مهاجم اروگوئه اي ليورپول پس از بازي جنجالي با منچستريونايتد گفت: متاسفم که همه ظاهر قضيه را ميبينند.

به نقل از دیلی استار، لوئیس سوارز قبل از بازی عصر روز شنبه با منچستریونایتد از دست دادن با پاتریس اورا، کاپیتان یونایتدها خودداری کرد. این بازیکن اروگوئه ای قبل از خاتمه سال 2011 در دیدار با منچستر به فرمانده داخل زمین اولدترافوردیها، دشنام نژاد پرستانه داد که همین رفتار برای او محرومیت 8 جلسه ای و جریمه 40 هزار پوندی در پی داشت.
سوارز 23 ساله که گویا به خاطر این جریمه سنگین ناراحت بود، در بازی برگشت با منیونایتد زمانی که بازیکنان دو تیم باهم دست دوستی می دادند، با وجود سفارش مربیان، در مواجه با کاپیتان فرانسوی حریف از دست دادن خودداری کرد. همین موضوع باعث شد فرگوسن سرمربی اسکاتلندی منچستریونایتد وی را «بی آبرو» و «فاقد شخصیت» بخواند.
سوارز از طریق یک شبکه اجتماعی در اینترنت در مقام واکنش برآمد گفت: متاسفم که همه چیز بر اساس ظواهر یعنی آنچه از دور دیده شده، مورد ارزیابی قرارمیگیرد.
وی با لحنی که کنایه به حرفهای تند مربی منچستریونایتد داشت، ادامه داد: متاسفم که در بازی با یونایتد باختیم. از این بابت ناراحت هستی. زیرا متحمل ضربه مهلکی شدیم. از طرفی متاسف هستم که همه ظاهر امر را می بینند. فکر می کنم در آینده قضاوتی بهتر خواهند کرد.