سرمربي تيم فوتبال رم ادعا کرد تيمش هنوز اين شانس را دارد که در چند هفته باقيمانده به پايان ليگ دسته اول ايتاليا، صدرجدول را از چنگ يوونتوس درآورد.

در حالي که تنها 6 هفته ديگر به پايان فصل جاري رقابتهاي سري A باقيمانده است، ميان يوونتوس صدرنشين و رم رده دومي 8 امتياز فاصله وجود دارد اما با اين حال سرمربي جالوروسي معتقد است تيمش اين شانس را دارد که اختلاف موجود را جبران کند.

به گزارش تسنيم، رودي گارسيا که تيمش براي اميدوار ماندن به کسب اولين اسکودتوي خود از سال 2001 امشب (شنبه) در ورزشگاه المپيکو به مصاف آتلانتا ميرود، اظهار داشت: براي کسب 3 امتياز به ميدان ميرويم، چون هدفمان اين است که از بازيهاي باقيمانده تا پايان فصل حداکثر امتيازات را کسب کنيم و در پايان ليگ در جدول بالاترين جايگاه ممکن را داشته باشيم. در حال حاضر کسب عنوان نايب قهرماني امکانپذير است، چون در اختيار ما قرار دارد و همه چيز براي بقا در اين جايگاه به خودمان بستگي دارد اما در عين حال ما حمله به صدر جدول را هم در دستور کار داريم.

گارسيا افزود: هفته پيش بعد از پيروزي يوونتوس برابر ليورنو شنيدم که برخي ميگفتند کورس کسب اسکودتو به پايان رسيده است در حالي که روز قبل از آن و بعد از پيروزي ما همه ميگفتند کورس قهرماني هنوز تمام نشده است. شرايط اما اينگونه نيست. رقابت براي کسب عنوان قهرماني کاملاً باز است و به همين دليل ما به حرکت روبه جلوي خود ادامه ميدهيم. ميخواهيم ليگ را در بهترين وضعيت ممکن به پايان برسانيم.

سرمربي جالوروسي در ادامه تصريح کرد: 3 بازي خانگي ديگر داريم و بايد از تکتک ثانيههاي هر يک از آنها استفاده کنيم. ما تا آخرين لحظه خواهيم جنگيد. به توانايي بازيکنانم ايمان دارم. خونسردم اما انگيزهام را از دست ندادهام. کورس قهرماني سري A هنوز تمام نشده است و حتي در پايان اين هفته هم تمام شده نخواهد بود.

کورس رم و يوونتوس براي تصاحب اسکودتو در شرايطي است که جالوروسي در هفته ماقبل آخر سري A ميزبان يوونتوس است.