ستاره پرسپولیس از چند پیشنهاد جدی اروپایی خبر داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ستاره پرسپولیس از چند پیشنهاد جدی اروپایی خبر داد

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

ستاره پرسپولیس از چند پیشنهاد جدی اروپایی خبر داد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من چند پیشنهاد جدی از تیم های اروپایی دارم و در بهترین زمان تصمیم خواهم گرفت.
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پیام صادقیان پس از حرف و حدیث های فراوان بالاخره به اردوی تیم ملی دعوت شد. به همین دلیل دقایقی با این بازیکن درباره حضورش در لیست تیم ملی و دو بازی مقابل کویت و گینه گفت و گویی انجام دادیم که در زیر میخوانید.

**: بالاخره به تیم ملی دعوت شدی و بازی هم کردی؟

بله، خدارا شکر میکنم که پوشیدن پیراهن تیم ملی باز هم نصیبم شد. ما اردوی بسیار صمیمی و خوبی را پشت سر گذاشتیم و به نظرم با توجه به استفاده از تجربه بزرگان بهترین استفاده را از این اردو بردم. ما پس از این اردو به نظرم دو بازی خوب هم مقابل کویت و گینه انجام دادیم و کادرفنی باید نظر بدهد که تاثیر این بازیها چه چیزی بود چون من فقط وظیفه ام خدمت به کادرفنی و تیم ملی بود.

**: بازی با کویت چگونه بود؟

بازی خوبی بود، آنها با تمام قوا به میدان آمده بودند و به همین دلیل بازی سنگینی بود. کیروش هم به جوانان میدان داد و خداراشکر توانستیم از پس این بازی برآییم و با نتیجه 3 بر 2 حریف را شکست دهیم، البته کمی بازی گره خورده بود ولی ما با برنامه به میدان رفتیم.

**: بازی با گینه چطور بود؟ آیا واقعا گینه ماکتی از نیجریه بود؟

بالاخره تیم های آفریقایی شبیه هم بازی میکنند. باخت مقابل گینه به نظرم به هیچ عنوان مهم نبود ما به دنبال این بودیم تا تجربه ای قبل از بازی با نیجریه از بازی با تیم های آفریقایی داشته باشیم و به همین دلیل فکر می کنم که گینه تیم بدی نبود.

البته نیجریه 90 درصد از بازیکنانش در تیمهای بزرگ دنیا توپ میزنند و در اروپا تاثیرگذارند. آنها تیمی بسیار حرفه ای و معروف هستند و بازیکنان سطح بالایی دارند البته گینه هم دستکمی از آنها نداشت.

**: چرا؟

شما اسامی تیم ملی گینه را نگاه کنید آنها بازیکنانی کوچک نبودند اما ما در نیمه دوم گینه را اذیت کردیم، موقعیت خلق کردیم و حتی توپ را به تیر دروازه حریف زدیم اما نتیجه بازی اصلا برای ما مهم نبود و باید برای بازیهای بعدی آماده شویم.

**: آیا در لیست بعدی کیروش هستی؟

سرنوشت دست خدا است. من با تمام وجود تلاش میکنم و به تصمیم کیروش هم احترام میگذارم. سعی میکنم بهترین عملکردم را در سه بازی آینده پرسپولیس داشته باشم انشاءالله کار خودم را انجام بدهم و رو به جلو حرکت کنم تا در لیست کیروش باشم.

**: حتما آرزویت حضور در جام جهانی است؟

بله، اما راستش را بخواهید فقط یکی از آرزوهایم حضور در جام جهانی است بقیه آرزوهایم حضور در اروپا است و قطعا برای این موضوع برنامه دارم. 2 یا 3 پیشنهاد خوب دارم اما همه چیز را به آخر فصل موکول کرده ام. البته پیشنهادهایم بسیار جدی است ولی انشاءالله بعدا برایش تصمیم میگیرم.موقعی تصمیم میگیرم که به پرسپولیس هم ضربه ای نخورد.

**: 100 روز مانده به جام جهانی آیا مشکلات ریز و درشت تیم ملی برطرف میشود؟

قطعا با برگزاری اردوهای منظم یا با بازیهای تدارکاتی قوی مسلما میتوانیم نقاط ضعفمان را پوشش دهیم تا انشاءالله نتیجه خوبی در جام جهانی بگیریم.

**: در پایان نظرت در مورد اردوی پرسپولیس در مازندران و ارمنستان چیست؟

ما نیاز به بازی تدارکاتی داریم چون نباید از شرایط ایده آل خارج شویم. مطمئن باشید این اردو میتواند در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کند. ما سه بازی بسیار حساس و حیاتی داریم و این سه بازی برای ما مرگ و زندگی است. انشاءالله بتوانم بهترین عملکردم را برای پرسپولیس داشته باشم. من در پرسپولیس در سه پست در فصل جاری بازی کرده ام؛ در سمت چپ، راست و هافبک نفوذی. در تیم ملی هم در نیمه اول سمت چپ بودم اما در نیمه دوم سمت راست آمدم. خداراشکر شرایطم خوب بود و امیدوارم که بتوانم هرچه در توان دارم در سه بازی آینده برای پرسپولیس به نمایش بگذارم.

GooDBYe CapTaiN

2. 5 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (7th March 2014), AliReza (7th March 2014), fatemeh 81 (7th March 2014), yalda88 (7th March 2014), zahralos (7th March 2014)