سپانوويچ(هافبک سابق پرسپولیس): پولم را نگيرم به فيفا شکايت ميکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سپانوويچ(هافبک سابق پرسپولیس): پولم را نگيرم به فيفا شکايت ميکنم

 1. #1


  محل سکونت
  شهرستان دلیجان
  نام واقعی
  Meysam
  استاتوس
  thewaysfans.ir
  شغل و حرفه
  گرافیست و طراح
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | England
  نوشته ها
  2,897
  تشکر
  3,314
  تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک

  سپانوويچ(هافبک سابق پرسپولیس): پولم را نگيرم به فيفا شکايت ميکنم

  هافبک سابق پرسپوليس گفت: علي دايي به من ميگفت يا قراردادت را با باشگاه فسخ کن يا هر روز دور زمين بدو که من سه ماه اين کار را انجام ميدادم.


  مارکو سپانوويچ، هافبک دفاعي اهل مونتهنگرو که در تيرماه سال جاري به پرسپوليس پيوسته بود قبل از آنکه تهران را ترک کند درباره مسائل مختلف گفتوگو کرد.

  به گزارش فارس، اين فوتباليست اروپاي شرقي در پاسخ به سوالي درباره اينکه چرا در فصل حاضر تنها در يک يا دو بازي به ميدان رفت گفت:هواداران ميخواهند اين را بدانند، اما من خودم هم دوست دارم دليل اين موضوع را بدانم.

  سپانوويچ در ادامه درباره حضورش در تمرينات پرسپوليس و اينکه آيا انگيزهاش از سختکوشياش در تمرينات دريافت مبلغ قراردادش بوده گفت: «من يک بازيکن خارجي هستم. براي تعطيلات به اينجا نيامدهام. بايد بازي ميکردم، اما تنها در يک بازي به کار گرفته شدم.»

  وي افزود:من وقتي که تنها در يک مسابقه بازي کردم با علي دايي صحبت کردم و او هم با آقاي رويانيان صحبت کرد که ايشان هم گفته بود مارکو ميتواند در صورت تمايلش برود. ما تلاش کرديم توافق کنيم، اما توافق حاصل نشد، چون آنها چيزي که من ميخواستم را نخواستند و من به آنها گفتم اگر توافق شود من حاضرم در اينجا بمانم.

  اين بازيکن اروپايي که هنگام عقد قرارداد بيستمين پرسپوليسي از اروپاي شرقي لقب گرفته بود تأکيد کرد:من يک بار ديگر تکرار ميکنم براي تعطيلات اينجا نيامده بودم و ميخواستم پولم را بگيرم. اما من اينجا خوشحال نبودم چون فقط در يک بازي به ميدان رفتم. اما پرسپوليس باشگاهي واقعا بزرگ با هواداران عالي است. پرسپوليس يکي از بزرگترين باشگاهها، نه تنها در ايران بلکه در کل آسيا است اما به هر حال زندگي اينطور است و علي دايي به من گفت اگر نميخواهي قراردادت را فسخ کني، هر روز دور زمين بدو.من هم يک بازيکن حرفهاي هستم و به مدت سه ماه هر روز به دويدن ادامه مي دادم!

  هافبک دفاعي 30 ساله پرسپوليس درباره اينکه عدهاي از منتقدانش او را يکي از بدترين خريدهاي پرسپوليس در فصل جاري ميدانند گفت :در اين مورد خودم را مقصر نميدانم. من از يک کشور ديگر به ايران آمده بودم و براي داشتن عملکردي بهتر به فرصت و زمان نياز داشتم.

  سپانويچ گفت: «اگر اشتباهي صورت گرفته باشد و من تنها در يک بازي به کار گرفته شدم. من مقصر نيستم بلکه فکر ميکنم مربي مقصر است که من را آورده و از من پرسيده ميخواهي در پرسپوليس بازي کني يا نه. او از من خواست که قرارداد امضا کنم. من واقعاً مقصر نيستم، اگر من بازي کرده بودم و بد بازي کرده بودم، موردي نبود. اما من فقط در يک بازي به کار گرفته شدم و خوب بازي نکردن در بازي اول امري طبيعي است.»

  بازيکن پرسپوليس در ادامه تصريح کرد: در صورتي که مبلغ قراردادم را دريافت نکنم، از پرسپوليس به فيفا شکايت خواهم کرد.

