رسانههاي ايتاليايي از ارائه پيشنهاد 300 ميليون يورويي پيتر ليم، ميلياردر سنگاپوري براي خريد 51 درصد سهام باشگاه ميلان خبر مي دهند.

ميلان در اين فصل با سرمربيگري ماسيميليانو آلگري و سپس کلارنس سيدورف نتايج خوبي را کسب نکرده است و در رده يازدهم جدول قرار دارد. بسياري سياستهاي نادرست سيلويو برلوسکوني را در جذب بازيکن جديد عامل نتايج ضعيف ميلان مي دانند.

به نقل از ايسنا، پيتر ليم سنگاپوري که شصت سال از عمرش مي گذرد، در طي هفته گذشته جلسه اي را با آدريانو گالياني برگزار و در مورد نحوه سرمايهگذاري در باشگاه ميلان پيشنهاداتي را ارائه کرده است.

باربارا برلوسکوني در اين مورد تاييد کرد که ميلان آماده پذيرش هرگونه سرمايه خارجي در باشگاه است ولي همچنين گفت که با پيشنهادهاي فروش بيش از 30 درصد سهام مخالفت ميکند. هرچند ليم با مطرح کردن مبلغ 300 ميليون يورو اعلام کرده است که به سهمي بيش از پنجاه درصد مي انديشد. طبق گفته مطبوعات اسپانيا گالياني جلسه ديگري را با ليم برگزار خواهد کرد و با اين هدف به جلسه مي رود که روند مذاکرات را به نفع خانواده برلوسکوني تمام کند.

پيتر ليم که به گزارش مجله فوربس ثروتي حدود 2.3 ميليارد دلار را در اختيار دارد، قبلا سعي در خريد باشگاههايي چون ليورپول و والنسيا داشت، ولي در اين امر ناکام ماند.