سرمربي استقلال پس از بازي با الريان با بازيکنان اين تيم صحبت نکرد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال،کاروان تيم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) ساعت 17 دوحه را به مقصد تهران ترک ميکند.

*استقلاليها بلافاصله پس از شکست مقابل الريان قطر به هتل ميلينيوم رفتند. اعضاي تيم استقلال از شکست مقابل الريان به شدت ناراحت بودند و ميل چنداني به صرف شام نداشتند. با اين وجود علي فتحاللهزاده مديرعامل استقلال هنگام شام براي بازيکنان صحبت کرد و از آنها خواست که آسيا را تمام شده حساب نکنند. مديرعامل استقلال به بازيکنان گفت: مي توانيد با روحيه بالا در بازي با الجزيره اين شکست را جبران کنيد.

* در حالي که کادر فني به بازيکنان از صبح تا 12 ظهر وقت آزاد داده بودند تا در صورت تمايل به خريد به بيرون بروند. بيشتر بازيکنان استقلال به دليل ناراحتي از شکست مقابل الريان هتل را ترک نکردند.

* امير قلعه نويي از شدت ناراحتي باخت مقابل الريان هيچ صحبتي با بازيکنان نداشت.

*باخت مقابل الريان باعث شد تا چند تن از بازيکنان استقلال از شدت ناراحتي اشک بريزند. از گريه بازيکنان، چند نفر اعضاي کادر فني به آنها را دلداري دهند.

* علي فتحاللهزاده صبح امروز به همراه امير قلعهنويي و علي اميري معاون ورزشي باشگاه استقلال از دهکده بازيهاي آسيايي 2006 دوحه بازديد کردند.

* استقلاليها که امشب به تهران بر ميگردند، فردا(پنجشنبه) ساعت 16 در زمين شماره 2 آزادي تمرين خواهند کرد تا خود را براي بازي با الجزيره آماده کنند.

ديدار استقلال - الجزيره امارات سهشنبه 27 اسفند ماه و از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادي انجام ميشود.