بدهي پرسپوليس بيش از 40 ميليارد تومان است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بدهي پرسپوليس بيش از 40 ميليارد تومان است

 1. #1


  محل سکونت
  .....
  نام واقعی
  مـــحـــمــــد
  استاتوس
  ...
  شغل و حرفه
  ســـربـــــاز وطـــــن
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  4,934
  تشکر
  7,454
  تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 57 تاپیک

  بدهي پرسپوليس بيش از 40 ميليارد تومان است

  اميررضا خادم گفت: شنبه يا يکشنبه نتيجه نهايي بررسي وضعيت ميزان بدهي باشگاه پرسپوليس توسط حسابرسان به من اعلام خواهد شد.


  مامور رسيدگي به واگذاري دو باشگاه استقلال و پرسپوليس که در برنامه ورزش و مردم سخن ميگفت، اظهار کرد: ما بايد به نگراني هاي عامه مردم توجه کنيم و نه اينکه بخواهيم از زير بار مسئوليت شانه خالي کنيم و اجازه دهيم اتفاقي که براي تيم فوتبال ابومسلم رخ داد براي اين دو باشگاه هم بيفتد.

  او ادامه داد: در يک ماه گذشته پيگيري ها آنقدر منسجم و پرفشار بوده که موضوع واگذاري دو باشگاه به هيات دولت رفته است که هيچ وقت اين اتفاق نيفتاده بود. اکنون نمي توان انتظار داشت که وزارت ورزش به تنهايي در اين رابطه کار کند. امروز سازمان خصوصي سازي و وزارت اقتصاد هم وارد کار شده و دوستان خصوصي سازي گفته بودند که تا پايان امسال اقدامات مربوط به مزايده انجام ميشود و در ابتداي سال ديگر هم اين باشگاه ها واگذار خواهند شد که عملي شدني نبود.

  معاون حقوقي، پارلماني و امور استانهاي وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: هيات دولت کارگروهي را با پنج عضو تشکيل داده است. هفته گذشته اولين جلسه اين کارگروه برگزار شد. اين پروسه فعلا ادامه دارد. نکته مهم اين است که دو تيم چارچوب و قوام خود را از دست ندهند. متاسفانه در گذشته دولت خيلي به اين دو باشگاه نظارت نداشته و هر طور که مديران شان خواسته اند عمل کردهاند اما مردم مطمئن باشند که ما به طور جدي پيگير موضوع هستيم.

  خادم در پاسخ به اين پرسش که چرا درباره باشگاه استقلال دست به کار نشدهايد، يادآور شد: علت اين است که مديريت باشگاه پرسپوليس تغيير کرد و تکليف مشخصي نداشت به همين دليل ناچار شديم که شرايط بي ثبات پرسپوليس را ابتدا سامان دهيم. حسابرسان در باشگاه مستقر شدند و کار در حال اتمام است. گزارش نهايي در حال جمع بندي است و قرار است نتيجه نهايي را درباره ميزان بدهي هاي باشگاه فردا يا پس فردا ارائه دهند.

  او در واکنش به اين اظهارنظر که ميزان بدهي ها بيش از 40 ميليارد است، گفت: بله، متاسفانه بدهي هاي متفاوتي از اين باشگاه اعلام ميشود که تنها مربوط به دوره گذشته نيست.

  مامور رسيدگي به واگذاري دو باشگاه استقلال و پرسپوليس در رابطه با پيشنهاد علي پروين مبني بر اينکه مديريت باشگاه پرسپوليس به علاوه سه ميليارد تومان پول و امتياز انتخاب اعضاي هيات مديره براي مدت چهار سال به او واگذار شود، تصريح کرد: پروين اسطوره، بزرگ و قابل احترام است. پرسپوليس با امثال پروين بزرگ شده است. ما بنا داريم تا حد امکان تيم هاي استقلال و پرسپوليس توسط خاکخورده هايش اداره شوند. اين يک اصل از سوي وزارت ورزش و جوانان است اما در رابطه با واگذاري دو باشگاه، وزارت به تنهايي نميتواند اظهارنظر کند. استقلال و پرسپوليس به عنوان دو شرکت دولتي در اختيار سازمان خصوصي سازي و وزارت اقتصاد قرار گرفته اند. کار به هيات دولت کشيده شده است اما من به عنوان يک مدير ورزشي با اين پيشنهادات که استقلال و پرسپوليس در اختيار پيشکسوتان و توانمندان باشند مشکلي ندارم. پيشنهادات قابل احترام است و تا حد امکان آنها را پيگيري ميکنيم.

  معاون پارلماني، حقوقي و امور استان هاي وزارت ورزش و جوانان درباره ارائه پيشنهاداتي به سازمان ليگ فوتبال، اظهار کرد: من به دوستان در سازمان ليگ اظهارنظرهايي را ارائه کردم، چند سوال در چند بخش مطرح بود. يکي از مشکلات عدم ثبات بازيکنان و باشگاهها در رابطه با ادامه همکاري در ليگ و قراردادهاي کوتاه مدت و عدد و رقم نجومي قرارداد هاست. ما شاهديم که هر روز اعدادي اعلام ميشود که باعث نگراني و گلايه مندي مردم نسبت به فوتبال شده است. موظفيم به اين شرايط سامان بدهيم. به نظر من يکي از علل وجود اين مشکلات عقد قراردادهاي يک ساله و شرايط در نظر گرفته شده در اين قراردادهاست. به عنوان مثال قراردادي داريم که مديرعامل در آن اعلام کرده تا وقتي من در باشگاه هستم بازيکن هم بايد باشد و هر زمان که او برود بازيکن آزاد است! قرارداد يک ساله هم بازيکن در انتهاي هر فصل بايد به دنبال تيم جديد باشد و تمرکزش را از دست ميدهد.

  او اضافه کرد: موضوع دوم هم بحث حضور سه بازيکن زير هجده سال در تيم هاي ليگي است. از اين بازيکنان بنا بر اعلام سازمان ليگ در فصل گذشته تنها يک دقيقه بازي گرفته شده است. قطعا به اين بازيکنان بازي نميدهند و با اينکه در تمرينات حضور دارند و همراه تيم ها اعزام ميشوند اما از روي سکو بايد نظاره گر مسابقه باشند. از طرفي نمي توان به باشگاه ها اصرار کرد که از آنها استفاده کند چرا که کيفيت مسابقات پايين ميآيد اما اين قضيه از نظر فرهنگي و فني مشکل ايجاد ميکند و تبعات منفي دارد و باعث افت فني آيندهسازان فوتبال ميشود.

  معاون وزير ورزش در واکنش به اين اظهارنظر که شما گفته ايد منابعي براي کمک به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس داريد، تاکيد کرد: من يادم نمي آيد که چنين چيزي گفته باشم اما موظف هستيم که به اين باشگاه ها کمک کنيم.

  خادم در پاسخ به اين پرسش که آيا مي توان اميد داشت که تا پايان سال 93 واگذاري صورت بگيرد، تصريح کرد: قانون دولت را موظف کرده که اين اتفاق بيفتد. ما هم دنبال سازوکارهاي قانوني هستيم. من به اين مساله اعتقاد زيادي دارم که عليرغم اينکه ميگويند دو شرکت استقلال و پرسپوليس زيان ده هستند اگر نظم مالي خوبي داشته باشند اينگونه نخواهند بود. بررسي هاي ما اين مساله را نشان ميدهد. هر باشگاهي در کنار بدهي هايش، دارايي هايي هم دارد و تراز مالي تنها بر اساس ميزان بدهي سنجيده نميشود. ما به حسابرسان تاکيد زيادي کرديم که وضعيت دارايي ها را هم مشخص کنند. از طرفي بايد موضوع اهليت هم سنجيده شود. اميدواريم در اين هفته اتفاقاتي بيفتد و آنها را اعلام عمومي کنيم. براي استقلال هم سال آينده حسابرسي رخ ميدهد.

  او در پايان درباره رقابت هاي جام جهاني کشتي آمريکا، گفت: چارچوب فدراسيون کشتي امروز قابل اعتنا و اعتماد است. رسول خادم با نداري تيمش را قهرمان جهان کرد. محمد بنا هم در المپيک تاريخ ساز شد. فدراسيون کشتي با بدهي هاي زيادي به رسول خادم منتقل شده است. همه بايد از کشتي حمايت کنيم تا سازوکار به سمتي برود که کشتي جايگاهش را کسب کند. جام جهاني با اينکه مسابقات سنگيني است اما تدارک خوبي براي ملي پوشان خواهد بود.
  GooDBYe CapTaiN


 2. کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Terminator2731 (14th March 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  مشهد
  نام واقعی
  HOSEIN
  استاتوس
  اول پرسپولیس بعد .....
  شغل و حرفه
  دانشجوی کامپیوتر ( Network)
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Portugal
  نوشته ها
  5,325
  تشکر
  20,544
  تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  امیدوارم این بدهی ها جبران بشه .....
  نگفتند از چه سالی این بدهی ها ثبت شده ؟
  تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا