مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به محمد نوری گفتم، اگر بازی با صبا را ببرند، شانس قهرمانی داریم. او و بزرگان تیم باید مسائل تیم را جمع کنند و حتما می توانند. من خیلی امیدوارم که پرسپولیس از این بازی به مسیر قهرمانی برگردد.

علی انصاریان در گفتگویی افزود: من اعتقاد دارم پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد و این شانس کم نیست. در صحبتی که با محمد نوری هم داشتم به او گفتم که نباید فکر کنند شانس کمی وجود دارد.

وی ادامه داد: سه شنبه وقتی به باشگاه آمدم، محمد نوری را دیدم در حضور علی آقا (پروین) از او به عنوان کاپیتان تیم خواستم که همراه دیگر بزرگترهای تیم، بچه ها را جمع و جور کنند. نوری هم گفت که بچه ها با وجود همه مسائل، با تمام وجود مصمم شده اند و تمرین می کنند تا این چهار بازی را ببرند. کسب سهمیه آسیایی به جای خود، اما اعتقاد دارم پرسپولیس با پیروزی برابر صبا بالای 90 درصد شانس قهرمانی دارد، بویژه اگر شرایط خاصی هم پیش بیاید و یک بازی خوب هم رقم بخورد و تماشاگران زیادی بیایند که می تواند حال و هوای همه را عوض کند. آقای پروین هم حمایت پیشکسوتان، سرمربی و بازیکنان را به نوری اعلام کرد که فکر می کنم این مساله را به کل تیم منتقل کند.

انصاریان درباره نشست روز یکشنبه پیشکسوتان خاطرنشان کرد؛ در یک دست، پنج انگشت، شبیه هم نیستند. هر کس تفکرات خود را دارد. روز یکشنبه جلسه خوبی داشتیم. جدا از تقاضایی که پیشکسوتان در بحث خصوصی سازی داشتند، آنهایی که حاضر بودند دیدند که تقریبا همه حاضران بویژه علی پروین، سفت و سخت حمایت از سرمربی و تیم در این چهار بازی را مطرح کردند. به طور قطع هواداران هم چنین حس و حالی دارند و برای موفقیت تیم اتحادی در کل خانواده پرسپولیس وجود دارد که باید قدر آنرا بدانیم. حالا شاید دیگران همه اینها را نادیده بگیرند و بخواهند به یک اتفاق بپردازند اما همانطور که در جلسه از طرف آقای پروین هم مطرح شد، چه هوادار و چه پیشکسوت به خاطر اتفاقات سال های اخیر خسته شده اند و الان تیم باید موفق شود تا همه ما سرمان را بالا بگیریم.