توجه به اينکه با جدايي رويانيان قراردادت باطل شده مي توانستي در اين شرايط خيلي راحت از پرسپوليس جدا شوي؟

  قراردادم که باطل نشده. در قراردادم ذکر شده در صورتي که رويانيان مديرعامل نباشد مي توانم به راحتي حتي بدون هيچ واسطه اي از پرسپوليس جدا شوم. من بازيکن آزادم و مي توانستم اين کار را بکنم اما ترجيح دادم بمانم و به تيمم کمک کنم. باور کنيد براي بازي هاي جام باشگاه هاي آسيا حتي از تيم هاي خودمان پيشنهاد داشتم اما آنقدر پرسپوليس را دوست دارم که ماندم نمي خواستم بگويند چون پول نيست رضا حقيقي معرفت ندارد و از پرسپوليس رفت.

  از کدام تيم ها پيشنهاد داشتي؟

  حالا بماند، خودتان مي دانيد کدام تيم ها به جام باشگاه ها صعود کردند. اما براي سال آينده شرايط براي ادامه کارم در پرسپوليس خيلي سخت شده. انشاءاله اگر در اين مدت اتفاقات خوش بيفتد و بدانم مشکلات حل شده نظرم براي ماندن بسيار مثبت است. چرا که يک زماني طرفدار پروپا قرص پرسپوليس بودم و به اين تيم افتخار مي کردم. الان هم به اين تيم افتخار مي کنم اما متأسفانه شرايط براي پرسپوليس طوري شده که راننده اتوبوس هرچه دوست داشت به ما گفت. خيلي زشت است که اين راننده در برنامه 90 گفت فقط به خاطر کريم باقري فلان کار را نکردم باور کنيد به عنوان بازيکن پرسپوليس خيلي از صحبت هاي راننده خجالت کشيدم و براي اين تيم متأثر شدم. پرسپوليس تيم بزرگي است که 20 ميليون هوادار متعصب دارد آنها حاضرند جانشان را به اين تيم بدهند متأسفم براي اين اتفاقات.

  در شيراز هم به خاطر بليت هواپيما دوباره به مشکل خورديد؟

  واقعيت اين است که بحث پول بليت ها نبود. از آن جا که امکان داشت يکسري بازيکنان و افراد تيم را حالا بنا بر هر دلايلي براي بازگشت در اختيار نداشته باشيم. بليت ها را با نامه هاي ديگري برايمان رزرو کردند اسم بليت ها را به نام خودمان نگرفته بودند. مسئولي که بايد کارت ها را شناسايي مي کرد وقتي با اين مشکل برخورد کرد اجازه نداد سوار هواپيما شويم. از آن جا که خود من مدتي در شيراز بازي مي کردم تقريبا در آنجا شناخته شده ام. حتي وقتي مسئول چک کردن بليت ها مرا ديد کلي با احترام حالم را پرسيد اما بليت به نام مهرداد پولادي بود وقتي اين آقا متوجه شد بليتم به اسم شخص ديگري صادر شده با تعجب گفت آقاي حقيقي از شما چنين چيزي بعيد است. مشکل همين است که گفتم و اگر نه اينقدر هم بدبخت نشديم که پول بليت هواپيما را نداشته باشيم. اگر چنين چيزي بود خود من راضي هستم پول بليت ها را بدهم. اينقدر پرسپوليس را دوست دارم که اگر ديدم نظير چنين اتفاق هايي افتاده تا جايي که از دستم بر بيايد کاري براي تيم محبوبم انجام بدهم. هميشه هم گفتم هيچ وقت از حضور در پرسپوليس پشيمان نيستم.

  حتي الان که به مشکل خورديد؟

  حتي همين الان، آدم نمک نشناسي نيستم پرسپوليس برايم خيلي خوب بود. در اين مدت هم تمام تلاش مان را مي کنيم تا تيم در چهار بازي آينده برنده و قهرمان شود اگر اين اتفاق هم بيفتد اصلا يک درصد هم احساس پشيماني نخواهم کرد.

  قبول داري اين اتفاقات بازيکنان را عصبي کرده؟

  چطور؟!

  همين زد و خورد نيلسون و نورمحمدي با دعواي نوري و بنگر، معلوم است که به بازيکنان فشار آمده و عصبي شدند؟

  اين اتفاقات در فوتبال طبيعي است. در حين تمرين يک تکل باعث شد کمي نيلسون و نورمحمدي کنترلشان را از دست بدهند و بعد با يک روبوسي همه چيز ختم به خير شد. محسن و نوري هم ارتباط بسيار خوبي با يکديگر دارند. متأسفانه بعضي مطبوعات و رسانه ها از بازيکنان ذهنيت بدي ساختند و همه فکر مي کنند بازيکنان پول پرست هستند. در صورتي که چنين نيست و اصلا هم درست نيست يک درگيري کوچک که در فوتبال امري جا افتاده است به پول و ماديات ربط داد. واقعا شرايط سختي داريم و وضعيت طوري شده که بچه ها براي گذراندن زندگي شان وام گرفتند و پول قرض کردند.

  به هواداران قول مي دهي يک سهميه آسيا بگيريد؟

  هنوز اينقدر بدبخت نشديم که نخواهيم حتي يک سهميه بگيريم. ضمنا تمام هدف مان اين است که در 4 بازي آينده برنده شويم تا بتوانيم قهرمان شويم.

  اگر تيم هاي ديگر امتياز از دست بدهند شما قهرمان مي شويد؟

  انشاءاله تمام تيم هاي صدر جدول امتياز از دست مي دهند اولي هم استقلال خواهد بود. ما هم بايد بتوانيم صبا، داماش و راه آهن را ببريم تا به هدف مان برسيم.


 2. 10 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (19th February 2014), Arash 1990 (19th February 2014), ♥MEHRDAD.M♥ (19th February 2014), hamed MAN U (19th February 2014), Mohammadreza (19th February 2014), RUDMEHR K (19th February 2014), SEYEDHAMED (20th February 2014), ShAh!N (19th February 2014), مريم 9 (19th February 2014), yalda88 (19th February 2014)

 3. #2


  نام واقعی
  ShAhIN
  استاتوس
  .........
  بازیکن محبوب
  Sheys Rezaie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,629
  تشکر
  17,351
  تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  عمر مفيد بازي يک فوتباليست 10 سال است اگر قرار باشد
  خب پسر گل,اگر عمر مفید پول درآوردنت انقده...پس عقلت باید قد بده که خرید1ساعت7-8تومنی برای تو که بچه پولدار نیستی انگار که دور ریختی پولتو...(جای ولخرجی همون یخورده ایم که گرفتی,جمع کن)
  ما توقع نداریم شما ولخرجی کنید,ماها بازی خوب ازتون میخوایم.


 4. 3 کاربر مقابل از ShAh!N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (19th February 2014), Arash 1990 (19th February 2014), مريم 9 (19th February 2014)

 5. #3


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  بازم دمش گرم ک نرفت !
  اگه مهرداد کفشگری مصدوم نمیشد و میتونست بازی کنه با رضا حقیقی وسط زمینو جم میکردن !
  ماشالا نوری ک اومده وسط زمین شده اتوبان !

 6. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  yalda88 (19th February 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  همینجا تو اف سی!!
  نام واقعی
  bahareh
  استاتوس
  این نیز بگذرد!!!!
  شغل و حرفه
  دانش آموز
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  3,280
  تشکر
  8,440
  تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 10 تاپیک
  ساعت 8 میلیونی؟؟مگه مجبوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
  تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
  مثل حس یه عشق تازه بودی
  مثل افسانه بی اندازه بودی


 8. کاربر مقابل از bahareh88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ShAh!N (20th February 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  رضا جان بهتر نی بجای اون ساعت به فکر کمک به کسانی باشی که به نون شبشونم معتاجن


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 10. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ShAh!N (20th February 2014)

 11. #6


  محل سکونت
  دبي
  نام واقعی
  مريم
  استاتوس
  ReD 9
  شغل و حرفه
  در وزارت اقتصاد + درس ميخونم در The British university in Dubai
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  1,899
  تشکر
  2,737
  تشکر شده 4,443 بار در 1,865 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط Arash 1990 نمایش پست ها
  رضا جان بهتر نی بجای اون ساعت به فکر کمک به کسانی باشی که به نون شبشونم معتاجن
  دقيقا
  کاش به جای جدایی مردن بود ،


  چون مردن یک لحظه است

  و

  جدایی


  ذره ذره مردن .

 12. #7


  نام واقعی
  مهرداد
  استاتوس
  قرمزته
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  1,594
  تشکر
  669
  تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  دوست دارم


 13. #8


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  8 میلیون پول ساعت !!!!!!!

  خدایا اینا کین چه موجودین

  مصاحبه فصل قبل این آغا بعده بازی رفت پرسپولیس فجر رو نمیدونم خودش یادش هست یا نه

  بدبخت ما هواداران

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا