حسینخانی: دیده نشدن قهرمانی در خاک آمریکا جای گلایه دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حسینخانی: دیده نشدن قهرمانی در خاک آمریکا جای گلایه دارد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

حسینخانی: دیده نشدن قهرمانی در خاک آمریکا جای گلایه دارد

"

ستاره تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی میگوید که در اردوهای تیم ملی و مسابقات مختلف از هیچ تلاشی فروگذار نیست و حق خود را از کشتی خواهد گرفت.
    مصطفی حسین خانی آزادکار وزن 70 کیلوگرم ایران در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: اردوی تیم ملی از هفتم فروردین ماه آغاز شده و تمرینات پر فشاری را پشت سر میگذاریم که تا مسابقات قهرمانی آسیا ادامه دارد. من در وزن 70 کیلوگرم به عنوان نماینده ایران در مسابقات آسیایی شرکت خواهم کرد.وی ادامه داد: مسابقات آسیایی سطح پایینی ندارد به ویژه در اوزان پایین که مدعیان جهان از آسیا هستند. بنابراین با حضور کشتیگیران قزاقستان، ژاپن و هندوستان سطح مسابقات بالا میرود، با این وجود من خیلی زحمت کشیدهام و میخواهم مزد زحماتم را به خوبی بگیرم.
    مصطفی حسینخانی

حسین خانی با اشاره به تغییر وزن خود بیان کرد: زمانی که در 66 کیلوگرم بودم به دلیل مشکلاتی نظیر وضعیت خدمت سربازی خوب نتیجه نگرفتم وزنم نیز بالا رفت. بنابراین به 74 کیلوگرم رفتم. در آن وزن قهرمان جام تختی و قهرمان مسابقات جایزه بزرگ شدم. حتی در جام جهانی نیز کشتی گرفتم، اما پس از مسابقه جایزه بزرگ از ناحیه رباط پا آسیب دیدم به طوری که چهار ماه تمرین نکردم. در نتیجه از گردونه رقابت و قهرمانی دور شدم. در نهایت فیلا برای جذابتر شدن کشتی اوزانی را اضافه کرد و چون وزنم زیاد بالا نبود و در 70 کیلوگرم می توانستم به سر وزن برسم تصمیم گرفتم در این وزن کشتی بگیرم. فعلا در وزن 70 کیلوگرم ماندگار هستم و امیدوارم بتوانم چند مدال در این وزن کسب کنم.وی افزود: من تمام تلاشم را در این وزن به کار میگیرم و در اردوها و مسابقات نیز از کوچکترین تلاشی فروگذار نخواهم بود.آزادکار 70 کیلوگرم ایران در مورد کشتیهای خود در جام جهانی و عملکرد تیم ملی ایران نیز گفت: من در جام جهانی چهار کشتی گرفتم که تمام حریفانم را شکست دادم و یک میدان تدارکاتی خوب در وزن جدیدم بود، زیرا از حریفانم اطلاعی نداشتم و تمام رقبایم جدید بودند. با این حال کشتیهای خوبی گرفتم، البته میتوانم بهتر از این کار کنم تا حقم را از کشتی بگیرم.وی ادامه داد: در جام جهانی همه به زبان آمده بودند که تیم ایران بهترین تیم جهان است. ما در جام جهانی کشتیهایی گرفتیم که بعضی از کارشناسان میگفتند، شاید حریفان ما از کشتیگیران درجه دو و سه هستند در حالی که تیمها با نفرات خوبی در جام جهانی شرکت کرده بودند، اما تیم ایران تمرینات پر فشاری را پشت سر گذاشته بود و تمام کشتیگیران یک سر و گردن از حریفان خود آمادهتر بودند. در نهایت نیز تیم ایران برای سومین مرتبه آن هم در خاک آمریکا قهرمان شد، اما جای گلایه دارد که حمایتی انجام نمیگیرد. امسال سکوی جام جهانی بسیار زیبا بود به طوری که ایران روی سکوی قهرمانی بود و روسیه و آمریکا پائینتر از ایران ایستادند؛ اتفاقی که شاید زیاد تکرار نشده باشد و امیدوارم حداقل این موضوع دیده شود.حسین خانی با اشاره به در پیش بودن بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی، تصریح کرد: کشتی ورزش اول ایران است و در مسابقات مختلف از آن مدال میخواهند. بنابراین هر چه که برای کشتی در نظر بگیرند کم است. در بازیهای آسیایی ما در هشت وزن آزاد و هشت وزن فرنگی نماینده داریم و مدالهای کشتی است که ایران را در رنکینگ بالا میآورد. بنابراین مسئولان حداقل نگاه برابری به کشتی و فوتبال داشته باشند. واقعا سخت است که ما در خاک آمریکا قهرمان جام جهانی میشویم، اما این موضوع دیده نمیشود. البته ما به دنبال پول نیستیم و فقط میخواهیم پرچم ایران را بالا ببریم. اما بالاخره آمادگی برای بازیهای آسیایی و جهانی ابزار میخواهد که باید آن را در اختیار داشته باشیم. امیدوارم ابزارها را مهیا کنند تا بتوانیم عناوین قبلی خود را تکرار کنیم به ویژه این که توقع از کشتی بالا رفته است
    .

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

bahareh88 (8th April 2014)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی