نامــه ی یک منچــستری به دیوید مویس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نامــه ی یک منچــستری به دیوید مویس

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

نامــه ی یک منچــستری به دیوید مویس

این نامه رو یکی از دوستان منچستریم برای مویس نوشت و براش ایمیل کرد:(البته به زبان انگلیسی)

سلام آقای مویس . من یکی از میلیونها هوادار منچستر یونایتدم . همون تیمی که ازش اخراج شدی .

تو 10 ماه توی باشگاه ما بودی . 10 ماه ، تو فوتبال و مخصوصا تو منچستر یونایتد که 27 سال یه سرمربیو نگه داشت ، خیلی کمه . ولی این ده ماه ، خیلی عجیب گذشت .
    اردیبهشت پارسال بود ، خبری که قلب همه ی ما رو به لرزه دراورد منتشر شد : فرگوسن بازنشسته می شود !
    همه ی ما می دونستیم دوران امپراطوری باشکوه فرگی بالاخره یه روزی تموم میشه ولی با وجود این ، باز هم خبر بازنشستگیش ما رو داغون کرد . اون روزا دغدغه ی همه ما یونایتدی ها این بود که بفهمیم قراره کی جانشین سرالکس بشه .
    گزینه های زیادی رو میز بودن ، مورینیو ، کلوپ ، گواردیولا ، خودت و حتی سولشایر ! از بین این ها ، تو انتخاب شدی و چون که انتخاب خود فرگی بودی ، پشتت وایسادیم و حمایتت کردیم . اولین بازی که روی نیمکت تیم نشستی ، به یه تیم ضعیف تایلندی باختی تا همه ما رو مسخره کنن . مهم نبود ، گفتیم فرگی هم اولین بازیشو باخت . نمایش تیم توی تور پیش فصل فوق العاده مسخره بود ، ولی ما باز هم ازت حمایت کردیم . لیگو با برد 4 بر یک جلوی سوانسی شروع کردی و همه ی ما با امید بیشتری پشتت ایستادیم . تساوی جلوی چلسی مورینیو و حتی باخت جلوی لیورپول هم نظرمونو دربارت عوض نکرد . اما باید اعتراف کنم که باخت سنگین به سیتی یه ذره ما رو دلسرد کرد .
    یواش یواش نمایش تیم ضعیف شد . ما تو اکثر بازیها بد بازی میکردیم . برنامه ی تیم از اول تا آخر بازی فقط تاکتیک سانتر بود . ما دو باخت متوالی جلوی نیوکاسل و اورتون داشتیم . از جام حذفی و کپیتال وان هم حذف شدیم .تو لیگ هم اوضاع خوبی نداشتیم . دیگه صدای خیلیا در اومده بود . تیم نا امید بود و هوادارا دلسرد . روزای سیاهی بود .
    شرایط بد بود ولی وقتی با فضاحت جلوی المپیاکوس باختیم ، همه چیز و همه کس علیه تو شدند . شاید بشه به اونها حق داد ، آخه چرا یونایتد باید با دو گل جلوی المپیاکوس ببازه؟ تو همیشه بعد بازیهای بد ما رو به آینده امیدوار میکردی . یادمه یه بار تو ژانویه بعد از یه بازی گفتی میخوام به هوادارا هدیه بدم . ولی هدیه ت باخت تو بازی بعدی بود .
    شاید این همه فشار باعث شد که بتونیم المپیا رو 3-0 ببریم و جلوی بایرن هم 1-1 کنیم . تساوی جلوی بایرن با اون همه ستاره و بازگشت ققنوس وار و دو تا برد 4-0 متوالی ، داشت هممونو امیدوار میکرد به این که بتونیم حتی بایرنو ببریم !
    باخت جلوی بایرن اونم تو آلمان من یکیو چندان شوکه نکرد چون احتمال برد بایرن خیلی بیشتر بود . من بعد از باخت هم به تو امید داشتم ، هر چند امیدم کم بود ولی به هر حال امید داشتم . یکشنبه ، روز بازی با اورتون رسید . تو جلوی تیم سابقت بودی و 90 درصد بازیکنای اونا رو مثل کف دستت میشناختی ؛ ولی ، ما به اورتون باختیم .
    اورتون هم مثل سیتی و لیورپول ما رو دبل کرد . ما هفتم لیگ بودیم و هیچ شانسی دیگه برای رفتن به سی ال نداشتیم . این فصل ، فاجعه بارترین فصلی بود که من از منچستر دیدم . تو این فصل 7 تا از سیتی خوردیم ، لیورپول ما رو تو خونه مون 3-0 برد ، اکثر بازیها رو مساوی کردیم یا باختیم ، تو جفت بازیها جلوی بایرن بلافاصله بعد از گل زدن گل خوردیم ، از چمپیونز حذف شدیم و سال بعد هم در اون شرکت نمی کنیم ، حتی به لیگ اروپا هم نمیریم ، الدترافورد دیگه ابهت نداره ، و تو همچنان ما رو به آینده امیدوار میکردی و میگفتی فصل بعد ما قهرمانیم .
    قبول کن مویس ، قبول کن منچستر جای وعده دادن نیست ، تیم هیچ نشونی از یه تیم که بشه به آینده ش امیدوار بود رو نداشت . قبول کن که ما تو منچستر دنبال جام بودیم ، منچستر مثل اورتون قانع نیست . قبول کن که به وعده هایی که دادی عمل نکردی . خودت ما رو ناامید کردی .
    همه ی ما یونایتدی ها ناراحت بودیم ، هممون فکر میکردیم که چه اتفاقی داره برای تیم عزیزمون میفته ، ما از تیممون نا امید شده بودیم . بین هوادارا دو دستگی افتاد . یه عده تو رو مقصر همه چیز میدونستن و یه عده هم چنان به تو اعتماد داشتن .
    اما سه شنبه صبح ، خبر عجیب و شوک آوری پیچید . رسانه های گروهی معتبر خبر از اخراج تو میدادن ولی اکثرمون میگفتیم شایعه است . تا اینکه سه شنبه باشگاه رسما اعلام کرد که : دیوید مویس اخراج می شود .
    هممون تعجب کردیم . حتی کسایی مثل من که دیگه مخالف باقی موندن تو بودن . دروغ چرا ، خیلی از ما منتقدا از اخراجت ناراحت هم شدیم . گلیزرا طاقتشون طاق شد و مثل همیشه یه تصمیم عجولانه و بی پایه گرفتن . هر چند ازت انتقاد میکردم ولی دوست نداشتم وسط فصل و با این شکل از باشگاه بری بیرون . خیلیا مثل من فکر میکردن .
    باید اعتراف کنم دلم به حالت سوخت . تو فشار های زیادی تحمل کردی ، استرس زیادی کشیدی و روزهای بدیو داشتی ، ولی قبول کن حداقل 50 درصد همه ی اینها تقصیر خودت بود . اگه میبردی ، اگه تو بازیای مهم سرافکندمون نمیکردی ، مطمئن باش حداقل یه فصل دیگه تو یونایتد می موندی .
    امروز چهارشنبه ست . یه روز بعد از اخراج تو . گیگز تا آخر فصل سرمربی موقت تیمه . احتمالا از امروز هم کارشو شروع کرده . اوضاع خیلی عجیبه و خیلی هم نادر . به شخصه از انتخاب گیگزی خیلی خوشحال شدم ولی دوست دارم حال الانتو بدونم .خیلی دوست دارم مصاحبه کنی و حرفاتو بشنوم . و همین طور خیلی دوست دارم مصاحبه ی فرگیو بشنوم و بدونم نظرش درباره ی اخراجت چیه !
    خیلی جالبه .اردیبهشت پارسال ، تیتر روزنامه ها این بود : فرگوسن از منچستر می رود
    و اردیبهشت امسال ، تیتر روزنامه ها اینه : مویس از منچستر می رود !
    آقای مویس ، ده ماه سختی رو تو یونایتد بودی . مسلما جانشینی سر الکس کار بی اندازه سخت و پرفشاری بود . مسلما یونایتد باشگاه سخت گیر و پر توقعیه . ولی متاسفانه تو مربی مناسب یونایتد نبودی . به هر حال ، باید بگم از این شیوه ی اخراجت ناراحت شدم ولی از اخراجت خوشحال . تو روزهای سختیو گذروندی ، فشار زیادیو تحمل کردی و یه جورایی عذاب کشیدی . ولی امیدوارم هر جایی که میری ، موفق باشی و این دوران سخت تو یونایتد رو فراموش کنی .
    خداحافظ آقای برگزیده ،خداحافظ دیوید مویس

ali
    ویرایش توسط s A r A : 24th April 2014 در ساعت 12:50

2. 8 کاربر مقابل از Amir_Ali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (24th April 2014), mohammad6 (24th April 2014), ADEL.GH.K (24th April 2014), στρατιώτης-313 (24th April 2014), s A r A (24th April 2014), SALAMI-FC (24th April 2014), Terminator2731 (24th April 2014), پرسپولیس.قهرمان (24th April 2014)

نام واقعی
    محمد
    استاتوس
    خدایا زمین را با ظهور زنده کن؛ اللهم عجل لولیک الفرج ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,746 بار در 1,604 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    امیدوارم برای فصل بعد مربی خوبی بیارن ...

همه بیاین تو ... میخواهیم امام زمان (عج) رو خوش حال کنیم
    ...

گرگ ها زوزه می کشند ..

قلب هامان با ترس می زند ..

شیعه خانه ات دارد خراب می شود ..

جان
    مادرت زهرا کمکمان کن ...

نقشه ها دارند برایمان آقا ...

4. کاربر مقابل از στρατιώτης-313 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (24th April 2014)

نام واقعی
    bahareh
    استاتوس
    این نیز بگذرد!!!!
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 3,502 بار در 1,597 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    مویس من یو رو با خاک یکسان کرد!!
    لیگ قهرمانان بدون من پونایتد ی جوریه من هر وقت بازیا رو میدیدم من یو بود ولی فصل بعد............................!

دل دنیارو خون کردی که اینجوری تو رفتی
    تموم دلخوشی هامو تو با رفتن گرفتی
    مثل حس یه عشق تازه بودی
    مثل افسانه بی اندازه بودی

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    فرگوسن ....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

نام واقعی
    mohammad
    استاتوس
    پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوستت داریم
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Inter-Milan | Italy
    تشکر شده 4,931 بار در 1,545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک
    خیلی سخته لیگ قهرمانان بدون منچستر
    این تیم بعد از نزدیک 20 سال در لیگ قهرمانان نیست
    لیگ قهرمانان سال بعد بدون منچستر یونایتد بدون آث میلان و بدون اینتر میلان خواهد بود
    3تیم پر افتخار اروپا سال بعد غایب خواهند بود

از آخرین قهرمانی پرسپولیس ( چه در لیگ چه در جام حذفی ) چند سال گذشته
    پرسپولیس در این سالها روزهای بد کم نداشته
    خیلی خوب نتیجه نگرفته
    مشکلات زیادی داشته
    اما...
    همیشه هوادارانی داشته که در سخت ترین لحظات هم در کنار پرسپولیس بوده اند

you will never walk alone
    Perspolis

8. 2 کاربر مقابل از mohammad6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shabnam12-8 (24th April 2014), Terminator2731 (24th April 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    مویس خوب نبود ، ولی باید به این نکته هم توجه کنیم که منچستر یونایتد انصافا خرید های خوبی نداشت .....
    پس نمیشه کل تقصیر به گردن مویس بندازیم .....
    به قول روی کین اگر مویس بد بود فرگوسن اون رو معرفی نمیکرد .....
    در هر صورت امیدوارم سال بعد دوباره تو انگلیس جام بگیریم و در سال های بعدش که برگشتیم به اروپا ، قهرمانی چهارم رو دشت کنیم ....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

10. 3 کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (24th April 2014), s A r A (24th April 2014), shabnam12-8 (24th April 2014)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    منم دلم به حال مویس سوخت اما خودش باید میدونست که منچستر جاش نیست یه جورایی مثل استیلی شد مویس منچسترو داغون کرد منچستر هیچ موقع اینقد بد نبود اما صحبتای مویس بد از اخراجش آدمو به گریه مینداخت اما منچستر از الان باید به فکر یه مربی خیلی خوب باشه که لوءیز ونگال از همه بهتره همونطوری که بایرنو ساخت و رفت سبک فوتباله بایرنو عوض کرد