مورينيو: براي تساوي به اسپانيا نيامده بوديم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مورينيو: براي تساوي به اسپانيا نيامده بوديم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

سرمربي چلسي پس از تساوي برابر آتلتيکو مادريد اعلام کرد تيمش براي کسب مساوي به ويسنته کالدرون نيامده بود.

آتلتيکو مادريد و چلسي شب گذشته (سه شنبه) در دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ويسنته کالدرون به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي در نشست خبري پس از مسابقه گفت: نتيجه صفر بر صفر نتيجهاي نبود که به خاطر آن به اينجا آمده باشيم اما از طرفي هم دوست نداشتم که بازي برگشت را در حالي شروع کنيم که از حريف خود عقب هستيم. تساوي بدون گل در خانه حريف نتيجه مثبتي براي تيم ما محسوب نميشود. مطمئنم که در ديدار برگشت جزئيات، تفاوتها را رقم خواهد زد. تيم ما پيش از مسابقه و در طول مسابقه مشکلات زيادي داشت و چهار بازيکن خود را از دست داديم. دو بازيکن به دليل مصدوميت و دو بازيکن نيز به دليل کارت زرد اما در ديدار برگشت براي کسب پيروزي خواهيم جنگيد.

سرمربي چلسي در ادامه با تمجيد از نمايش خط دفاع تيمش گفت: مدافعان ما نمايش بي نقصي از خود به نمايش گذاشتند و توانستيم ميزبان را ناکام بگذاريم. اين در حالي است که آتلتيکو مادريد اين فصل تيم قدرتمندي بوده و خيلي از تيمها را شکست داده است. تيم من در بازي برابر اتلتيکو نمايش دفاعي خوبي از خود به نمايش گذاشت. طوري بازي کرديم که بازيکنان آتلتيکو مادريد دوست نداشتند. فراموش نکنيم که آنها در اين ورزشگاه تيمهايي همچون ميلان و بارسلونا را شکست دادند اما تيم ما توانست بازي را به خوبي کنترل کند و دروازه خود را بسته نگه دارد.

مورينيو در ادامه گفت: به بازيکنانم گفتم سعي کنند در اين ديدار توپها را به جناحين ببرند. آتلتيکو مادريد تيمي است که پرس قدرتمندي در طول مسابقه انجام ميدهد. براي همين من ميخواستم بازيکنانم توپ را به کنارههاي زمين ببرند و در آنجا نگه دارند. فکر ميکنم از اين لحاظ فرنادو تورس از خود عملکرد خوب و مطلوبي را به نمايش گذاشت.

مورينيو درباره شرايط تيمش در ليگ قهرمانان اروپا، گفت: فکر ميکنم چندين سال قبل چلسي پروژهاي را آغاز کرد که با داشتن بازيکنان بزرگ توانست نتايج مطلوبي را کسب کند. در فوتبال کلمهاي به نام بازيکنان به جا مانده از يک تيم وجود دارد و به اين بازيکنان هر ساله بازيکنان جديدي اضافه ميشود که اکثرا جوان هستند و اين بازيکنان جوان، بازيکنان پيشکسوت تيم را الگوي خود قرار ميدهند.

آقاي "خاص" در ادامه گفت: آتلتيکو مادريد تيم قدرتمندي است که اين فصل بازيهاي خوبي از خود به نمايش گذاشته است. آنها براي اولين بار بود که در ليگ قهرمانان اروپا در بازي رفت ميزبان بودند. آنها توانسته بودند ميلان و بارسلونا را پيش از اين در حالي شکست دهند که در بازي رفت مهمان بودند. از قبل ميدانستيم آنها تيم با کيفيتي هستند اما بازيکنانم نمايش بينظيري داشتند. از همه آنها راضي ام. داويد لوئيس 90 دقيقه جنگيد و خيلي از توپها را در ميانه ميدان دور کرد. مدافعان مرکزي ما عالي بودند. براي اشلي کول که چند بازي در ترکيب تيم به ميدان نرفته بود اين ديدار نقطه عطفي محسوب ميشود. ميکل، لمپارد و تورس هر کدام وظايفشان را به بهترين شکل انجام دادند. من از اين بابت خوشحالم.

سرمربي آبيهاي لندن درباره فرناندو تورس، مهاجم تيمش که برابر تيم سابق خود به ميدان رفت، گفت: بازي کردن براي تورس در بازي با آتلتيکو کار سختي بود.

سرمربي پرتغالي چلسي در پايان درباره بازي تيمش برابر ليورپول در ليگ برتر انگليس و بازي برگشت با آتلتيکو مادريد در ليگ قهرمانان اروپا، گفت: شايد مجبور شوم برابر ليورپول به بازيکنان جوانم ميدان دهم. من به تنهايي تصميم نخواهم گرفت و بايد با باشگاه صحبت کنم. من فقط يک مربي هستم نه چيز بيشتر. اين که بازي، روز يکشنبه برگزار ميشود باعث خواهد شد که ناخواسته مشکلات زيادي براي ما به وجود بيايد. شايد بهتر بود بازي ما برابر ليورپول جمعه يا شنبه برگزار ميشد. ما نماينده فوتبال انگليس هستيم و تنها تيم انگليسي حاضر در اروپا. اسپانيا چهار تيم در اروپا دارد که بهترين شرايط را براي موفقيت آنها فراهم کرده است.

2. 3 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

CRIS 7 (23rd April 2014), SALAMI-FC (23rd April 2014), ZahrA-ReD (23rd April 2014)

نام واقعی
    MOSTAFA
    استاتوس
    PERSPOLIS is always VICTOR
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع اینده
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,999 بار در 1,757 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    به نظرم چلسی فقط برای تساوی اومده بود و هیچ نقشه خاصی برای حمله نداشت و فقط 90 دقیقه دفاع کرد

چلسی توی بازی برگشت با نبوده 4 تا بازیکنش و بازی یکشنبه با لیورپول خیلی مشکل برای بازی برگشت داره ولی فکر کنم صعود کنه

KEEP CALM
    AND LOVE
    CRISTIANO RONALDO

4. 2 کاربر مقابل از CRIS 7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SALAMI-FC (23rd April 2014), ZahrA-ReD (23rd April 2014)

نام واقعی
    کیان
    استاتوس
    مسیر جاودانه
    شغل و حرفه
    EMS
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
    یاد شده