علی دایی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: علی دایی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

علی دایی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «از همه هواداران بابت اتفاق تلخ اخیر عذرخواهی میکنم.»
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی دایی پس از اولین تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «ابتدا جا دارد سال نو را به تمام هم میهنان عزیزم و مخصوصاً اصحاب رسانه و صدا و سیما تبریک عرض کنم. انشاءالله مردم سال بسیار خوبی را سپری کنند و در سال 93 موفق و مؤید باشند.»

وی افزود: «خدا را شکر با جدیت تمرینمان را شروع کردیم و تلاش میکنیم تا با همه وجودمان در سه بازی آینده به میدان برویم. انشاءالله بتوانیم سالی خوب و خوش را پشت سر بگذاریم.»

دایی همچنین گفت: «من باید سال جدید را به تمام طرفدارانمان تبریک بگویم که در طول فصل پستسر ما بودند امیدوارم در سه بازی آینده نیز ما را حمایت کنند تا انشاءالله به مقام های بالاتر از جمله قهرمانی برسیم.»

وی در مورد مصدومان پرسپولیس نیز گفت: «متأسفانه در یک ماه گذشته چند مصدوم را در اختیار نداشتیم و انشاءالله در سال 93 این مشکلات برای ما نباشد و حل شود.»

دایی در پاسخ به سؤالی که آیا قول میدهید که امسال قهرمان شوید، گفت: «ما با قول و قرار فوتبال بازی نمیکنیم فصل را خوب شروع کردیم ما قول میدهیم با تمام وجودمان در سه بازی آینده با عنایت خداوند بزرگ به نتایج خوب برسیم. البته هرچه آن بالاسری بخواهد همان اتفاق میافتد.»

وی در خصوص درگیری دو بازیکن پرسپولیس و حواشی اخیر نیز گفت: «متأسفانه تیم ما در یک ماه اخیر حواشی زیادی داشته چون فشار روی بازیکنان مان زیاد است اتفاقی که در بازی با نفت افتاد خیلی وقت بود که من در فوتبال ندیده بودم اصلاً از این دو بازیکن بعید بود که دست به این کار بزنند به همین دلیل با بچه ها حرف زدیم و آنها را به کمیته انضباطی واگذار کردیم تا با تصمیمی که میگیرند ضرر نکنیم.»

وی افزود: «البته این دو بازیکن باید تنبیه میشدند خوشبختانه فهمیدند که نباید دیگر این کارها تکرار شود من از مردم و هواداران عذرخواهی میکنم که این اتفاق افتاد خوشبختانه تصمیم درستی هم کمیته انضباطی گرفت تا انشاءالله با کمک دو بازیکن و تصمیم کمیته انضباطی دیگر شاهد این مسائل نباشیم.»

دایی در پایان خاطرنشان کرد: «ما همه باید با تمام وجودمان در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کنیم و شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم البته اگر من میخواستم تصمیم بگیریم تصمیم این بود که هر دو بازیکن را کنار بگذارم که بچه ها با من حرف زدند و با توجه به اهمیت سه بازی چون باید نتایج خوبی بگیریم از تصمیم انصراف شدم و آن را انجام ندادم امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.»

GooDBYe CapTaiN

2. 4 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (23rd March 2014), SaRa-MoHsEn (23rd March 2014), ShAh!N (23rd March 2014), Terminator2731 (23rd March 2014)