فرار «غزال تيزپا» به جلو: هيچ سمتی در ابومسلم ندارم! | خداداد عزيزی نابودی ابومسلم را
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرار «غزال تيزپا» به جلو: هيچ سمتی در ابومسلم ندارم! | خداداد عزيزی نابودی ابومسلم را

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

فرار «غزال تيزپا» به جلو: هيچ سمتی در ابومسلم ندارم! | خداداد عزيزی نابودی ابومسلم را

خداداد عزیزی، مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم كه چندي قبل از سوي مجتبي علوي، مدير موقت همزمان بهعنوان سرمربي تيم نيز انتخاب شد، پس از اعلام تعلیق محرومیت تماشاچیان ابومسلم، در خصوص حکم محرومیت و جریمه خود به خبرگزاري ايسنا عنوان کرد: من با چه سمتی محروم شدم؟! من در باشگاه ابومسلم هیچ سمتی ندارم، نه مدیر و نه هیچ سمت دیگری به صورت ثبتی ندارم، من فقط یک تماشاچی و طرفدار عادی ابومسلم هستم.

وی ادامه داد: من هم مانند هر هواداری، زمانی که تیم نتیجه نمیگیرد نمیتوانم بایستم و نگاه کنم اما هنوز نمیدانم حکم را روی چه حسابی به من دادهاند و محرومم کردهاند!

عزیزی در خصوص وضعیت ابومسلم نیز تصریح کرد: به هر حال 2 بازی سخت پیش رو داریم که محکوم به برد دو دیدار هستیم تا در لیگ دسته یک بمانیم..

وی افزود: قرار بود مبلغی به بازیکنان پرداخت شود که هنوز به دست بازیکنان نرسیده است، به هر حال امیدواریم امروز همه چیز دست به دست هم دهد تا به نتیجه برسیم و ابومسلم از سقوط نجات پیدا کند.

وی ادامه داد: اگر ابومسلم امسال سقوط کند تنها دلیلش پول بوده است و نه مالکیت، زیرا مالکیت حل شدنی بود اما امسال یک ریال هم نداشتیم به بازیکنان بدهیم تا از آنها توقع عملکرد بهتری داشته باشیم و تنها بدهی روی بدهی آمد و حالا هم تیم در حال اوت شدن است.

عزیزی در خصوص دو نماینده دیگر استان که در آستانه صعود به لیگ برتر هستند اظهار کرد: یکی از دو تیم پدیده و سیاهجامگان که حتما صعود میکند ولی به نظر من آن تیمی که پول دارد باید صعود کند.

وی افزود: زیرا فوتبال یعنی پول و بدون پول نمیتوان تیم داری کرد، اگر بدون پول راهی لیگ برتر شویم به سرنوشت ابومسلم دچار خواهیم شد.

عزیزی احتمال حضور دو تیم از مشهد در لیگ برتر بسیار کم خواند و گفت: تیمی که به پلیآف میرود کار سختی دارد ولی در صورت داشتن 2 نماینده در لیگ برتر بهترین حالت برای فوتبال استان است.

کمیته انضباطی در 20 اسفندماه 92 با توجه به اتفاقات دیدار ابومسلم و پارسه تهران، خداداد عزیزی را به دلیل اهانت به داور و تحریک تماشاگران، به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد و هر گونه فعالیت رسمی مرتبط با فوتبال خداداد عزیزی، منوط به پرداخت جریمه نقدی اعلام شد.

همچنین ابومسلم در دیدار خانگی خود از حضور تماشاچی محروم شد اما کميته انضباطي فوتبال با بررسي پرونده و سوابق باشگاه ابومسلم و در خواست اين باشگاه، محروميت تماشاچيان تيم ابومسلم از حضور در اولين مسابقه خانگي را از تاريخ 9 فرودين 93 به مدت 6 ماه تعليق اعلام کرد.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. 4 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (2nd April 2014), bahareh88 (2nd April 2014), SEYEDHAMED (2nd April 2014), Vampires (2nd April 2014)