  سپانوويچ ضمن اشاره به اينکه تهران را ترک ميکند، گفت:اينکه من در تهران نيستم، به معني اين نيست که نميتوانيم با مسئولان باشگاه به توافق برسيم.

  وي تأکيد کرد در صورتي که با تيم پرسپوليس به توافق برسد شکايتي صورت نخواهد گرفت: اگر توافق باشد باز تکرار ميکنم من در اينجا نخواهم بود اما هميشه براي توافق در دسترس هستم. اما اگر پول من را ندهند من بايد به فيفا بروم، چون ميدانيد که اين يک امر طبيعي است. من نميخواهم پولم را از دست بدهم.

  هافبک دفاعي پرسپوليس درباره عملکرد ضعيف پرسپوليس در فصل جاري گفت: «همانطور که ميدانيد من در کشورهاي زيادي بازي کردهام. من در آن کشورها خيلي از اوقات اگر باشگاه پول نداشت را نميفهميدم. پرسپوليس باشگاه بزرگي است و ما در تمام فصل پول نداشتيم. ما در نيم فصل اول قهرمان شديم و بعد از آن وقتي نيم فصل دوم شروع شد و ما به ردههاي پايينتر رفتيم. اما به من بگوييد، چطور ميشود بدون پول قهرمان شد؟»

  هافبک دفاعي پرسپوليس از مسئولان پرسپوليس انتقاد کرد و درباره دريافت پول، به زبان فارسي گفت: آنها ميگفتند «فردا، پس فردا و فرداهاي ديگر...». مسئولان پرسپوليس دائما وعده ميدادند پولهاي بازيکنان صد در صد هفته آينده پرداخت ميشود.

  وي در پاسخ به اين سوال که گفت شما خوب فارسي صحبت ميکنيد: «اين را ياد گرفتم چون هميشه ميشنيدم.»

  اين بازيکن صربتبار تأکيد کرد که در همه جاي دنيا در صورتي که مشکلات مالي براي مدتي وجود داشته باشند حل و فصل ميشوند. من مطمئنم پرسپوليس بهترين تيم در ايران است و اميدوارم که آنها قهرمان شوند.

  سپانويچ اينکه اعتصابات اخير اثري در عملکرد پرسپوليس داشته است را رد کرد و گفت که مشکلات مالي مهمترين مشکل پرسپوليس هستند. اگر ما سر موقع پول ميگرفتيم پرسپوليس قهرمان ميشد. بدون پول هيچ تيمي قهرمان نميشود. اين را من هرگز در زندگيام نديدهام.

  هافبک دفاعي پرسپوليس درباره اينکه تا کنون هيچ مصاحبهاي انجام نداده گفت من هنگام حضور در ايران به مدير برنامههايم گفتم نميخواهم تا زماني که بازي نکردهام در روزنامهها و خبرگزاريها باشم.

  سپانويچ تأکيد کرد: اين کار حرفهاي نبود. اينکه من وقتي بازي نميکردم مصاحبه ميکردم حرفهاي نبود. من يک قانون را در زندگيام ياد گرفتم. من ميخواهم مصاحبه کنم و به حرفهاي روزنامهنگاران گوش کنم اما بايد اين کار را در زمان مناسب انجام دهم.

  بازيکن پرسپوليس در پايان تاکد کرد: در اينجا از بخت مناسب برخوردار نبوده و يک سال زندگياش را از دست داده است؛ اما زندگي همين است و من براي پرسپوليس و بازيکنان اين تيم آرزوي موفقيت ميکنم. بازيکنان پرسپوليس واقعاً عالي هستند. کساني که در پرسپوليس کار ميکنند بسيار دوستداشتني بودند و با من رفتار دوستانهاي داشتند. من طي هشت ماهي که در اينجا بودم هيچ مشکلي نداشتم.

  من از سرزمین آه... آمده ام،

  سرزمین اندوه های بسیار

  اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

  خانه ای که همیشه یک خان دارد.

  خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

  اینجا خانه مردانه است.

  جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

  هیچ گاه هیچ...

  من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

  همین ترسگاه ِ بی لبخند،

  که هیچگاه نخندیدم

  برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.
  اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

  "کاوه آفاق "

  ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

 2. کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Terminator2731 (22nd February 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا