پرسپولیس آسیایی است اما ذوب حدف شده / گردان:پرسپوليس درون دروازه مشكل دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پرسپولیس آسیایی است اما ذوب حدف شده / گردان:پرسپوليس درون دروازه مشكل دارد

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

پرسپولیس آسیایی است اما ذوب حدف شده / گردان:پرسپوليس درون دروازه مشكل دارد

آقاميثاق از دوستان صميمي و نزديك من است. چندين سال است با هم دوست هستيم و هميشه يك رقيب سرسخت براي من در تيم ملي بوده. متاسفانه فعلا در شرايطي است كه براي هر بازيكني پيش ميآيد

required

شهاب گردان، تازهترين مليپوشي است كه پرسپوليسيها نشانهاش گرفتهاند؛ گلر 27 ساله ذوبآهن كه در صورت رضايت منصور ابراهيمزاده ميتواند پرسپوليس را در ليگ قهرمانان آسيا همراهي كند. چشم اميد پرسپوليسيها براي جذب گردان، دوخته شده به امضاي مديران ذوب؛ امضايي كه بايد پاي برگه رضايتنامه گردان حك شود. اين امضا ميتواند پرسپوليس را به درخشش در رقابتهاي آسيايي اميدوار كند و البته دروازهبان بلند بالاي ذوب را اميدوارتر. داستان پرسپوليس-گردان وارد فاز تازهاي شده، مراحلي كه ميتواند طي شود تا گردان را با لباس پرسپوليس ببينيم.

تازه ترین گفت و گو با گردان را به نقل از ایران ورزشی بخوانید:
    اين روزها بحث اصلي حول و حوش پرسپوليس، داستان قرمزپوش شدن تو است. بالاخره تكليف چه شد؟
    قبل از بازي ذوب- استقلال صحبتهايي شده بود اما همه چيز را موكول كرديم به آينده. آينده يعني بعد از پايان اين بازي. اگر به مرحله بعد صعود ميكرديم كه اين انتقال كاملا منتفي ميشد. اگر هم نه كه قرار شد بعد از بازي صحبت كنيم.
    خب بعد از بازي داستان از چه قرار شده؟
    خب پرسپوليسيها دوست دارند به تيمشان اضافه شوم اما من براي اين انتقال موافقت باشگاه ذوب را نياز دارم.
    يعني خودت راضي به اين انتقال هستي و فقط مانده رضايت ذوبآهن؟
    در مورد راضي بودن خودم بايد بگويم تا بعد از بازي ذوب- استقلال هرگز به اين موضوع فكر نكرده بودم. همهاش به ليگ قهرمانان آسيا فكر ميكردم و به همين خاطر تمركز صددرصد خودم را روي اين موضوع نگذاشتم. حالا هم اين انتقال به توافق دو باشگاه و البته رضايت ابراهيمزاده بستگي دارد. اگر اين توافقات بين دو باشگاه انجام شود آنوقت بهترين تصميم را ميگيرم.
    در اين رابطه با ابراهيمزاده حرف نزدي؟
    شخصا با ايشان حرفي نزدم اما از طريق رسانهها ميشنوم كه مسوولان پرسپوليس با او تماس گرفتهاند.
    فكر ميكني داستان انتقال تو به پرسپوليس چگونه رقم ميخورد؟
    واقعا نميدانم چون من با ذوب قرارداد دارم و در اختيار اين باشگاه هستم. اگر باشگاه صلاح بداند و رضايت بدهد پرسپوليسي ميشوم چرا كه حضور قدرتمند تيمهاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا يك بحث ملي است و اميدوارم بتوانم در اين بحث ملي به كشورم خدمت كنم.
    خودت چند درصد احتمال ميدهي ذوبآهن رضايت بدهد و پرسپوليسي شوي؟
    حالا شرايط با قبل از بازي مقابل استقلال فرق كرده. ما از آسيا حذف شديم اما پرسپوليس درون دروازه مشكل دارد. معتقدم هر تيمي از ايران ميرود به رقابتهاي بينالمللي نماينده مردم است و مثل تيم ملي ميماند. اگر ذوب تشخيص بدهد كه به فوتبال ملي كمك كنم ميتوانم پرسپوليسي شوم.
    اگر پرسپوليسي شوي رقابت با ميثاق معمارزاده و حسين هوشيار را چطور ميبيني؟
    آقاميثاق از دوستان صميمي و نزديك من است. چندين سال است با هم دوست هستيم و هميشه يك رقيب سرسخت براي من در تيم ملي بوده. متاسفانه فعلا در شرايطي است كه براي هر بازيكني پيش ميآيد. ميثاق شرايط مناسبي ندارد اما اگر به پرسپوليس بروم او هم رقيب من است و هم رفيق. اگر بروم رقابت ميكنم با ميثاق تا درون دروازه قرار بگيرم.
    چرا ذوبآهن كه هميشه در آسيا خوب نتيجه ميگيرد به استقلال باخت و از گردونه رقابتها حذف شد؟
    قبلا در آسيا خوب نتيجه ميگرفتيم و سال گذشته هم بهراحتي به مرحله بعدي صعود كرديم. امسال به مشكلاتي برخورديم. سامسونگ ما را حذف كرد و اين بار هم مغلوب استقلال شديم تا نتوانيم سهميه آسيايي بگيريم. متاسفانه وضعيت نگرانكننده است و همه چيز دست به دست هم داده تا ذوب نتواند نتايج قبلي را تكرار كند.

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. 2 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sara93 (12th February 2012), Vahide (13th February 2012)

نام واقعی
    sara
    شغل و حرفه
    دانشجو (برق)
    تشکر شده 607 بار در 327 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    امیدوارم اګر اومد خوب باشه
    ای آزادی ، اگر به سرزمین ما آمدی ، با آگاهی بیا .
    تا بر دروازه های این شهر تو را با شمشیر گردن نزنیم
    تا در حافظه کند تاریخ نگذاریم تو را از ما بدزدند.
    آخر می دانی...
    بهای قدم های تو بر این خاک خون های خوب ترین فرزندان این سرزمین بوده است.
    بهای تو سنگین ترین بهای دنیاست.
    پس این بار با آگاهی بیا. با آگاهی...