با بازگشت فليکس ماگات، اشکان دژاگه ميتواند بار ديگر به ترکيب ثابت تيمش بر گردد.


فليکس ماگات، سرمربي آلماني و سابق بايرن مونيخ سومين سرمربي باشگاه فولام در اين فصل ليگ برتر محسوب ميشود. هواداران فولام اميدوار هستند اين تيم بتواند با هدايت ماگات از خطر سقوط به دسته پايينتر نجات يابد.

فليکس ماگات آلماني در حالي به عنوان سرمربي باشگاه فولام انتخاب شد که سابقه مربيگري سه بازيکن اين تيم را پيش از اين در کارنامه خود داشته است. ماگات زماني که در ولفسبورگ مربيگري ميکرد، اشکان دژاگه و ساشا رايتر را در ترکيب خود داشت و زماني که سرمربي شالکه بود نيز با لوئيس هولت باي کار کرده است.

رسانههاي آلماني گمانه زني کردند که با رفتن فليکس ماگات به انگليس و بر عهده گرفتن هدايت فولام اشکان دژاگه، مليپوش ايراني به ترکيب ثابت اين تيم باز خواهد گشت.

اشکان دژاگه در بازيهاي گذشته فولام با هدايت رنه مئوليستين در ترکيب ثابت فولام قرار نداشت و در چند بازي گذشته نيز جزو 18 بازيکن تيمش نبود. اکنون با بازگشت فليکس ماگات، وضعيت دژاگه مانند رايتر و هولتباي ميتواند تغيير کند.

فولام در حال حاضر با کسب تنها 20 امتياز از 26 ديدار در انتهاي جدول ليگ برتر انگليس قرار دارد و امروز (شنبه) در خانه وست برومويچ به ميدان خواهد رفت.