منچستر یونایتد - بایرن مونیخ؛ اولدترافورد متزلزل، میزبان قهرمان اروپا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: منچستر یونایتد - بایرن مونیخ؛ اولدترافورد متزلزل، میزبان قهرمان اروپا

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    عاشق که بشی حالت میشه مثل من...
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    تشکر شده 1,651 بار در 586 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

منچستر یونایتد - بایرن مونیخ؛ اولدترافورد متزلزل، میزبان قهرمان اروپا

تیم های منچستریونایتد و بایرن مونیخ امشب در چارچوب دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند.
    به گزارش یوفا ، این دیدار را کارلوس ولاسکو کابایو از اسپانیا قضاوت می کند.تیم یونایتد نگران مصدومیت رافائل (عضله ران) و کریس اسمالینگ و آنتونیو والنسیا (زانو) و جانی اوانز (لگن) است و روبین فان پرسی مهاجم هلندی را در اختیار ندارد.
    در تیم بایرن نیز دیه گو کونتنتو و تیاگو آلکانتارا به علت مصدومیت غایب خواهند بود.
    دو تیم تا کنون 9 بار در لیگ قهرمانان به مصاف هم رفته اند که منچستریونایتد 2 بار و بایرن مونیخ 3 بار به پیروزی رسیده اند.در این دیدارها یونایتد 11 و بایرن 12 گل به ثمر رسانده اند.
    یونایتد و بایرن در یک چهارم نهایی سال 2010 نیز به مصاف هم رفتند که با وجود تساوی ، بایرن با قانون گل زده بیشتر در خانه حریف صعود کرد.آخرین مصاف دو تیم در لیگ قهرمانان با برتری 3 - 2 یونایتد در اولدترافورد به پایان رسیده است.تیم منچستریونایتد هر 4 بازی خانگی این فصل خود در لیگ قهرمانان را با برد پشت سر گذاشته است و در مقابل بایرن مونیخ در هر 7 دیدار پیاپی خارج خانه خود در لیگ قهرمانان اروپا برنده بوده است.
    در صورتی که رایان گیگز در این دیدار به میدان بیاید ، تعداد بازی های وی در لیگ قهرمانان به 141 بازی خواهد رسید و تنها یک بازی با رکورد رائول اسپانیایی فاصله دارد.

در ادامه نظر بایرنی ها و منچستری ها را پیش از این دیدار می خوانید.

نظر بایرنی ها و منچستری ها پیش از دیدار امشب

پپ گواردیولا :

مقابل منچستر یونایتد قرار خواهیم گرفت و آنها بدون توجه به شرایط کنونی شان، یکی از مهم ترین باشگاه های دنیا هستند. فقط لازم است به آمار 15-10 سال اخیر آنها تحت نظر الکس فرگوسن بنگرید. آنها هنوز هم بازیکنان خوبی دارند. برای من رویارویی با آنها افتخاری است. آخرین باری که در اولدترافورد بودم، به حدود 20 سال پیش بازمی گردد. هشت تیم در رقابت ها مانده اند و همه مربیان و بازیکنان، می خواهند برنده لیگ قهرمانان شوند. برای من، این رقابت ها و قهرمانی در آن، مهمترین هدف فصل نیست، ولی باکلاس ترین آن است. می دانم این قهرمانی چقدر برای همه در مونیخ مهم است و تلاش خواهیم کرد به آن برسیم. راحت نیست، ولی تلاش خود را خواهیم کرد. آخرین باری که بایرن از عنوان قهرمانی اش دفاع کرد، با تیم بکن بائر در سال 1976 بود. مربیان سراسر دنیا دوست ندارند تیمشان قبل از بازی، از پیش برنده خوانده شود، ولی من با این مساله مشکلی ندارم. کاری جز پذیرش آن ندارم، چون بایرن فصل پیش همه چیز را برد و این فصل هم 7 بازی زودتر، قهرمان بوندسلیگا شدیم. ولی همیشه به یاد دارم که باید با یونایتد روبرو شویم. شاید آنها در لیگ برتر، عملکرد خوبی نداشته باشند، ولی در لیگ قهرمانان، بازی های مهمی را برده اند. وقتی به رونی، فردیناند، ویدیچ، گیگز و چیچاریتو نگاه می کنم، همه آنها را به خوبی می شناسم.

