سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: قهرماني تيم کشتي در خاک آمريکا با شکست اين تيم مزه سوبلهاي داشت.

علي پروين در خصوص قهرماني تيم ملي کشتي آزاد کشورمان در مسابقات جام جهاني آمريکا اظهار داشت: افتخار بزرگي بود که باز هم کشتي نصيب ورزش ما کرد که بايد اين پيروزي را به تمام بچههاي کشتيگير، کادر فني و مردم تبريک بگويم.

به گزارش فارس، وي افزود: همين که صبحها مردم به عشق کشتي بلند ميشدند و کشتيهاي جوانان غيور را ميديدند و به عشق آنها و با بردهاي آنها لذت ميبردند جاي خوشحالي دارد و بايد از تمام اين بچهها بابت اين غيورمردي تشکر کرد.

پروين ادامه داد: به نظر من بردن آمريکا در خاک خودش مزه ديگري داشت و مزهاش سوبله بود و پرچم ايران در سالن مسابقات بالا رفت که اين هم نشان دهنده غيورمردي جواناني است که براي موفقيت کشورشان در هر جاي کره زمين دست از تلاش برنمي دارند. واقعا ما از مسابقه کشتيگيران لذت برديم و همين که دل رهبر و مسئولان نظام و مردم ما دم عيد اينطور شيرين و باطراوت شد بايد بگوييم دست شما درد نکند و واقعا گل کاشتيد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در باره اظهارات محمد بنا که گفته بود پرسپوليس را به خاطر پروين دوست دارد، گفت: بنا خودش را در کشتي فرنگي ثابت کرده او فقط يک مربي نيست . بنا بچه محل بامعرفت ماست و من هميشه به بچهمحلهايم اتفخار ميکنم. محمد بنا فقط يک مربي نيست بلکه با شاگردانش زندگي ميکند و حاصلش را در المپيک ديديم.

وي در پايان درباره شرايط پرسپوليس نيز، گفت: واقعا مشکلات بچههاي پرسپوليس در سال 92 اذيتم کرد و آزارم داد. دوست دارم يک طوري سنگيني را از روي دوش آنها بردارم. حالا همه چيز دست خداست. البته الان هم بايد ببينيم در جلسه پيش رو چه اتفاقي ميافتد. اميدوارم هر چه زودتر مشکلات برطرف شود. البته خداوکيلي ما هم کم نگذاشتيم و به عشق اين هواداران با تمام وجود تلاش کرديم.