داستان آربلوا و صفحه توئیتر منفورش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: داستان آربلوا و صفحه توئیتر منفورش

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

داستان آربلوا و صفحه توئیتر منفورش

مرجع خبری رئال مادرید : آربلوا متخصص استفاده از شبکه های اجتماعی برای فرستادن پیغامهایی هدفمند است . این شاید بزرگترین ویژگی شخصیتی او در میان هواداران است . در توئیتر 2846 توئیت فرستاده و 2818000 فالوور دارد . در اینستاگرام 180 عکس فرستاده و 258 هزار فالوور دارد .
    جمعه یکی از جنجالی ترین توئیت هایش را با انتشار عکسش در کنار دیگو لوپز فرستاد :” نباید حقیقت را با نظر اکثریت اشتباه گرفت . همیشه با توئیم ، برادر ” پیغامی که با نارضایتی باشگاه ، هواداران و هم تیمی ها همراه بود . آنجلوتی چند دقیقه قبلش گفته بود :” بحث دروازه بانی در خارج از این جاست . ” آربلوا اما با این توئیت نشان داد که اتفاقا بحث دقیقا درون رختکن است . چند ساعت بعدش در توئیتی دیگر نوشت :” کسی که پیغام اتحاد را ، پیغام دودستگی ببیند ، مشکل کند . مشکل از شماست ، نه من ! “
    این اولین باری نیست که این بازیکن به بحث ها از طریق توئیترش جواب می دهد . در ژانویه 2014 و وقتی که خبر رسید با لگدش باعث مصدومیت گرت بیل شده است ، این بازیکن در صفحه توئیترش با انتشار عکسی کنار بیل نوشت :” راستش با ماشین از رویش رد شدم اما این برادر قوی بود و مشکلی پیدا نکرد ! “
    25 سپتامبر 2013 ، یک جنجال توئیتری با پیکه به راه انداخت . آن شب رئال با اشتباه مونیز فرناندز توانسته بود الچه را ببرد . پیکه در صفحه توئیترش نوشت :” یک فیلم کمدی در کانال پلاس لالیگا دیدم . همیشه این موقع شب آن را پخش می کند. ” آربلوا هم جواب داد :” همیشه خوشحال کننده است که برخی تئاتر را با سینما عوض کنند . این تغییر خوبی است . “
    روز 1 ژوئن 2013 با مورینیو با عکس گرفتن با مربی پرتغالی و دستیارانش وداغ کرد :” افتخاری بود که با شما کار کردم . برایتان آرزوی موفیت می کنم . ” در کنفرانس مطبوعاتی گفت :” مورینیو همه تلاشش را برای این باشگاه کرد و از همه دفاع کرد . نمی دانم کسی در این باشگاه شامل خودم می تواند چنین ادعایی داشته باشد یا نه . “
    وقتی رئال مادرید لالیگای 2013 را برد ، با مورینیو عکسی منتشر کرد و نوشت :” این عکس با محبت تقدیم به نیروی جهاد مادریدیستا . ” و در خوشحالی بعد از قهرمانی ، عکسی از خودش ، ژابی و الادیو پارامس ، سخنگوی مورینیو منتشر کرد و نوشت :” امروز فرصت داشتیم تا اسطوره مان را بشناسیم .”
    از دیگر نوشته هایش در توئیتر می توان به نقل قول هایی از ” ارتش سیمون اسکارو ” ، جملات قصار از فیلمنامه ” راتاتویل ” ، جمله ای از ” مالکولم ایکس ” ، فعال سیاسی (“اگر مورد توجه مطبوعات نیستی ، نگران نباش ، آنها ستمگرد را دوست دارند و از ستمدیده متنفرند ! “) ، قطعه از شعر خوزه مارتی در مورد اهمیت دشمنان . او حتی پس از انتقادات یورو 2012 به ویل اسمیت رو زد و جمله ای از او را نقل کرد :” در طول زندگیم ، افرادی با من برخورد بدی داشتند . آنها را به خدا واگذار می کنم چرا که نفرت در قلبشان است . “

2. 8 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (30th March 2014), bahareh88 (30th March 2014), IMAN (30th March 2014), oscar (30th March 2014), RaMiN (30th March 2014), RUDMEHR K (30th March 2014), s A r A (30th March 2014), San Iker (30th March 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده