سونگ: میلان در هر منطقه قدرتمند است
الکس سونگ می گوید آنها در دیدار چهارشنبه تنها یک بازیکن میلان را در نظر نمی گیرد و هدف متوقف کردن کل تیم میلان است.
شاید زلاتان ابراهیموویچ با زدن 15 گل در 19 بازی این فصل خطرناک ترین بازیکن میلان در دیدار امشب مقابل آرسنال محسوب شود.

با این وجود الکس سونگ اذعان می کند که غول های ایتالیایی بر یک بازیکن تکیه ندارند و هدف باید متوقف کردن کل تیم آنها باشد.

" وقتی به زمین می رویم همواره می خواهیم کار خود را انجام دهیم. نمی توانیم برای تمرکز بر روی یک بازیکن برویم، نیاز داریم بر روی کل تیم آنها تمرکز کنیم و سعی کنیم انگونه که می خواهیم بازی کنیم.

معتقدم اگر خوب آن را کنترل کنیم، شانسی داریم تا در آنجا کاری انجام دهیم.

معتقدم این بازی بسیار مهمی برای ماست، بازی در لیگ قهرمانان همواره چیز خاصی است. مقابل تیم بسیار خوبی ظاهر می شویم و میدانیم که میلان بازیکنان خوبی دارد. آنها باشگاه بزرگی هستند.

اما معتقدم آماده انجام این بازی هستیم و میدانیم این مساله چقدر مهم است. تنها باید به آنجا برویم و سعی کنیم نتیجه بگیریم."

سوت پایان دیدار چهارشنبه به معنای طی کردن نیمی از راه است اما الکس سونگ تاکید دارد که برنامه بازی آرسنال حتی در دیدار برگشت نیز تغییر نخواهد کرد.

" آرسنال یک سبک برای بازی کردن دارد، مهم نیست مقابل چه تیمی بازی می کنیم. نیاز داریم همانند همیشه بازی کنیم و فکر میکنم اگر به سبکی که در چند بازی قبلی کار کرده ایم بازی کنیم، شانسی داریم تا کار بزرگی انجام دهیم.

من هرگز در سن سیرو بازی نکردم بنابراین چیز واقعا خوبی برای من است. مشتاانه در انتظار این بازی هستم و تنها می خواهم بهترین توانم را به کار گیرم تا به تیم کمک کنم. همه آماده اند تا کار خود را انجام دهند و هواداران را خوشحال کنند."