سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد در سال 93 بهترین اتفاقات برای این تیم رقم بخورد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ وی همچنین گفت: من هم تا امروز هنوز نمیدانم این بازی با تماشاگر برگزار خواهد شد یا بدون تماشاگر. البته ما سعی و تمرکزمان روی پیروزی در این بازی است.

علی دایی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به تعطیلی پیش آمده در مسابقات لیگبرتر اردوی خوبی را در استان مازندران داشتیم که طبق برنامه دو بازی مناسب در چمن مصنوعی برگزار کردیم تا برای اولین بازی در سال جدید برابر داماش گیلان آماده شویم.


وی افزود: داماش تیم خوبی است که در این دیدار از امتیاز میزبانی برخوردار است. بازی با توجه به شرایط دو تیم بازی سختی خواهد بود اما ما برای ماندن در کورس قهرمانی سه فینال پیشرو داریم که اولین آن را مقابل داماش برگزار خواهیم کرد. ما محکوم به کسب 3 امتیاز این بازی هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در تعطیلات نوروزی ناچار به آمادهسازی تیم خود است، خاطرنشان کرد: این شرایط ورزش حرفهای است. درحالیکه همگان تنها قراردادهای فوتبالیستها را میبینند، این نکته از نظرها دور میماند که آنها نمیتوانند مانند سایر هموطنان خود از تعطیلات عید استفاده کرده و در کنار خانوادههایشان باشند.

دایی یادآور شد: ما فوتبالیستها مثل خیلی از رشتههای ورزشی دیگر هیچ امکانی برای استفاده از تعطیلات و مرخصی نداریم.با این حال من و شاگردانم تمام سعی و تلاش خود را میکنیم تا با آمادگی کامل به رشت برویم و از دیدار برابر داماش با دست پر به تهران بازگردیم.

وی در خصوص اینکه گفته میشود پس از اعلام رای کمیته انضباطی درباره برگزاری دیدار داماش و پرسپولیس بدون تماشاگر احتمال دارد این بازی با حضور تماشاگران انجام گیرد، اظهار داشت: من هم تا امروز هنوز نمیدانم این بازی با تماشاگر برگزار خواهد شد یا بدون تماشاگر. البته ما سعی و تمرکزمان روی پیروزی در این بازی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مساله واگذاری این باشگاه به بخش خصوصی گفت: ما هم امیدواریم بهترین اتفاق ممکن در اینباره به وقوع بپیوندد. در این خصوص جلسات متعددی برگزار شد و امیررضا خادم نیز تلاش و پیگیری زیادی در اینباره انجام داده که امیدواریم در سال 93 به سرانجام برسد.