پرسپولیس نیوز : تیمهای فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و رسانه ورزش در دیداری دوستانه برای پاسداشت کامیار سعادت در زمین دانشگاه شهید بهشتی به تساوی رضایت دادند.با همت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ظهر امروز دو تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و رسانه ورزش در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی به مصاف هم رفتند.تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس با چهرههایی مانند سلطانی، عربشاهی، یوسفی، عبدی، فنونیزاده و دیگر بزرگان سابق قرمزپوش از ساعت 12 امروز در دانشگاه شهید بهشتی به بهانه سلامتی برای کامیار سعادت عکاسی که به دلیل بیماری روی تخت بیمارستان با سرطان دست و پنجه نرم میکند به مصاف تیم رسانه ورزش متشکل از خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران تلویزیونی و ورزشی رفت.

در این دیدار دو تیم در پایان با تساوی یک بر یک به کار خود را پایان دادند. گل تیم رسانه ورزش از روی نقطه پنالتی توسط عادل فردوسیپور و گل پیشکسوتان پرسپولیس نیز از روی نقطه پنالتی توسط جواد حسنزاده به ثمر رسید.

مهمان ویژه بازی امروز علی پروین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود.در این دیدار که برای تقدیر و تجلیل از زحمات چندین ساله کامیار سعادت عکاس باشگاه پرسپولیس برگزار شد علی پروین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز حضور یافت و ضمن خوش و بش با اعضای دو تیم بازی را از نزدیک تماشا کرد.

کامیار سعادت که به علت بیماری در بیمارستان بستری است نتوانست برای تماشای بازی به محل برگزاری مسابقه بیاید.
علی پروین قبل از شروع بازی با پیشکسوتان پرسپولیس و شاگردان قدیمی اش دیدار و گفتگو کرد و به اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش(منتخب خبرنگاران و سردبیران، عکاسان و گزارشگران رسانه های ورزشی) نیز خیرمقدم گفت و تشکیل تیم رسانه ورزش را اتفاق مثبتی دانست و ابراز امیدواری کرد این تیم که از تشکیلات و نظم خاصی برخوردار شده بتواند با برگزاری بازی های نمادین نقش خود در موضوعات فرهنگی فوتبال ایفا نماید.

علی پروین دقایقی با عادل فردوسی پور و قاسم سیانکی به گفتگو پرداخت و به سوالات خبرنگاران نیز درباره برگزاری این بازی و مسائل مرتبط با باشگاه و تیم پرسپولیس پاسخ داد.


پروین قبل از شروع این بازی با عادل فردوسیپور و خبرنگاران دقایقی به خوش و بش نیز پرداخت. او در صحبتی جالب به فردوسیپور گفت: امروز آمدهام تا اگر گل نزنی تو را به باد انتقاد بگیرم همانطور که تو همه را به باد انتقاد میگیری. فردوسیپور نیز قبل از بازی به او قول داد که دروازه پیشکسوتان پرسپولیس را باز خواهد کرد که این اتفاق هم افتاد.

همچنین در حاشیه بازی امروز بازیکنان و کادر فنی دو تیم تماسهایی را با کامیار سعادت عکاس خوب سابق ورزشی کشورمان داشتند و برای وی بر روی تخت بیمارستان آرزوی سلامتی کردند.