حقيقي: کيروش به هدفش رسيد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حقيقي: کيروش به هدفش رسيد

نام واقعی
    fatemeh
    استاتوس
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیست�
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 732 بار در 158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: در دو بازي اخير تيم ملي، کارلوس کيروش به اهدافش رسيد.

رضا حقيقي ابتدا در خصوص شرايط تيم ملي کشورمان در دو بازي گذشته اظهار داشت: خوشبختانه پس از مدتها تيم ملي ايران دور هم جمع شد. به نظرم در بازي اول مقابل کويت کيروش به جوانها بها داد و کلا ارنج تيم را بر مبناي حضور بازيکنان جوان و آنهايي که کمتر به ميدان رفتند را وارد ترکيب تيم ملي کرد و نتيجه خوبي هم گرفت.

به نقل از فارس، وي افزود: به نظرم کيروش در بازي اول به هدفش رسيد. الان تيم ملي شرايط خاص خودش را دارد و بايد بيشتر به بازيهاي تدارکاتي رو بياورد. به همين دليل ما در برابر گينهاي قرار گرفتيم که عيار تيم ملي و نقاط ضعف و قدرت آن بيشتر سنجيده شود که به نظرم تا حدود زيادي به هدفمان رسيديم.

حقيقي در مورد نتايج ضعيف تيم ملي در دو بازي گذشته نيز، گفت: شايد مردم ناراحت باشند که ما مقابل گينه باختيم اما در نيمه دوم پس از حرفهاي کيروش خوب بازي کرديم و به آينده اميدوارتر شديم. فراموش نکنيد ما پس از مدتها دور هم جمع شده بوديم و اين تيم ملي اصلا تمرين تاکتيکي به دليل فاصله زمان کم نداشت اما محک خوبي خورديم.

وي افزود: 100 روز مانده به جام جهاني اما نبايد از انصاف گذشت. ما کلا دير به فکر تيم ملي افتاديم و دير يادمان افتاد که بايد براي تيم ملي چهکار کنيم. اما فرصت هست و به نظرم هر وقت ماهي را از آب بگيري تازه است. اکنون مهمترين چيز بهرهبرداري لازم از تيم ملي در فاصله 100روز به جام جهاني است، درست است کمي دير شروع کرديم و يا قبلا کاري نکرديم اما اگر بخواهيم دست روي دست هم بگذاريم به نظرم ضرر خواهيم کرد. پس بايد مدل ديگر به همه چيز فکر کنيم و هر چه داريم در اين 100 روز به معرض نمايش بگذاريم.

حقيقي ادامه داد: ما طبق حرفهاي کيروش نياز به برنامهريزي مدون داريم. اگر شرايط طبق خواسته ايشان رو به جلو برود ميتوانيم عقبافتادگيها را جبران کنيم. به نظرم خيلي زود بايد برنامهريزي خود را از سر بگيريم و بخشي از عقبافتادگيها را جبران کنيم.

وي در پاسخ سوالي که آيا از مصدوميت تيموريان ناراحت شديد و يا براي تو اين موضوع فرقي نداشت، گفت: اگر بگوييم براي من فرقي ندارد واقعا خيلي بد است. من آندو را دوست دارم و هميشه از بازي او لذت مي برم. در اردوي تيم ملي نيز رابطه بسيار خوبي با او دارم و از اتفاقي که براي او افتاد ناراحت شدم. اما خدا را شکر شرايط طوري است که او به جام جهاني ميرسد و اتفاق خاصي پيش نيامده. من براي آندو آرزوي موفقيت ميکنم و از خبر رسيدنش به صورت صددرصد به جام جهاني بسيار خوشحالم.

وي افزود: من بازيکني هستم که عاشق جنگ براي تصاحب پيراهن تيم ملي هستم. تا الان هم خدا را شکر به هدفم رسيدهام و انشاءالله ثانيهشماري ميکنم تا در جام جهاني به تيم ملي کشورم خدمت کنم. ما کار بسيار سختي در جام جهاني داريم و انشاءالله با برنامهريزي بهتر ميتوانيم مقابل اين مردم روسفيد شويم.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در مورد ماجراي خودروي دريافتي و حکم توقيفش گفت: حدود سه ماه پيش به من يک ماشين دادند اما متأسفانه چکي که رد و بدل شد طبق قول مسئولان وقت تبديل به پول نشد. من حتي آن چک را به صاحب ماشين دادم و او گفت تا موقعي که اين چک پاس نشود پول تو را نميدهيم. نميدانم رابطه رويانيان با صاحب ماشين چطور بود اما الان وارد مشکل بسيار بدي شدم. يک ماه و نيم از مدت آن چک گذشته از صاحب خودرو بسيار ممنونم او شاکي است و براي حقش حکم جلب من را گرفته اما راستش را بخواهيد دلم از رويانيان گرفته است. چون من به او بدي نکردم و هيچ حرفي هم پشت سر او نزدم.

وي افزود: توقع نداشتم در اين برهه از زمان زنگ بزنم و يا پيامک بدهم اما ايشان جواب من را ندهد. حکم جلبم را گرفتهاند، برايم مهم نيست اما دلم از مسئولان گرفته و همين جا بايد بگويم؛ آقاي پروين لطفا به داد من برس.

حقيقي ادامه داد: مطمئن باشيد هيچ وقت اين خاطره تلخ ماشينها را فراموش نميکنم. حتي التماس کردم به خاطر اينکه آبرويم مقابل خانوادهام نرود مشکل من را حل کنند. دوست نداشتم همسرم و خانوادهاش هيچ وقت حکم جلب من را ببينند اما وقتي مادرم حکم جلب من را ديد. کمي تا موقعي که من را پيدا کنند اين ماجرا طول کشيد چون در حال تمرين بودم به همين دليل همه خانوادهام متوجه اين موضوع شدند.

وي در پاسخ سوالي که آيا اين مشکل را به پروين گفتهاي يا خير، يادآور شد: بله، من از ايشان مي خواهم به داد من برسد. دوست ندارم در شرايطي که با تمام وجودم براي تيم محبوبم بازي کردم کلماتي مانند حکم جلب و ممنوعالخروج بودن کنار اسم من باشد.

حقيقي درباره آخرين وضعيتش و ماجرا جدايياش از پرسپوليس نيز، گفت: من اين موضوع را براي دهمين بار اعلام ميکنم. اگر در ايران باشم گزينه اول، دوم و سوم من پرسپوليس است اما اگر در ايران نباشم همه چيز دست خداست و بايد ببينم چه اتفاقي ميافتد اما مطمئن باشيد در اين سه بازي با تمام وجود بازي خواهم کرد.با تمام وجودم به عشق هواداران ميليوني به ميدان ميروم و باور کنيد هر چه در توان دارم به نمايش ميگذارم تا انشاءالله بهترين عملکردم را براي تيم محبوبم داشته باشم. آرزويم اين است که امسال شادي هواداران را با کسب يک جام ببينم اما کار بسيار سختي داريم. چون الان شرايط ليگ طوري است که بالا و پايين جدول نداريم. اميدوارم با دو اردوي خوبي که پيش رو داريم براي بازي با داماش آماده بشويم تا هديه شيريني به هواداراني بدهيم که واقعا آنها را اذيت کرديم و يک طوري از شرمندگي آنها بيرون بياييم.

ویرایش توسط fatemeh 81 : 7th March 2014 در ساعت 19:42

2. کاربر مقابل از fatemeh 81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NA3R (7th March 2014)