عنايتي: پديده، پديده ليگ ميشود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: عنايتي: پديده، پديده ليگ ميشود

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

مهاجم تيم فوتبال صباي قم گفت: مطمئن هستم پديده به سرنوشت استيلآذين دچار نميشود و اين تيم پديده ليگ برتر خواهد شد.

رضا عنايتي در خصوص شرايطش بعد از پايان ليگ برتر گفت: من فعلاً استراحت ميکنم و در خدمت خانواده هستم درباره تيم صباي قم هم بايد بگويم تا جايي که من ميدانم مديرعامل باشگاه به دنبال پول است تا طلب بازيکنان را بدهد و اميدوارم که اين اتفاق هم بيفتد.

به نقل از فارس، مهاجم تيم فوتبال صباي قم در مورد اينکه گفته ميشود صبا به صورت قطعي به استان قم واگذار خواهد شد، افزود: من هم اين موضوع را شنيدهام که ميخواهند اين کار را انجام دهند اما پيش از هرچيز بايد امکانات اين کار فراهم شود اما فکر ميکنم اگر اين اتفاق بيفتد شرايط خيلي خوب خواهد شد و از اين بلاتکليفي خارج ميشويم. به هر حال تماشاگران قمي ميدانند که صبا براي خودشان است و تيم را بومي ميدانند اما همانطور که گفتم بايد امکانات فراهم شود چرا که ما يک هفته در اين شهر اردو برگزار کرديم که زمين تمرين نداشتيم و براي تأمين آن به مشکل خورده بوديم.

وي ادامه داد: البته از جهت ديگر هم کار سخت ميشود چرا که بازيکنان بايد مسير تهران تا قم را هر روز بروند که همين موضوع آنها را بيشتر از تمرين خسته ميکند اما اگر امکانات فراهم شود ميتوان به اين کار خوشبين بود هرچند که فکر نميکنم اين اتفاق به اين زودي بيفتد.

عنايتي درباره شايعه پيشنهاد تيم فوتبال پديده مشهد به وي اظهار داشت: راستش را بخواهيد صحبتي در اينباره نشد و من سه پيشنهاد از تيمهاي ديگر دارم اما در اينباره از من سؤال شد که اگر پديده به من پيشنهاد بدهد من چه ميکنم که من پاسخ دادم اگر من را بخواهند ميروم چرا که دوست دارم سالهاي پاياني فوتبالم را در جايي بازي کنم که از آنجا به فوتبال کشور معرفي شدم.

وي ادامه داد: از صعود تيم پديده به ليگ برتر واقعاً خوشحالم و بايد از مديريت اين باشگاه تشکر کرد که با يک سال سرمايهگذاري شادي را به فوتبال مشهد هديه داد اما شما ببينيد ابومسلم الآن کجاست؟ از اين تيم حمايت نشد و يک دفعه چند مالک براي اين تيم پيدا شد که جالب است پول نداشتند خرج کنند و من واقعاً از وضعيت اين تيم پرطرفدار خراساني ناراحتم اما از طرف ديگر از روند سياهجامگان واقعاً خوشحالم که با مربي بيادعايش نتايج عالي گرفت و اميدوارم که او را حفظ کنند تا سياهجامگان حرفهاي زيادي براي گفتن داشته باشد. به نظر من جاي تيمي از فوتبال مشهد در ليگ برتر خالي بود اما خدا را شکر که اين کابوس بالاخره تمام شد.

عنايتي در پايان در مورد اينکه پيشبيني او از حضور پديده در ليگ برتر چيست و آيا اين تيم هم به سرنوشت استيلآذين مبتلا ميشود يا نه، افزود: مديريتي در پديده مشغول به کار است که دستش باز است و مشاوران فوتبالي خوبي هم در کنار مديرعامل اين باشگاه فعاليت ميکنند و من مطمئن هستم که اين تيم به سرنوشت استيلآذين دچار نميشود و پديده، پديده ليگ برتر خواهد شد.

2. 3 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SEYEDHAMED (20th April 2014), Terminator2731 (20th April 2014), پرسپولیس.قهرمان (20th April 2014)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده