گپی با خواننده پر طرفدار پرسپولیسی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: گپی با خواننده پر طرفدار پرسپولیسی

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

گپی با خواننده پر طرفدار پرسپولیسی

پرسپولیسیها : مازيار فلاحي، يکي از فوتبالي ترين خواننده هاي کشورمان است که هميشه بدون تعارف از پرسپوليس بودن خود گفته و اعلام کرده که يک پرسپوليسي دو آتيشه است. اما اين پرسپوليسي بودن در کنسرت هاي مازيار تاثيري نداشته و همان قدر که بازيکنان پرسپوليس در کنسرت هاي او حضور داشته اند، استقلالي ها هم در رديف اول سالن ديده شده اند.اجراي زمستاني شما اولين بار بود که عابدزاده را به سالن کنسرت مي کشاند. در اين مورد برايمان بگو...

راستش حضور احمدرضا عابدزاده در کنسرت هم براي من و هم براي همه بچه هاي گروه مثل يک احساس خوب و پر از انرژي بود. ديدن چهره و لبخندي که هميشه بر لب احمدرضا عابدزاده است از دوران کودکي هميشه به من نوعي حس اعتماد به نفس را القا مي کرد. اين حس در کنسرت هم وجود داشت و حضور احمدرضا عابدزادده به همه ما انرژي و اعتماد به نفس داد. واقعيتش اين است که آن شب من خبر نداشتم که عابدزاده به کنسرت مي آيد اما وقتي ديدمش واقعاً خوشحال شدم.

آن روزها دوباره خبرهايي مبني بر بيماري عابدزاده منتشر شده بود که وقتي او را در کنسرت سلامت و سرپا ديدم، واقعاً خوشحال شدم.

آن شب گفتي به خاطر عابدزاده پرسپوليسي شده اي ماجرا چيست؟

وقتي شما سن و سال زيادي نداريد معمولاً جستجو مي کنيد تا ببينيد قهرمان بقيه چه کسي است تا شما هم او را انتخاب کنيد. من از کودکي باشگاه پرسپوليس را دوست داشتم. راستش هر بار که احمدرضا عابدزاده را مي ديدم، پرسپوليسي تر مي شدم.

فقدان قهرمان همان چيزي است که امروز در جامعه ما به عنوان يک مشکل از آن ياد مي شود...

نمي دونم آيا اين موضوع به اين شکل الان وجود دارد يا نه؟ حس روياپردازانه قصه ها، کودک درون ما را هميشه عاشق يک قهرمان نگه مي دارد.

اما نمي توان شرايط امروز جامعه را با شرايطي که پيش از اين وجود داشته مقايسه کنيم. دنياي آن موقع مثل دنياي امروز، جهان ارتباطات نبود و امکان انتقال اطلاعات به اين سرعت فراهم نبود و همه چيز خيلي ماشيني نبود. در آن روزها خوب يادم است که احمدرضا عابدزاده به عنوان ستون محکم تيم درون دروازه حضور داشت. آن روزها فوتبال يک مقدار انفرادي تر بود و اين سوپراستارها بودند که بار تيم را به دوش مي کشيدند. بعضي از اتفاقات مثل حماسه ملبورن براي هميشه در تاريخ ماندگار شده و همه آن را به ياد سپرده اند.

يعني فکر مي کني دليل اينکه مدت هاست قهرمان نداريم، پيشرفت تکنولوژي است؟

قهرمان داريم. مثل اعتقاد به اينکه مجسمه در دل سنگ وجود دارد و مجسمه ساز تنها سنگ هاي اضافه را مي تراشد و آن را از دل سنگ بيرون مي آورد. اما اين موضوع خيلي بحث پيچيده اي است و دلايل مختلفي دست به دست همه مي دهد که ما امروز اين گونه سخن مي گوييم! شايد اين قهرمان الان در بين ما زندگي مي کند اما شرايط براي مطرح شدن آن به وجود نمي آيد و ما او را نمي بينيم. اما فکر مي کنم الان در دوره اي زندگي نمي کنيم که يک نفر بيايد و بتواند همه چيز را از حالت بحراني نجات دهد. حداقل در حوزه ورزش به اين صورت است.

فکر مي کني چه چيزي باعث شده محبوبيت عابدزاده هنوز هم به اندازه دوران فوتبالش بالا باشد؟

براي رسيدن به دليل اين موضوع فکر مي کنم بايد تمام روزهايي که عابدزاده با مردم گذرانده را ورق بزنيم و خاطراتي که مردم با او دارند را مرور کنيم تا متوجه شويم چرا احمدرضا عابدزاده هنوز هم يکي از محبوب ترين اشخاص ورزشي کشور است.

نکته اي که در کنسرت هاي تو وجود دارد، توازن قرمز و آبي هاست. تو پرسپوليسي هستي اما در خيلي از اجراهايت بازيکنان استقلال در کنار بازيکنان پرسپوليس حضور دارند...

زماني که مي خواستم مهمانان کنسرت را به حضار در سالن معرفي کنم، گفتم امشب در سالن ميلاد دو تا عقاب داريم! اينکه يک پرسپوليسي و يک استقلالي در کنار هم مي نشينند و با هم در کنسرت حضور پيدا مي کنند نشان دهنده اين است که موسيقي و کنسرت ارتباطي به رنگ ها ندارد.

کنسرت جاي موسيقي است و موسيقي هم پديده اي است که باعث همدل شدن آدم ها مي شود. از طرفي برخي بازيکنان فوتبال هستند که فراتر از رنگ ها عمل مي کنند. مهدي رحمتي، علي کريمي، فرهاد مجيدي، کريم باقري، علي دايي و... اشخاصي هستند که فوتبال ايران را فرارنگي کردند.

چند وقت پيش که با هم صحبت مي کرديم گفتي مي خواهي آهنگي در مورد فوتبال آماده و منتشر کني. بعدها در جايي خواندم که امکان دارد اين آهنگ به عنوان سرود تيم ملي در جام جهاني مورد استفاده قرار بگيرد، در اين مورد برايمان بگو.

اگر من بخواهم به صورت شخصي آهنگي براي تيم ملي بخوانم حکايت دوره هاي قبلي پيش مي آيد که هر کسي براي خودش آهنگي را توليد مي کند و در نهايت هم مصرف شخصي پيدا مي کند. در اينگونه موارد بايد هماهنگي هاي مربوطه از سوي ارگان و يا سازماني که در اين زمينه مسئوليت دارد انجام شود تا کار به سرانجام درست و خوبي برسد. از طرف ديگر فکر مي کنم اين نوع کارها وقتي جذابيت پيدا مي کند که گروهي انجام شود.

منظورت اين است که بهتر است سرود تيم ملي با در کنار هم قرار گرفتن چند خواننده ساخته شود؟

فکر مي کنم بهتر است اينطوري به موضوع نگاه شود تا اينکه هرکس يک آهنگ به صورت انفرادي در مورد اين موضوع منتشر کند. هر چهار سال يک بار که به جام جهاني مي رسيم و جذابيت فوتبال افزايش پيدا مي کند، معمولاً هر خواننده اي تصميم مي گيرد که در مورد فوتبال و جام جهاني آهنگي منتشر کند. اين در حالي است که حضور ايران در جام جهاني يک قضيه ملي است و به همه مردم تعلق دارد و فکر مي کنم ارائه يک کار گروهي براي مردم جذابيت بيشتري خواهد داشت.

موضوعي که مدت هاست در مورد تيم ملي مطرح است و خيلي ها از آن ابراز نگراني مي کنند، دعوت نشدن مهدي رحمتي به تيم ملي است. فکر مي کني اين موضوع به نفع تيم ملي است؟

راستش اطلاع ندارم که ريشه اين اختلافات کجاست اما فکر مي کنم بهتر است در نهايت تصميمي گرفته شود که به نفع تيم ملي کشورمان است نه تصميمي که از اختلافات شخصي نشات مي گيرد. فکر مي کنم اين يک موضوع واضح است که حضور سيد مهدي رحمتي در دروازه تيم ملي، به نفع جريان کلي فوتبال ماست. در نهايت معتقدم بايد بهترين تصميمات گرفته شود تا بتوانيم در جام جهاني از آبروز ملي خود دفاع کنيم.

در پايان براي احمدرضا عابدزاده آرزوي سلامتي بي پايان دارم و هرگز لبخندش و مهار کردن و نگهداشتن توپ هاي حريفان را با يک دست فراموش نمي کنيم. ياد دروازه بان اسطوره اي فوتبال کشورم ناصر حجازي را گرامي مي دارم و ترانه قربون مست نگاهت را بياد او در جشنواره موسيقي فجر در سي ام بهمن امسال خواهيم خواند. ممنونم از حضور همه هواداران دوست داشتني ام.

خداحافظ 24 ابدی

2. 9 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (29th March 2014), AliReza (29th March 2014), Arash 1990 (29th March 2014), bahareh88 (29th March 2014), Mohammadreza (29th March 2014), RUDMEHR K (29th March 2014), s A r A (29th March 2014), ShAh!N (29th March 2014), پرسپولیس.قهرمان (29th March 2014)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    الهی قربونش برم ک انقده اهنگاش ارومم میکنه
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

4. 2 کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (29th March 2014), پرسپولیس.قهرمان (29th March 2014)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    ای ول پسر پرسپولیسیا تو قلب ما جا دارن

6. کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (29th March 2014)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    عالیه!ینی صداییه ک واقعا ادمو اروم میکنه!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

8. کاربر مقابل از bahareh88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (29th March 2014)

نام واقعی
    روح اله
    استاتوس
    استمفورد بریج
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ahmadreza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | Argentina
    تشکر شده 43 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عالی بوددد.

10. کاربر مقابل از roholah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (29th March 2014)

نام واقعی
    MilaD
    استاتوس
    Madridista Till I Die
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 79 بار در 32 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

عشق علی کریمی هستش شدید !!
    من زیاد به آهنگ هاش علاقه ندارم چون یه جورایی ریتم همه ی آهنگ هاش تکراری هستش و بعد 1 بار گوش دادن خسته کننده میشه
    ولی از لحاظ شخصیتی خودش رو دوست دارم خیلی پسر خوبیه

12. کاربر مقابل از ŁοяÐ ÐaνiÐ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (29th March 2014)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    ایول

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

14. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (30th March 2014)