ماتزاري قطعاً سرمربي اينتر ميماند


مالک اندونزيايي نراتزوري قصد دارد يک فصل ديگر به سرمربي تيمش براي بازگرداندن آبيومشکيپوشان شهر ميلان به جمع قدرتهاي فوتبال ايتاليا فرصت بدهد.


با وجود ثبت نتايج ضعيف در کارنامه فصل جاري اينتر، دور ماندن اين تيم از جمع صدرنشينان جدول و تقاضاي گروهي از هواداران براي تغيير در کادر فني تيم، اريک توهير، مالک اندونزيايي نراتزوري به ابقاي والتر ماتزاري روي نيمکت اين تيم راي اعتماد داد.

به نقل از تسنيم، توهير در گفتوگو با سايت رسمي باشگاه اينتر اظهار داشت: اينتر در حال حاضر روي چهار بازي باقيماندهاش تا پايان فصل تمرکز کرده است. ما ميخواهيم تعادلي که تيم در اين چند هفته اخير به دست آورده و به لطف آن نتايج قابل قبولي کسب کرده است را حفظ کنيم. به همين دليل قصد ايجاد تغيير در کادر فني را نداريم و با شيوه فعلي به کار خود ادامه خواهيم داد.

توهير افزود: اوضاع اخيراً براي اينتر بر وفق مراد پيش رفته است اما براي ساختن تيمي منسجم نياز است پروسهاي که براي بازسازي تيم آغاز شده است به نتيجه برسد. در دنياي فوتبال همه چيز به سرعت پيش ميرود و هر سرمربي ممکن است با گروهي خاصي از بازيکنان نتيجه بگيرد اما اين، آن چيزي نيست که من به دنبالش هستم. ماتزاري فصل آينده هم فرصت خواهد داشت که اينتر را بازسازي کند.

اعتماد توهير به ماتزاري در حالي است که اينتر با 34 امتياز اختلاف نسبت به يوونتوس صدرنشين و 12 امتياز اختلاف نسبت به ناپولي رده سومي در جايگاه پنجم است و تقريباً شانسي براي کسب سهميه ليگ قهرمانان اروپا در فصل آينده ندارد.