یونس شاکری:از پرسپولیس که جداشدم خیلی ها سرزنشم کردند/به من میگویند پسر میثاقیان!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: یونس شاکری:از پرسپولیس که جداشدم خیلی ها سرزنشم کردند/به من میگویند پسر میثاقیان!

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

یونس شاکری:از پرسپولیس که جداشدم خیلی ها سرزنشم کردند/به من میگویند پسر میثاقیان!

بانك ورزش - با روحیه خرابی که از پرسپولیس راهی پدیده شد، خیلیها تصور میکردند شاید این پایان فوتبال بازیکن جوانی چون یونس شاکری باشد. اتفاقا اینطور که خودش میگوید وقتی از پرسپولیس میرفت، کوهی از حرف و حدیثها بدرقهاش میکرد. با این حال اما او تصمیمش را گرفت تا امروز از این تصمیم و اتفاقاتی که برایش افتاده راضی باشد. حالا که پدیده صعود به لیگ برتر را جشن گرفته، با یونس شاکری درباره آنچه در این فصل بر او گذشته همصحبت شدیم.
    * وقتی از پرسپولیس به پدیده آمدی فکر میکردی در پایان فصل در جشن صعود تیم شرکت کنی؟
    - آن زمان پدیده نهم جدول بود و کمتر کسی احتمال میداد صعود کند. همه بابت این تصمیم سرزنشم میکردند و میگفتند اگر به لیگ یک بروی، دیگر برگشتن به لیگ برتر برایت سخت میشود.
    * پس چه شد که به حرف آنها گوش ندادی؟
    - من به خودم اعتماد داشتم و با وجود جو منفی که علیه من وجود داشت. به محض آمدنم به پدیده در بازی اول مقابل صنعت نفت، 2 گل زدم تا به کلی فضا به نفع من تغییر کند.
    * یادمان هست وقتی رفته بودی، قول دادی 10 گل برای پدیده بزنی.
    - بله. از 10 تایی که قول داده بودم، قسمت ما 9 گل شد که فکر میکنم آمار 13 بازی و 9 گل بد نباشد.
    * برای فصل آینده چه تصمیمی گرفتی؟
    - هنوز دو فصل از قراردادم با پرسپولیس مانده و من بهعنوان بازیکن قرضی به پدیده آمده بودم اما طبیعی است هرکسی دوست دارد در کنار خانوادهاش باشد. باورتان نمیشود در طول مدتی که در پرسپولیس بودم نمیتوانستم به دیدن خانوادهام بیایم اما الان نزدیک آنها هستم و این برای من خیلی خوب است.
    * ممکن است تغییر سرمربی تو را هم به فکر جدایی بیندازد؟
    - من با اکبرآقا رابطه خیلی خوبی داشتم. طوری که او به همه شوک میداد جز من! به همین خاطر بچهها به من میگفتند پسر بابایی. طبیعی است هر بازیکنی دوست دارد کسی سرمربی باشد که نسبت به او شناخت دارد. ضمن اینکه مطمئنا در مشهد اکبرآقا بهتر از مربیان دیگر نتیجه میگیرد.
    * قبلا حرف و حدیثهایی درباره آمدن امیرقلعهنویی مطرح شده بود.
    - من هم این را شنیدم. من با ایشان مشکلی ندارم. حتی قبلا یک بار با او قرارداد داخلی بستم.
    * با اینکه قبلا هم با فجر صعود کرده بودی اما انگار صعود با پدیده لذت دیگری داشت!
    - باورتان نمیشود، با اینکه قبلا شادی صعود را دیده بودم اما ذوق و شوق بازیکنان پدیده با هیچ تیم دیگری قابل مقایسه نبود. دقیقه 65 بازی وقتی ما گل زدیم، یک لحظه به خودم آمدم دیدم عباس پورخسروانی را بغل کردم و هردو داریم گریه میکنیم. اصلا باورم نمیشد!

2. 3 کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (13th April 2014), SALAMI-FC (13th April 2014), Terminator2731 (13th April 2014)