آرتتا: ساندرلند، نبردی بزرگ برایمان خواهد بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: آرتتا: ساندرلند، نبردی بزرگ برایمان خواهد بود

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

میکل آرتتا باور دارد ساندرلند یک تهدید واقعی برای این فصل آرسنال زیرا در 7 روز در 2 رقابت مختلف با آنها روبرو می شوند.

گربه های سیاه بعد از ورود مارتین اونیل در ماه دسامبر نتایج متواتی کسب کرده اند و اکنون در نیمه بالای جدول لیگ برتر جای گرفته است.

شاگردان آرسن ونگر در طول یک هفته باید دو بار و در دو جام مختلف در خانه ساندرلند به میدان بروند و میکل آرتتا باور دارد آنها نقش مهمی در ادامه فصل آرسنال دارند.

" مارتین اونیل فوق العاده کار کرده است. او نتایج را تغییر داده و از زمان ورودش تیم واقعا پیشرفت کرده.

حیرت انگیز است، او تفاوتی بزرگ ایجاد کرده. سخت خواهد بود، بازی کردن در انجا هرگز آسان نیست و وقتی در این آب و هوای ماه فوریه بازی می کنید حتی سخت تر هم می شود.

این به ما بستگی دارد، هرچند باید بدانیم نبرد بزرگی پیش روی ماست. آنها در روند بسیار خوبی هستند و اعتماد به نفس دارند اما اگر بازی خود را ارائه کنیم شانس بزرگی برای پیروزی در این بازی داریم.

ما 2 بار در 7 روز با آنها بازی خواهیم کرد که واقعا عجیب است. شما مقابل آنها بازی می کنید و سپس هفت روز بعد مقابل همان بازیکنان بازی می کنید و شما می توانید تا حدودی نگران نتیجه قبلی باشید و اینکه چه کار درست یا اشتباهی انجام داددید، این کمی عجیب است."

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

آرتتا: نمی خواهم مرد اصلی تیم باشم
    میکل آرتتا اذعان می کند محدود کردن تمایل خود برای حرکات هجومی به عملکرد دفاعی تیم کمک می کند.

هافبک اسپانیایی توپچی ها در این فصل نقشی محوری در میانه زمین تیم داشته و حضور او در زمین همواره تعادل دفاعی و هجومی تیم را برقرار کرده است.

در حالی که میکل آرتتا اذعان می میکند دوست دارد در حرکات هجومی تیم شرکت کند با این وجود می داند که وظایف دفاعیش در اولیت است.

" من از پشت مهاجمان بازی را نگاه می کنم و می دانم که وقتی تیم بیش از اندازه باز شود فضای بسیاری به حریف می دهیم و موجب دریافت گل ها می شود.

من تنها سعی می کنم تا حدودی تعادلی در تیم ایجاد کنم. گاهی دوست دارم بیشتر رو به جلو حرکت کنم اما همچنان فرصت های دارم و گل مقابل بلکبرن ششمین گل من در این سال بود که زیاد هم بد نیست.

نمی خواهم مرد اصلی تیم باشم، همه ما می دانیم چه کسی مرد اصلی تیم است و آن رابین است. او یک رهبر است، او کسی است که تفاوت واقعی به وجود می آورد.

مهمترین چیز خود تیم است و زمانی که تیم خوب کار می کند، نکات برجسته برای دیگر بازیکنان به وجود می آید زیرا همه ما هستیم که خوب بازی می کنیم. همه ما بخشی از یک ماشین هستیم و همه ما فقط سعی می کنیم این ماشین را تا آنجا که می توانیم به کار بی اندازیم."

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند