تمرين امروز پرسپوليس در هواي باراني برگزار شد.


تمرين پرسپوليس از ساعت 11 و 30 دقيقه امروز به مدت دو ساعت در ورزشگاه درفشي فر برگزار شد.

به گزارش فارس، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس آخرين مرور کارهاي تاکتيکي را براي بازي مقابل استقلال خوزستان انجام دادند. همچنين در مراحل پاياني نيز به فوتبال با 4 دروازه پرداختند.

*يک گروه خبري از اکوادور در تمرين امروز حضور داشت و اين گروه قصد داشت با علي دايي به عنوان آقاي گل جهان و گلزنترين فوتبال ايران و آسيا مصاحبه اي را داشته باشد که دايي ضمن عذرخواهي از اين رسانه اعلام کرد پس از بازي با استقلال با آنها همکاري خواهد کرد.

*تمرين امروز در شرايطي برگزار شد که بارش باران نيز ديده مي شد.

*جهانگيري افشاري بازيکن سابق پيکان در تمرين امروز حضور داشت.

*تعدادي از هواداران نيازمند در تمرين امروز پرسپوليس نيز حضور داشتند که چند بازيکن به اين هواداران در پاسخ عجيب پس از درخواست کمک اعلام کردند که وضعيت ما را ببينيد بعد درخواست تان را به ما بدهيد.

*يک هوادار نيز در مقابل در تمرين امروز بيانيه بلندي را خواند او از بازيکنان ميخواست که در بازي مقابل استقلال خوزستان با تمام قوا به ميدان بروند و تا روز جمعه بازيکنان اصلا روزنامه نخوانند.

*دوربين واحد مرکزي خبر را به محل تمرين راه ندادند. مسئول رسانهاي پرسپوليس به اين دوربين اعلام کرد که فعلا قصد تمرکز براي بازي مقابل استقلال خوزستان را داريم و انشاءالله فردا در خدمت شما خواهيم بود. اين در شرايطي بود که پرسپوليسي ها بسيار شديد از دوربين 20 و 30 ناراحت بودند.