سنگربان رئال مادريد به ستايش از ديگو لوپس پرداخت و او را از دلايل اصلي صدرنشيني کهکشاني ها در رقابت هاي فصل جاري ليگا دانست.


ايکر کاسياس، سنگربان رئال مادريد يکي از محبوب ترين بازيکنان اين تيم به شمار ميآيد و در حالي که سن و سال بسيار کمي داشت بازوبند کاپيتاني اين تيم پر افتخار و پر ستاره را بر بازو بست.

به نقل از ايسنا، کاسياس فصل گذشته با مورينيو سرمربي وقت رئال مادريد به مشکل خورد و جايگاه خود را در ترکيب اصلي از دست داد. انتظار ميرفت که با آمدن کارلو آنچلوتي مشکل کاسياس حل شود و او بار ديگر دروازه بان شمار يک کهکشانيها شود اما بر خلاف انتظارها آنچلوتي هم به ديگو لوپس اعتماد کرد و او را در رقابت هاي ليگا به عنوان سنگربان اصلي به ميدان فرستاد.

در فصل جابه جايي زمستاني شايعه هاي زيادي درباره جدايي کاسياس از رئال مادريد به گوش رسيد با اين حال او در رئال ماندني شد. اين دروازبان باتجربه به ستايش از ديگو لوپس پرداخت و او را يکي از دلايل اصلي صدرنشيني رئال در رقابت هاي ليگا دانست. او گفت: لوپز در فصل جاري رقابت هاي ليگا نمايش خوبي داشته و يکي از دلايل صدرنشيني رئال در جدول رده بندي بوده است. سرمربي تيم ترجيح داد تا در رقابت هاي ليگا از لوپس استفاده کند و تا الان هم تيم با حضور او نتايج خوبي کسب کرده و صدرنشين رقابت هاست.

در ديدار رئال مادريد برابر آتلتيکو مادريد که با تساوي دو بر دو به پايان رسيد، بسياري به انتقاد از عملکرد لوپس پرداختند و او را دليل اصلي تساوي رئال دانستند. کاسياس در اين باره گفت: در آن صحنه لوپس ديد خوبي نداشت و چند بازيکن از جمله سرخيو راموس جلوي ديد او را گرفته بودند. از همه مي خواهم که به بازيکنان رئال مادريد احترام بگذارند.

کاسياس در جام حذفي و ليگ قهرمانان اروپا سنگربان اصلي رئال مادريد است. او گفت: هر وقت در ترکيب اصلي رئال قرار گيرم تمام تلاشم را براي موفقيت تيم محبوبم انجام خواهم داد. بايد در تمام شرايط به تصميم هاي مربي احترام گذاشت. هر بازيکني مي خواهد در ترکيب اصلي به ميدان برود اما اين مربي است که در نهايت حرف آخر را ميزند و بايد به تصميم او احترام گذاشت. از شرايط خود در رئال راضي هستم و تمام تلاشم را براي موفقيت اين تيم انجام ميدهم. ديگر دوست ندارم درباره اين موضوع صحبت کنم چرا که براي من تمام شده است.

سنگربان رئال مادريد درباره خداحافظي پويول از بارسلونا در پايان فصل گفت: پويول اين تصميم را بعد از تفکر و بررسي زياد گرفته است. اين تصميم اوست و بايد به آن احترام گذاشت. پويول نميخواهد از فوتبال خداحافظي کند که تنها ميخواهد تيمش را عوض کند. براي او آرزوي موفقيت ميکنم. او همبازي خوبي براي من در تيم ملي فوتبال اسپانيا است و دوست دارم هميشه او را شاد و موفق ببينم. بارسلونا از پويول به خاطر زحمات زيادش تشکر و قدرداني خواهد کرد.

ديگو کاستا، مهاجم برزيلي تبار آتلتيکو مادريد در نهايت تصميم گرفت اسپانيا را به عنوان تيم ملي خود انتخاب کند. او در ديدار دوستانه لاروخا برابر تيم ملي فوتبال ايتاليا براي نخستين بار به ميدان رفت. کاسياس گفت: بسيار سخت است. همه دوربين ها روي تو زوم کرده اند. خوشبختانه کاستا بعد از بازي در شرايط خوبي بود. الان او ميخواهد با اسپانيا ادامه دهد و افتخار کسب کند. همه ما ميدانيم که تنها 23 بازيکن مسافر جامجهاني هستند. سرمربي کار بسيار سختي پيش رو دارد. به هرحال بايد با اين شرايط ساخت.