حسینی: هواداران این لیست مالی کذب است/آقای ۲۰:۳۰ حرفت را ثابت کن
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: حسینی: هواداران این لیست مالی کذب است/آقای ۲۰:۳۰ حرفت را ثابت کن

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

حسینی: هواداران این لیست مالی کذب است/آقای ۲۰:۳۰ حرفت را ثابت کن

سیدجلال حسینی ضمن انتقاد بابت انتشار لیست دریافتیهای بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: واقعا همه جوره متاسفم. متاسفم برای تمام کسانی که این لیست را منتشر کردند و متاسفم برای کسانی که نادانسته روی این لیست مانور میکنند. اینها به نظر شما چطور میخواهند جواب بدهند.

وی افزود: آقایان پرسپولیس هنوز یک بازی مانده تا پایان لیگ برتر پس شاید هر اتفاقی در این یک بازی بیفتد اما شما با این کار پرسپولیس را به حاشیه بردید. نمیخواستم قبل از بازی آخر این حرفها را بزنم اما وقتی میبینم همه چشمان خود را بسته و روی یک لیست کذب مانور میکنند گفتم برای اینکه هواداران در جریان باشند با آنها این مسائل را در میان بگذارم. ما حرفی نداریم اما آقایان این لیست کذب است.

حسینی ادامه داد: متاسفانه پس از مانور کردن روی این خبر شب گذشته بخش خبری 20:30 که هر کاری دوست دارد انجام میدهد ناجوانمردانه روی این موضوع مانور کرد. آقایان مطلبی را که در برنامه 20:30 مطرح کردید باید بتوانید آن را ثابت کنید. به خدا باید بتوانید آن را اثبات کنید. اگر ما هم بخواهیم انتقاد کنیم خیلی راحت میتوانیم درباره بخش خبری 20:30 و مشکلات آن صحبت کنیم اما ما اهل تهمت زدن نیستیم. شما خودتان میدانید این برنامه برای اینکه ذره ای پربیننده شود، چگونه در برخی برنامه هایش اقدام میکند. آنها خیلی راحت میکروفن میگیرند و روی یک صحنه صحبت میکنند و به نظرم هیچ کس زورشان به اینها نمیرسد چون آنها تریبون دارند و ما گناهمان این است که فوتبالیستیم و اسم میلیاردی روی ماست اما تریبونی نداریم.

حسینی خاطرنشان کرد: آقایان هر چه دلشان میخواهد میگویند چرا نمیروید پیگیری کنید حرفی را که میزنید راست است یا دروغ. متاسفانه آقایان خیلی راحت و مثل آب خوردن با آبروی بازیکنانی بازی میکنند و میخواهند آنها را خراب کنند. اگر لازم باشد که حتما لازم است یکسری اتفاقات خواهد افتاد و مطمئن باشید تمام کسانی که این لیست را منتشر کردند روی آن مانور کردند و خواستند بازیکنان را خراب کنند باید جوابگوی این موضوع باشد. متاسفانه آدمهایی هستند که خیلی راحت با دوربینهایی که متعلق به خودشان است و اختیار کامل گرفتند و به هیچ عنوان این تریبونها باز نیست تا کسانی که به آنها اتهام زده شده از خود دفاع کنند دست از کارشان برنمیدارند و نمیدانم چرا هیچ کس زورشان به اینها نمیرسد. البته اینها فقط قصد خراب کردن بازیکنان را دارند و قطعا باید این مسائل پیگیری شود.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان خطاب به رئیس رسانه ملی گفت: آقای ضرغامی همه میگویید نباید کاری کرد که ورزش ما از آرامش خارج شود و این نگاه شما بسیار منطقی است. شما معتقدید نباید در رسانه ملی به کسی تهمت زد اما این کار را خیلی راحت برخی از برنامه های تلویزیونی شما انجام میدهد. من خودم روز گذشته در معیت مسئولین فدراسیون فوتبال به دفتر رئیس رسانه ملی رفتم و در جلسهای که مربوط به تیم ملی بود شرکت کردم. واقعا تفکرات آقای ضرغامی به عنوان رئیس رسانه ملی فرق دارد اما نمیدانم چرا با تفکرات خوب و منطقی ایشان عمل نمیشود. کسانی هستند که فقط دنبال حاشیه هستند و با مطرح کردن مسائل کذب قصد ضربه زدن به ورزش را دارند. امیدوارم که این مسئلهای که اعلام کردم و مخصوصا برنامه 20:30 روی آن مانور کرده ثابت شود چون آنها خیلی راحت درباره این مسائل مانور کرده و باید قطعا جواب کار خود را بدانند. باید با اینگونه مسائل برخورد شود تا هر کسی هر چه دلش بخواهد نتواند آن را اعلام کند. متاسفانه هیچ کس هم نمیتواند جلوی این افراد را بگیرد و آنها بدانند که باید مطالب خود را ثابت کنند. چون ما کوتاه نمیآییم. مخصوصا با برنامه 20:30که به نظرم بسیار ناعادلانه سعی کرد تا بازیکنان را مقابل هواداران قرار دهد. مطمئن هستم صدا و سیما هم کسانی دلسوز مثل ضرغامی دارد که معتقد است باید اخبار درست به مردم انعکاس داده شود. مطمئن هستم صدا و سیما قسمتهایی دارد که با این گونه مسائل که کذب است جلوگیری میکند. ما که زورمان به این عزیزان نمیرسد چون همه چیز از جمله تریبون دست آنهاست و هر چه دلشان بخواهد میگویند و خیلی راحت در یک برنامه تلویزیونی مسائلی را مطرح میکنند. امیدوارم همه چیز مشخص شود و ارگانی هم باشد که با این خبر کذب که مطرح شده همپای ما برخورد و پیگیری کند. چون هر کسی نباید به خود اجازه دهد راحت به بازیکنان تهمت بزند.

حسینی خاطرنشان کرد: من مطمئن هستم این موضوع خیلی زود ثابت میشود و آقایان هم بابت حرفی که زدند باید آن را ثابت کنند. من میخواستم در مورد این موضوع سکوت کنم اما متاسفانه برنامه 20:30 خیلی راحت همه چیز را زیر سؤال برد و درباره همه چیز راحت حرف زد و فقط امیدوارم ثابت شود. انشاءالله بعد از بازی با استقلال خوزستان ما خیلی حرفها برای گفتن داریم البته نباید فراموش کرد باید با کسانی که خیلی راحت این لیست را مطرح میکنند و با آقایانی که خیلی راحت درباره لیست صحبت میکنند تا بازیکنان را مقابل مردم قراردهند و برای ما حاشیه درست میکنند برخورد شود. نمیدانم چرا کسی نیست که در صدا و سیما برخورد داشته باشد و اخباری که در قسمتهای خبری مختلف اعلام میشود زیر نظر داشته باشد. نمیدانم چرا باید اینطور باشد. به همه توهین میکنند همه را زیر سؤال میبرد و هیچ کس نیست جلوی آنها را بگیرد و هر کاری که بخواهند میکنند. من از رسانه ملی خواهش میکنم مخصوصا آقای ضرغامی که به این موضوع رسیدگی کند و یا دستورات لازم را برای پیگیری این مسئله بدهد.

مدافع پرسپولیس در پایان در مورد بازی روز جمعه تاکید کرد: ما روز جمعه با امید به میدان می رویم و ابایی هم از چیزی نداریم. امیدواریم که همه چیز به نفع پرسپولیس رقم بخورد.

2. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SEYEDHAMED (9th April 2014), Terminator2731 (9th April 2014), ZahrA-ReD (9th April 2014)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    تا دقیقه 90 دست از سر پرسپولیسمون برنمیدارن ک...!اصن اون مبلغ قراردادشونو مگ چقدشو گرفتن؟تازه هرچی پول گرفتن نوش جونشون!

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    یعنی الان کشور ما هیچ مشکلی نداره الا قراردادهای بازیکنای پرسپولیس ، عجب بدبختی ای داریم ما

آخرین باری که اخبار 20:30 رو دیدم اون موقعی بود که خلعتبری اومده بود پرسپولیس و رضوانی گیر داده بود به جیب هدایتی

90% خبراش فقط چاپلوسی و پاچه خواری دولته

هرچی اخبار BBC میگه اینا میان برخلافشو به مردم میگن ؛ البته اوناییکه به نفعشونه کلی روش مانور میدن

دلمون خوشه رسانه داریم

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    آدم نمیدونه کی دروغ میگه کی راست ...
    ولی برام جای سواله چرا بین این همه تیم باید فدراسیون لیست از باشگاه پرسپولیس بذاره؟
    فکر کنم خوششون نیامده شرط های چرت و پرت فدراسیون علنی شده!!!
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

6. کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ZahrA-ReD (9th April 2014)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نمیخوان پول بدن هی چرت و پرت میگن و تیمو میبرن ب حاشیه!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی