ماسياتي:شور و اشتياق زيادي دربازيکنان ميبينم

مربي جديد تيم ملي فوتبال گفت: همه بازيکنان و کادر فني تيم در اين مدت شرايط خوبي داشتند، مخصوصا بازيکنان که با انگيزه بالا در حال آماده سازي براي بازيهاي جام جهاني هستند و شور و اشتياق زيادي در بازيکنان ميبينم.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، برونو ماسياتي در ابتدا گفت: من از 12 سال پيش کار با باشگاه فلامينگو برزيل را شروع کردم و پس از آن به باشگاه رئال مادريد رفتم و به مدت 3 سال در آنجا به عنوان فيزيوتراپ ورزشي و مربي آناليز عملکرد فيزيکي (Performanc Coach) بازيکنان فعاليت داشتم. در ادامه با رونالدو، بازيکن سابق تيم ملي برزيل و چند بازيکن ديگر کار کردم و به تيم آث ميلان رفتم. در حال حاضر در باشگاه کوريتنانس برزيل و تيم ملي ايران به عنوان فيزيوتراپ ورزشي و مربي آناليز عملکرد فيزيکي فعاليت دارم.

ماسياتي در خصوص اينکه چه کارهايي قرار است در تيم ملي ايران انجام دهد، گفت: نظر کي روش اين بوده که با تخصصي که من در اين زمينه دارم در قسمت ريکاوري و همين طور آناليز عملکرد بازيکنان در حين تمرين به تيم ملي اضافه شوم و به دليل اينکه تعداد روزهاي اردوي ما در افريقاي جنوبي و بعد از آن اتريش و برزيل زياد است بسيار حائز اهميت است که در دو محور، ارزيابي عملکرد بازيکنان در طي تمرين و همين طور بحث ريکاوري با دقت تمامي بازيکنان را زير نظر بگيرم تا تيم به آمادگي کامل برسد.

وي درباره شرايط کنوني تيم ملي در اين اردو گفت: همه بازيکنان و کادر فني تيم در اين مدت شرايط خوبي داشتند. مخصوصا بازيکنان که با انگيزه بالا در حال آماده سازي براي بازيهاي جام جهاني هستند و شور و اشتياق زيادي در بازيکنان مي بينم.

مربي تيم ملي در پايان گفت: اردوي افريقاي جنوبي ابتداي اين مسير است، ما بعد از اينجا اردوهاي ديگري نيز پيش رو داريم. مطمئنا با انجام تست ها و آناليزهاي مختلف مسير روبه جلو و تاثيرگذاري را انتخاب خواهيم کرد که تمامي بازيکنان بتوانند در بالاترين شرايط آمادگي پا به برزيل بگذارند.