حقيقي: فرصتها را راحت از دست دادهايم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حقيقي: فرصتها را راحت از دست دادهايم

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

حقيقي: فرصتها را راحت از دست دادهايم

دروازهبان تيمملي فوتبال کشورمان گفت: بازي با گينه محک خوبي بود اما نيجريه چند سر و گردن بالاتر از گينه است.

عليرضا حقيقي درباره بازي تيمملي فوتبال کشورمان مقابل گينه اظهار داشت: پس از تعطيلات بلندمدت اردوي تيمملي به نظرم بازي خوبي مقابل گينه انجام داديم. آنها تيم بدي ندارند اما فکر کنم نيجريه چند سر و گردن بالاتر از گينه است و ما کار بسيار سختي در جام جهاني داريم. بالاخره نيجريه بازيکناني دارد که خيليها آنها را ميشناسند و ما بايد بدانيم چند برابر گينه خطرناک است. اميدوارم با بازيهاي بيشتر و برگزاري اردوهاي آينده، تدارکات بهتري براي بزرگترين فستيوال فوتبال جهان ببينيم.

به نقل از فارس، وي افزود: 100 روز تا جام جهاني مانده و فکر کنم دير استارت زديم. خيلي از فرصتها را متاسفانه ساده از دست داديم اما ما ايراني هستيم و هميشه به اميد زندهايم. فرصت هنوز هم هست و اگر همه بخواهند دست به دست همديگر نام ايران را سربلند کنند مطمئن باشيد نتايجمان در برزيل بد نخواهد بود اما اگر به همين شکل به جام جهاني برويم دچار مشکل ميشويم.

حقيقي در مورد حضور خودش در ترکيب تيمملي نيز گفت: بعد از اينکه بازي با اسپورتينگ تمام شد خودم را به کيروش معرفي کردم و در نيمه دوم بازي با گينه هم به ميدان رفتم در مورد عملکردم کيروش و مردم و کارشناسان بايد نظر بدهند که اميدوارم آنها راضي باشند. در کل عملکرد بدي نداشتم و همين که در شرايط مسابقه در دروازه تيمملي قرار گرفتم خداراشکر مي کنم چون کمکم به هدفم يعني دروازهبان اول تيمملي بودن در جامجهاني در حال نزديکشدن هستم.

وي در مورد بازي با کويت گفت: بالاخره ما به جام ملتهاي 2015 استراليا صعود کرده بوديم و مشکل خاصي مقابل کويت نداشتيم اما فرصت خوبي بود تا جوانترها خود را نشان بدهند. متاسفانه من آن بازي را به دليل اينکه در حال بازگشت به ايران بودم نديدم.

دروازه بان تيم دسته دومي کوئيلها بلمار پرتغال افزود: الان همه چشم انتظار اردوي آفريقاي جنوبي هستند که صددرصد اين اردو ميتواند به تيمملي کمک کند اما خبر بد اين است که اکثر تيمهاي اروپايي در کوران مسابقات هستند و قطعا لژيونرها نمي توانند در اردوي آفريقاي جنوبي باشند که اين موضوع هم تاثيرگذار است، به همين دليل بايد اين اردو بدون لژيونرها برگزار شود که اين هم به نظر من کمي در عملکرد تيمملي تاثيرگذار است اما اميدوارم حالا که چيزي به آغاز جام جهاني نمانده، همه با هم بيشتر به فکر تيمملي باشيم تا در بزرگترين رويداد فوتبال جهان يکي از پديده ها لقب بگيريم.

2. 2 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (7th March 2014), Love2013 (7th March 2014)