تيم فوتبال تراکتورسازي در ادامه هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا مقابل صدرنشين گروه سوم در پايان 45 دقيقه نخست به برتري رسيد.

در ادامه هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا، تراکتورسازي ايران از ساعت 19 در ورزشگاه يادگار امام تبريز ميزبان العين امارات بود که اين بازي در پايان نيمه اول با نتيجه يک بر صفر به سود تراکتورسازي به پايان رسيد.

سعيد دقيقي در دقيقه 20 بازي، روي ارسال حبيب گرداني که از روي نقطه کرنر انجام شد، توانست با ضربه سر دروازه العين را باز کند.

پس از به ثمر رسيدن گل تراکتورسازي، دو تيم بازي متعادلي را به نمايش گذاشتند و توانستند يکي، دو مقعيت نصفهونيمه روي دروازهها خلق کنند. در يکي از اين فرصتها، آساموآ ژيان با حامد لک تک به تک شد که خروج به موقع لک از دروازه موجب شد خطري روي دروازه تراکتور ايجاد نشود.

در دقيقه اول وقتهاي اضافي کريم انصاريفرد موقعيت خوبي را به دست آورد اما ضربه اين بازيکن مليپوش با واکنش دروازهبان العين روبهرو شد.

در پايان نيمه نخست تراکتورسازي با همان تک گل به پايان رسيد.

تراکتورسازي با ترکيب حامد لک، حبيب گرداني، مهدي کياني، مهدي کريميان، علي کريمي، کريم انصاريفرد، محمد نصرتي، فرشاد احمدزاده، ميلاد فخرالديني، سعيد دقيقي و مرتضي اسدي بازي را آغاز کرد.

تيم العين نيز با ترکيب عسامه ژيان، اسماعيل احمد، ياسين القناسي، عمر عبدالرحمان، محمد عبدالرحمن، خالد عيسي، هلال سعيد، محمد احمد قريب، الکس بروسک، فارث جمعه و محمد قائد و به سرمربيگري زلاتکو داليچ اين بازي را آغاز کرد.