قلعه نویی: ماتئوس به دایی میگفت "علی" لذت میبردم/ اکبرپور نباید مصاحبه میکرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: قلعه نویی: ماتئوس به دایی میگفت "علی" لذت میبردم/ اکبرپور نباید مصاحبه میکرد

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

قلعه نویی: ماتئوس به دایی میگفت "علی" لذت میبردم/ اکبرپور نباید مصاحبه میکرد

پرسپولیسیها: سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش دیدار سختی برابر الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا دارد به آخرین وضعیت آبی پوشان برای دیدار روز سه شنبه اشاره کرد و گفت: بعد از باختی که برابر الشباب آوردیم شرایط ما سخت شد و برخی بازیکنان نیز به علت مصدومیت نتوانستند کنار ما باشند.

ضمن اینکه بازیکنی مثل اکبرپور نباید آن مصاحبه را در مورد باشگاه انجام می داد.

امیر قلعه نویی در پایان تمرین عصر امروز جمعه تیم فوتبال استقلال به خبرنگاران حاضر در زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی گفت: بعد از باخت به الشباب شرایط خوبی نداشتیم و مصدومان زیادی روی دست ما ماندند. الان هم به درستی نمی دانیم که روز سه شنبه کدام بازیکنان را در اختیار داریم. البته با برگشتن خسرو حیدری خیلی از مشکلات ما حل می شود اما آندو را از دست داده ایم.

وی در ارزیابی فنی اش از تیم فوتبال الریان گفت: فیلم دیدار این تیم برابر الجزیره را دیدم. انها تیم خوبی هستند که در لیگ قهرمانان آسیا بهتر از لیگ داخلی نتیجه گرفته اند. در زمین تاکتیک های مختلفی را امتحان می کنند و قطعا به دنبال پیروزی برابر استقلال هستند. ما بازی سختی را پیش رو داریم و امیدوارم بتوانیم از این دیدار با دست پرخارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه سیاوش اکبرپور نباید در مورد مشکلات باشگاه با رسانهها گفتگو میکرد، افزود: اصل مصاحیه سیاوش غلط است. حتی اگر فرض بگیریم باشگاه مشکلات مالی دارد نباید این مسائل به رسانه ها کشیده شود. من به اکبرپور گفتم نباید آن مصاحبه را انجام می داد و مشکل را درون خانواده حل می کرد. واقعیت این است که آقای فتح الله زاده هر چه پول آمده را بین بازیکنان تقسیم کرده و سهمی که باید باشگاه می آورده را انجام داده است. بقیه را باید دولت کمک می کرد که به خاطر تغییرات و جابجایی این اتفاق رخ نداده است.

وی در ادامه به شعارهای هوادران استقلال علیه بازیکنان در پایان دیدار برابر الشباب اشاره کرد و گفت: من خودم در رختکن به بازیکنان تشر می زنم و نقاط ضعف آنها را گوشزد می کنم. دیگر تماشاگران نباید با بازیکنان اینگونه رفتار کنند. این عادلانه نیست. این بازیکنان با شرایطی که امسال داشتند عین غیرت هستند و نباید آنگونه علیه شان شعار داده می شد. این بازیکنان با کوهی از مشکلات امسال برای استقلال همه وجودشان را گذاشته اند و بازی کرده اند.

قلعهنویی در مورد اینکه گفته شده که شما نمی خواهید بازیکنان زیادی از استقلال به تیم ملی دعوت شود گفت: این مسائل خنده دار است و آنهایی که این اخبار را بیرون داده بودند را 5 میلیون تومان جریمه کردم. هر چقدر بازیکنان استقلالی حاضر در تیم ملی بیشتر باشد باعث افتخار ماست. مگر در بازی با کره که اسکلت اصلی را بازیکنان استقلال تشکیل می داد ما افتخار نکردیم. الان هم خوشحال می شویم که بازیکنان بیشتری از استقلال به تیم ملی دعوت شوند.

وی در مورد ارزیابی اش از دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران برابر گینه نیز گفت: باید ببینیم هدف کادر فنی از برگزاری این بازی چیست و به دنبال چه اهدافی است. طبیعتا همین که این بازی برگزار شده خیلی خوب است اما باید کادر فنی پاسخ بدهد که هدفش از این بازی چه بوده و به دنبال چه مواری بوده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد حضور لوتار ماتئوس در ایران و دیدارش با علی دایی گفت: وقتی بازیکن بزرگی مثل ماتئوس به ایران می‎آید، اتفاق بزرگی رخ داده است. البته من این برنامه را به طور کامل ندیدم اما وقتی ماتئوس دایی را با اسم علی صدا میزد، لذت میبردم و کار قشنگی بود. بعد ما در داخل دایی را اذیت میکنیم.
    فقط پرسپولیس...

2. 5 کاربر مقابل از salmonela عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (7th March 2014), Majid:62 (7th March 2014), SEYEDHAMED (8th March 2014), ShAh!N (8th March 2014), zahralos (8th March 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    یه باخت دیگه براتون تو راه هستش دارید آبروی ایران میبرید

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال