واکنش رئالي ها به برد پرگل برابر دورتموند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: واکنش رئالي ها به برد پرگل برابر دورتموند

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

واکنش رئالي ها به برد پرگل برابر دورتموند

بازيکنان رئال مادريد با مهم توصيف کردن پيروزي برابر دورتموند معتقدند کار آنها براي صعود به مرحله بعد ليگ قهرمانان اروپا تمام نشده است.

رئال مادريد موفق شد با برتري 3 بر صفر برابر بوروسيا دورتموند خيال خود را براي حضور در مرحله بعد ليگ قهرمانان اروپا تا حد زيادي راحت کند.

پپه، مدافع پرتغالي رئال مادريد از عملکرد خود در مقابل بورسيا دورتموند کاملا راضي است. مدافع پرتغالي رئال مادريد در ديدار ديشب تيمش در مقابل حريف آلماني بازي درخشاني به نمايش گذاشت و به تعبير خيلي ها بهترين بازيکن ميدان بود. او درباره مسائل مختلفي به صحبت پرداخت.

حرکت خشن بوسکتس: "بله او پايش را روي صورت من گذاشت و اگر من اين کار را انجام مي دادم، هيچ وقت براي رئال مادريد بازي نمي کردم. من هميشه دوست دارم که به تيمم کمک کنم و هميشه اين راه را ادامه خواهم داد. من اعتقاد دارم در اين بازي عالي بازي کردم."

شادي هواداران در برنابئو: "اين موضوع من را شاد مي کند و به من انرژي مي دهد تا به خوبي کار کنم و از مسيري که در آن هستم، لذت ببرم."

برگشت به ليگ: "ليگا يک ليگ پيچيده است و ما تا آخر براي آن خواهيم جنگيد و حداکثر توانمان را براي به دست آوردن آن خواهيم گذاشت."

صعود به دور بعد: " بايد به آلمان برويم و کار را تمام کنيم. ما شانس صعود زيادي داريم اما بايد همانند پارسال و با همان انگيزه به بازي برگشت برويم تا صعودمان به دور بعد قطعي شود."

ايسکو: "او عالي بازي کرد و در اين ديدار به ما کمک زيادي کرد."

سرخيو راموس، مدافع اسپانيايي رئال مادريد نيز از پيروزي برابر دورتموند راضي است. او درباره صعود به مرحله بعد و مسائل ديگر به صحبت پرداخت.

از دست دادن امتياز در برابر سوسيه داد: "من نمي خواهم از الان به از دست دادن امتياز آن بازي فکر کنم، چون اگر چيزي را بگويم آن حرف در ذهن من ثبت شده است. اما اين را مي گويم که ما ديگر نبايد امتيازي در ليگ از دست بدهيم."

نتيجه دلخواه شما در بازي رقيبان: "من به چيز ديگري فکر نمي کنم و از الان به بازي سه شنبه آينده تيم خود اهميت مي دهم."

کريستيانو رونالدو: "مردم هيچ گاه ارزش بازي کردن هر سه روز يک بار را نمي فهمند و سختي آن را درک نمي کنند و اين يک مشکل و معضل است. براي ما خيلي سخت است که با داشته هايمان براي او جايگزين پيدا کنيم."

ايسکو: "او يک بازيکن بزرگ است و مثل يک توپ تنوع زيادي به بازي شما مي دهد."
    ویرایش توسط San Iker : 3rd April 2014 در ساعت 13:09

GooDBYe CapTaiN

2. 3 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (3rd April 2014), RUDMEHR K (3rd April 2014), ShAh!N (3rd April 2014)