سرمربي تيم سپاهان گفت: فصل هنوز براي ما به پايان نرسيده و به عنوان سرمربي تيم اين وظيفه را دارم که به کل تيم اين مساله را تفهيم کنم که بايد هنوز بجنگند.


زلاتکو کرانچار درباره شايعه مذاکره خود با باشگاه استقلال براي فصل آينده عنوان کرد:من الان سرمربي سپاهان هستم و طبيعتا بايد تمرکزم روي اين تيم باشد.ضمن اينکه با هيچ تيمي مذاکره اي نداشته ام و کاملا حرفه اي عمل ميکنم.هرگز از حضور در سپاهان ناراضي نبودم و اولويت اولم اين تيم خواهد بود.

به گزارش اوج، وي ادامه داد: اگر خواسته باشگاه تمديد قرارداد باشد با همه وجودم استقبال مي کنم و اگر تصميم ديگري هم بگيرند به آن احترام خواهم گذاشت.انگيزه موفقيت در سپاهان برايم تمام نشدني است و با کمال ميل پيشنهاد تمديد قرارداد را ميپذيرم.

سرمربي سپاهان درباره آغاز نبرد اين تيم در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا گفت:ما در گروه سختي قرار گرفتهايم و نياز به تلاش بيشتري داريم. الاهلي، السد و الهلال به همراه سپاهان يک گروه فوقالعاده سخت و نفسگير را تشکيل داده اند اما ما هم کاملا براي اين مبارزه آماده هستيم. اين تيم ها را در ليگهايشان زيرنظر گرفتهايم و اميدواريم نماينده خوب و موفقي براي ايران و هواداران سپاهان باشيم. به دنبال موفقيت در آسيا هستيم.

وي درباره تعطيلي يک ماهه ليگ برتر اظهار داشت:من نسبت به اين مساله ديدگاه خاص خودم دارم اما مهم تصميمي است که گرفته شده است. مطمئنا اين مساله به نفع ليگ نخواهد بود اما اگر قرار است اين تصميم به فوتبال ايران کمک کند با آغوش باز آن را ميپذيرم.

سرمربي سپاهان تاکيد کرد:خيليها تصور ميکنند من روبهروي کيروش قرار گرفتهام اما اين طور نيست. من با کيروش دعوا ندارم. او به فکر موفقيت است و من هم همين طور. او در تيم ملي ايران و من در سپاهان و هر دو به اين فکر ميکنيم که در جايگاه خود موفق باشيم. اگر تصميمي که گرفته شده با موفقيت فوتبال ايران حتي يک درصد همراه باشد از آن استقبال ميکنم. بايد ذهن سرمربي در اين مواقع آزاد باشد و با دور کردن حواشي به او کمک شود. نمي بگويم از اين تعطيلات ضرر نميکنيم اما اکنون تيم ملي ايران در اولويت قرار دارد.

کرانچار درباره اينکه چه پيش بيني از عملکرد سپاهان در پايان ليگ برتر دارد گفت:امروز در جايي قرار داريم که قهرماني در ليگ برتر در دست خودمان نيست. هرچند فصل هنوز براي ما به پايان نرسيده و به عنوان سرمربي تيم اين وظيفه را دارم که به کل تيم اين مساله را تفهيم کنم که بايد هنوز بجنگند.ريسک چنداني نميشد کرد و بايد ضمن کنترل بازي، شانس گلزني ايجاد ميکرديم که متاسفانه به خواستهمان نرسيديم. اکنون بايد به آينده فکر کنيم و همچنان اميدوار باشيم.