مانوئل نویر :

باید به دو سال پیش فکر کنیم. چلسی آن سال در لیگ ششم شد و لیگ قهرمانان را با بدشانسی ما، برد. یونایتد در لیگ خوب ظاهر نشده، ولی اگر به پیروزی 3 بر صفر آنها مقابل المپیاکوس نگاه کنید، می بینید که بین فرم نمایش داخلی و اروپایی آنها، تفاوت هست. اگر به تاریخچه منچستر بنگرید، می بیند که همیشه کارهای بزرگی کرده اند، پس نباید آنها را دست کم بگیریم. شنیدن علاقه سرالکس فرگوسن به من، باعث غرورم شد؛ مخصوصا با توجه به این که هر دو بازی را واگذار کردیم. با این حال هیچ گاه به پیوستن به یونایتد فکر نکردم، چون می خواستم به بایرن بروم.

باستین شواین اشتایگر :
    من به بازی در اولدترافورد خوش بین هستم، برای هر بازیکنی بازی کردن در آن جا اتفاقی خاص و ویژه است، اما این بار دوست دارم پیروز از آن جا خارج شوم. البته آن اتمسفر و تجربه در ذهن همه ما هست، ولی من فکر می کنم که ما آمادگی لازم را داریم. بازی بسیار دشواری خواهد بود، من از این بابت مطمئن هستم، ولی فکر می کنم اگر بتوانیم نمایش خوبی ارائه دهیم می توانیم با نتیجه ای در خور بازی را ترک کنیم. منچستر یونایتد همیشه باید جزو چهار تیم بالای جدول انگلستان باشد، همیشه. و من مطمئنم که آن ها برای رسیدن به این مهم هر کاری خواهند کرد. آن ها برابر مدافع عنوان قهرمانی بازی می کنند و اگر ما را شکست دهند راهی نیمه نهایی خواهند شد و شاید هم یکی از بخت های قهرمانی. آن ها برای پیروزی وارد میدان می شوند و البته که هوادارن پشت آن ها خواهند بود. این کار دشوار ما است که مقابل آن ها بایستیم و نتیجه بگیریم. بردن یکی از جام ها خیلی خوب است اما ما هنوز گرسنه موفقیت هستیم و بیشتر می خواهیم. می خواهیم در هر بازی پیروز باشیم و حتی در تمرینات هم به همین صورت هستیم. بدون در نظر گرفتن این نکته که در چه مقطع از فصل قرار گرفته ایم نداریم، همیشه می خواهیم ببریم. ما با این طرز فکر وارد بازی می شویم و امیدوارم که نتیجه بگیریم.

دیوید مویس :
    من در لیگ قهرمانان اروپا بی تجربه هستم اما تا کنون عملکرد ما خوب بوده است و حالا به دنبال رویارویی با بایرن هستیم. فکر می کنم فشار بر روی دو تیم یکسان باشد چرا که ما نیز مانند آن ها می خواهیم پیروز میدان باشیم. ما به امید برد به میدان می رویم و می توانیم پیروز میدان باشیم. من به بازیکنانم باور دارم. چیزی که مشخص است این است که ما دو بازی مهم را در پیش داریم؛ ما باید با اعتماد به نفس بالا به آلمان برویم و به همین دلیل بازی اول بسیار مهم است. قطعا بیشتر مردم فکر می کنند که آن ها پیروز میدان خواهند شد اما ما نیز سعی خود را می کنیم و برای پیروزی می جنگیم.

رایان گیگز :
    بایرن تیم قدرتمندی است؛ آن ها بازیکنان جدیدی را جذب کرده اند و چشم نواز بازی می کنند. اما ما منچستر یونایتد هستیم، اینجا اولدترافورد است و شب اروپایی زیبایی رقم خواهد خورد. به عنوان یک بازیکن وضعیت خودمان را خوب می بینم؛ ما در خانه بازی می کنیم می توانیم پیروز میدان باشیم. قطعا بازی سختی را در پیش خواهیم داشت اما این به معنی شکست ما نیست و قطعا برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.

سالهاست کفه ترازویم تعادل ندارد

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

2. 3 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

bahareh88 (1st April 2014), FaRsHaD_8 (1st April 2014), Terminator2731 (1st April 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    به امید برد منچستر یونایتد
    حتی با غیبت فان پرسی و رهبرمون اورا میتونیم کارهای بزرگی انجام بدیم ....
    دفعه پیش آرین روبن بود که باعث حذف منچستر یونایتد شد ....
    خوشحالیش هیچ وقت از خاطرم نخواهد رفت ....
    فصل قبل منچستر یونایتد به خاطر اشتباه داور بازی در اخراج نانی به مشکل خورد ....
    رونی از همه ی اون ها بهتره
    راستی از بایرن مگه دانته محروم نیست ؟
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    من ب بایرن ایمان دارم مطمئنم اگه تلاششونو بکنن و مغرور نباشن میبرن!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی