از پرسپولیس-راه آهن حالت گرفتس بیاتو..
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: از پرسپولیس-راه آهن حالت گرفتس بیاتو..

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

Perspolis از پرسپولیس-راه آهن حالت گرفتس بیاتو..

بنام آنکه ماه را آفرید تا نقطه مشترکی بین همه بی ستاره ها باشد

بگو کی جز تو صدر جدوله پس دعاهامون چی شد؟
    چرا بی خود مرد اون روزامونو چرا اینطور شد؟
    بدون شک هنوز هیچکدوممون باور نکردیم..آره!سنگینه!خیییلی!ا قدر که نه مغزمون و نه قلبمون نمیتونه باورش کنه شایدم نمیخواد باور کنه!!!
    خودمون خوب میدونیم که خیلی جاها دروغ مصلحتی به خودمون گفتیم!از قهرمانی سال87به بعد هرجا خوب نتیجه نگرفتیم..هرجا اونی که باید نبودیم..و هرجا کم گذاشتیم یه دلیل برای خودمون تراشیدیم و خودمونو-گرچه خیلی سخت-ولی دلخوش و آروم کردیم.به امید اینکه دفعه بعد&بازی بعد یا فصل بعد نتیجه صبوری مونو میگیریم..چه شبایی که خوابمون نبرد از فکر اینکه فردا تو کری خونی با رقبا چی باید بگیم؟!خدارو شکرش هیچوقت جلوشون کم نیاوردیم.. ولی..الان به خودمون چی باید بگیم؟1بازیم وعده و وعید..؟
    پرسپولیس رو دوستش داریم.نه..!عاشقشیم.نمیدونیم چرا؟!فقط میدونیم عشق&دل میخواد نه دلیل..از ته دل و بی دلیل دوستش داریم.طاقت نداریم زمین خوردن عشقمونو ببینیم!و بدتر اینکه هیچ کاری هم از دستمون برنیاد!!!
    انصافا این فصل(تیم)بودیم..داشتیم میشدیم پرسپولیس..خیلی امید بسته بودیم به این بازیکنا..به شهریار..به سرداری که نذاشتن بمونه و موفق تر بشه..خیلیا خیلی وقتا مشکل درست کردن باهامون..همه اذیت شدیم ولی تحمل کردیم..و درد اینجاست که تو این بازی خودزنی کردیم!
    فقط چند دقیقه..کمتر از یه قدم فاصله تاصدر...سرود قهرمانی میخوندیم..ولی نشد!
    رک و راست بگم که راه آهن عالی بازی رو اداره کرد و پرسپولیس خود واقعیش نبود!دست کم گرفتیمشون.تو ضربات آخر بی دقت بودیم.سیدجلال نیمکت نشین بود و کاش نبود و نتیجه این نمیشد..!
    خدایا!نمیدونم چه حکمتی توی ضربه ای بود که امکان نداشت نیلسون مهارش نکنه و نکرد!نمیدونم چرا دعاهامون در حق اس تق لال مستجاب شد و در حق تیم خودمون نه !!!نمیدونم چجوری باید پنجمین فصل متوالی بدون قهرمانی لیگ و سهمیه آسیا رو تموم کنیم و امید داشته باشیم به فصل بعد..!
    خدایا!تو که میدونی ما چند ده میلیون نفر چجوری و با چه شور و اشتیاقی&هرچی مشغله و مشکل داریم تو90دقیقه بازی تیممون فراموش میکنیم و یه برد کافیه تا دیگه به یاد نیاریمشون پس چرا...؟!؟!؟!
    خدایا!میدونی که چه حالی داریم...نمیتونم گریه نکنم..اینم میدونی که حتی اگه مجبور بشم دستمو جراحی کنم از دیدن بازی عشقم نمیتونم بگذرم..
    بیچاره هوادار...چه صبور است!صبووووور..!خدایا به اهل زمین نه اعتمادی است و نه اعتباری..خودت هوای پرسپولیسمونو داشته باش.تقدیم به عشق سرخم که اول بشه آخر بشه دوستش دارم:

من این دیوونگی رو دوست دارم/همین که عشق تو عین عذابه/جنون بالاتر از اینکه یکی هست/که هرشب با لباس تو بخوابه..
    جنون بالاتر از اینکه یکی هست/که هرجایی تو میبازی ببازه/تو رو یک روز دیده که یه جایی/ازت یک عمر اسطوره بسازه../برو هرجای این دنیا که میخوای/تو اینجایی توی قلبم تو خونم/هزارتا دیوار بینمون بزارن/هوادارت من همیشه میمونم..
    قربونش برم پیکسلش همیشه رو کیفمه امروزم با هدبندش رفتم دانشگاه..باافتخار!راستی تاحالا شده با پیرا هن پرسپولیس نماز بخونین؟خیلی حس قشنگیه!امتحان کنین.
    تیفوسیای عزیز ببخشید پر حرفی کردم.دلم پر بود!مثل همتون!درمورد این مطلب و بازی دیروز و...هرچه میخواهد دل تنگتون تو این تاپیک بنویسین.مرسی
    ویرایش توسط ZahrA-ReD : 22nd May 2016 در ساعت 16:32

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

2. 27 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (7th April 2014), mohammad6 (8th April 2014), *sir amirhossein* (7th April 2014), Amir_Ali (7th April 2014), arian24 (7th April 2014), A_MI_N (7th April 2014), CRIS 7 (7th April 2014), FaRsHaD_8 (7th April 2014), kimiya 1 (7th April 2014), Love2013 (9th April 2014), M@HS@_Antikise6 (7th April 2014), Nahal (7th April 2014), oscar (10th April 2014), RaMiN (7th April 2014), red_king (8th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), s A r A (7th April 2014), SALAMI-FC (8th April 2014), salmonela (7th April 2014), SaRa-MoHsEn (8th April 2014), SEYEDHAMED (7th April 2014), shabnam12-8 (8th April 2014), Terminator2731 (7th April 2014), UniQue (8th April 2014), نینا (8th April 2014), پیروزی (7th April 2014), شــب تاب کوچولو (7th April 2014)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    هی چی بگم والا خودم هم نمیدونم چی بگم زبونم لال شده ولی بازم امید دارم هنوزم امیدوارم

4. 3 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arian24 (7th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    آخر بدشانسی

پرسپولیس طلسم شده

اهههههههههههههههههههههههه هههههههه

ما باید بریم اینور اونور کری خونیای اینو اونو تحمل کنیم

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

6. 4 کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (7th April 2014), arian24 (7th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014)

نام واقعی
    reza
    استاتوس
    عاشق که بشی حالت میشه مثل من...
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | France
    تشکر شده 1,651 بار در 586 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چی میشه گفت؟؟ 5سال از اخرین قهرمانی لیگ
    اخرین قهرمانی جام حذفی هم که یادم نمیاد چه سالی بود 2 سال 3 سال اصلا یادم نیست تاریخشو
    ولی انزلی بودم تو منطقه ازاد انزلی روز تعطیل بود من یه رشتی وسط کلی انزلی چی خوشحال بودم ولی نمیتونستم خوشحالی مو نشون بدم چون اونوقت یه لشگر انزلی چی بود که رو سرم اوار میشد
    حس بدی بود که نمیتونستم قهرمان شدن عشقمو فریاد بزنم میگفتم اخه چرا باید الان تو این جو باشم
    حالا میبینم که اونموقع ناشکری کردم حالا عشقم حتی عرضه نداره یه بازی راحت رو به نفع خودش تموم کنه کاش کل ایران بزنن منو ولی حداقل یه جام بگیریم ولی حیف ....
    خدایا معذرت میخوام بابت همه ناشکری هام
    میدونم کل حرفام چرته اصلا نمیفهمم چی میگم
    سالهاست کفه ترازویم تعادل ندارد

دستهایم خالی ...

دلم پر ...

8. 3 کاربر مقابل از RezaMelo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arian24 (7th April 2014), پیروزی (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014)

قهرمان Space Invaders
    نام واقعی
    Navid
    استاتوس
    زندگی خاکستری (:
    شغل و حرفه
    آدم
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | France
    تشکر شده 2,103 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    بعضی وقتا به خودم میگم خدا هم طرفداره استقلاله
    اما هنوزم امیدم به خداست اگه خودش بخواد پرسپولیس میتونه حتی قهرمان هم بشه
    ماییم و نوای بینوایی
    بسم لله اگر حریف مایی :)

10. 5 کاربر مقابل از #Navid# عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arian24 (7th April 2014), shabnam12-8 (8th April 2014), Terminator2731 (7th April 2014), پیروزی (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    من ک باشگاه بودم وقتی اس دادم به رفیق کیسه کشم بگم چندچند وقتی گفت ما بردیم شما مساوی دنیا رو سرم خراب شد

12. 7 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (7th April 2014), *sir amirhossein* (7th April 2014), arian24 (7th April 2014), Nahal (7th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), SEYEDHAMED (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014)

نام واقعی
    MOHSEN
    استاتوس
    پیش بسوی پرسپولیس جهانی...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 471 بار در 281 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نه من قبول ندارممممممممممممممممممممم م
    قهرمانی مال ماسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس زحمت رو ما کشیدیم ما باید قهرمان بشیممممممممممممممممم

14. 4 کاربر مقابل از MOHSEN.RED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

arian24 (7th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), Terminator2731 (7th April 2014), پیروزی (7th April 2014)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    شاید خدا دوس داره ما سرود قهرمانی را دقیقه 90 بخونیم.....

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

16. 10 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (8th April 2014), *sir amirhossein* (7th April 2014), arian24 (7th April 2014), bahareh88 (7th April 2014), NumBer1 (7th April 2014), oscar (10th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), s A r A (7th April 2014), salmonela (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    آخه چــــــــــــــــــــــرا
    خدا دقیقا کجایی
    وقتی حال پرسپولیس خوب نیس حال منم خوب نیس
    مردم از بس امیدوار شدم و دوباره ناامید
    کاش چند هفته پیش همه چی مشخص میشد
    کاش تا اینجا نمی رسیدیم
    کاش اصن تو بازی همون نیمه اول سه هیچ می باختیم
    خدا چرا دقیقه 90
    چرا اون موقع
    هزار تا برنامه ریزی کرده بودیم
    من که تو رو یادم نرفته بود
    تو ذهنم مروز کردم گفتم چه حالی میده امشب نماز شکر میخونم اساسی ازت تشکر میکنم
    قبل بازی با زهرا اس می دادیم میگف من یه عالمه نذر کردم
    منم گفتم اره منم دارم فک میکنم چه نذری بکنم
    خدا بازم شکرت
    یه کم بیشتر هوای پرسپولیسمون داشته باش

18. 10 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (7th April 2014), arian24 (7th April 2014), FaRsHaD_8 (7th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), salmonela (7th April 2014), shabnam12-8 (8th April 2014), Terminator2731 (7th April 2014), پیروزی (7th April 2014), ZahrA-ReD (7th April 2014), Zayed FC (8th April 2014)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    نمیدونم چرا وقتی میبازیم گیر میدیم به خدا ...

درسته بدون اذن خدا هیچ برگی از درخت نمیفته ولی خدا سرنوشتمون رو به دست خودمون داده ، خودمون سرنوشتمون رو رقم میزنیم ...

خدا گفته از شما حرکت از من برکت ، وقتی بازیکنامون به خاطر پول تمرینو تعطیل میکنند بعد دقه ی 60 بازی با فجر کم میارند و گل میخورند خدا چیکار کنه ، وقتی شب قبل بازی همه ی فکر بازیکنا 2 میلیارد لعنتیه که داخل زمین نصفه بازی مقابل داماشو نمیکردند خدا چیکار کنه ، اعوذبالله خدا که نمیتونه واسمون بازی کنه ...

باز خداروشکر وقتی میبریم یاد خدا هستیم ولی وقتی میبازیم همه ی تقصیرا رو میندازیم گردن خدا ...

اواتار و امضای اکثرمون پرسپولیس و بازیکناشن وقتی تیم میبره از فلان کس تعریف میکنیم ولی وقتی میبازیم میریم سراغ خدا ...

وقتی توپ از زیر دست نیلسون در میره خدا چیکار کنه ، البته نیلسونم ادمه اشتباه میکنه دیگه ...

واقعا ناراحتم وقتی تو این انجمن میخونم که یکی از دوستان میگه دیگه نماز نمیخونم دیگه دعا نمیکنم دیگه ... ، اخه ارزش داره واسه چندتا ادم پولکی از خدای مهربونمون رو برگردونیم ، خدایی که از همه کس ما رو بیشتر دوست داره ...

نصحیت نمیکنم حرف دلمو میگم ، یکی از بچه ها اگه اشتباه نکنم گفته بود خدا استقلالیه واقعا خنده دار نیست ، اگه خدا نمیخواست پرسپولیس الان اینقد محبوب نبود اگه خدا نمیخواست الان ما عاشق پرسپولیس نبودیم ...

من خودم قبلا اینطوری بودم شبی که پرسپولیس میباخت با ناراحتی و عصبانیت نماز میخوندم از دست خدا شاکی بودم ولی حالا سعی میکنم اینطور نباشم سعی میکنم به خاطر اشتباه چندتا بازیکن رابطمو با خدای مهربونم خراب نکنم ...

به جای این حرفا بیایم خداروشکر کنیم که پرسپولیس رو واسه ما افرید و ما رو پرسپولیسی کرده ...

ببخشید اگه زیاد حرف زدم قصد نصیحت کردن کسی رو هم ندارم ، فقط میگم اشتباهات بقییه رو تقصیر خدا نندازیم ...

کوچیک همتون

خداحافظ آپاچی

20. 12 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (8th April 2014), *sir amirhossein* (7th April 2014), Amir_Ali (8th April 2014), arian24 (7th April 2014), FaRsHaD_8 (7th April 2014), RezaMelo (7th April 2014), s A r A (7th April 2014), salmonela (7th April 2014), SaRa-MoHsEn (8th April 2014), shabnam12-8 (8th April 2014), پیروزی (7th April 2014), ZahrA-ReD (8th April 2014)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین